CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Dalsi ulety kabelnetu
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Milý a vážení když tu Lázna na mne napsal že, jsem ho obložil o anténu a rádio je zvláštní že, flame to nebyl já mu napsal že, mu to vrátím stejně jako on vracel jinou věc mne a to ještě prostřednictvím třetí osoby.
Když tu napíšu jak hezky mne Edoras obložil tak flamuju no zajímavé.

Símo co se týká tebe taky jsi mne posral pár věcí viz třeba ta oblož na jednání s UPC, domluva byla že se tam šlo za HMNet po příslibu ceny jsis to celé zvrhl pouze na sebe celkem fér jednání. Další dvě věci co se mne nelíbí na Jablonce a zcela vážně s těchto dvou důvodů míním odejít a začít je řešit je to že, na stránkách bezdrátové Prahy jsi proti projektu Interntu pro Pražany ale, na straně druhé ti nevadí městský Inet na Praze 9 který ještě navíc podporuješ tím že, bereš konektivitu od Casablanci která to pro Prahu 9 provozuje. To je celkem velký paradox další věcí je to jací lidé patronují za obyvatele v Jablonecké. Nebudu zde rozvádět co umí ale, porušovat zákon jim problém nedělá. V poslední řadě jako obyvatel domu v Jablonecké trochu nechápu vztahy a na nejbližší sejšně baráku budu trvat na změně tou je to že, mne uniká proč T-Mobile má platit za několik metrů čtverečních na střeše v řádu desetitisíců a jablonka platí za desítky antén a metry kabelů po domě pár desetikorun. Tohle mne zajímá jako vlastníka jednotky ne jako člena sdružení. nechápu proč má být z 15 x 32 bytů být nejakých 50 lidí privilegovaných včetně mne.

Shrnuli to koukal jsem na svoje posty dost jich je i k věci jenže dost jich i poukazuje na něco co se mne nelíbí. 99 lidí s Edorasem sympatizuje protože udělal mezicloudy ale, nikoho ani trochu nezajímá že, vlastně nikde nepeeruje. 0,01% (já) ho nemusím protože mne obložil a pokud má někdo zájem klidně to zde mohu napsat o co šlo nemám problém.
Co se týká Símy proti němu osobně nic nemám ale, nelíbí se mne praktiky jakým se provozuje sdružení u nás v baráku tedy jakým způsobem se legalizovalo.
To že zde píšu to co se mne nelíbí znamená Flame forum je si myslím nejen o pochlebování ale, i o psání nepříjemných věcí.
k.

__________________

Old Post 21.08.2007 v 00:00
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 2 

Takže aby jste měli o čem drbat a pochopil proč jsem nasranej na edorase:
Kdesi kdysi jsem se seznámil s lidmy okolo Jižního města a myhmnet dnes už jen HMNet. V Hmnetu i jinde byl celkem problém se střechama obrátil jsem se tedy na jedno bytové družstvo s tím že, jim dám za rozumný peníz Inet a bude se slevovat až Inet bude zadarmo a bude nejaká ta střecha. To je myslím fér jednání.
A tak přišlo na Instalaci se Supernetworkem se domluvila konektivita a přišlo na Instalaci antén. Gookin zapůjčil anténu a dvě rádia GWAP ta bohužel na 2 Km nefachala a tak jsem se obrátil na Edorase s vysvětlením o jakou věc jde a že střechy by případně mohl využít také. Přislíbil pomoc s tím že, to bude stát 8000,- kč. Družstvo na připojení spěchalo a v nastalém zmatku jsem bohužel cvakl kabel od původního dodavatele. škoda byla pokud si vzpomínám asi 8000,- ta byla uhrazena nezaplacením prvního měsíce a neplacením aktivačního poplatku. Internet jsem platil Cendrovy já a materiál Edorasovy také. Edoras vše připojil zapojil zprovoznil a předložil fakturu no překvápko faktura byla na 21000,- včetně každé minuty km atd. Celkem dobrá cena za pomoc která měla být odměněna střechama družstva pro ldi z CZFree. To ale, nebylo vše začalo se fakturovat a to na Edorase který si to vzal za mne. Ovšem s tím že, si nechal podepsat že, za vše já nesu plnou zodpovědnost. Začali chodit ale, i faktury od Cendry neponížené o peníze od družstva platil jsem tedy až do 12/05 pamatujuli si dobře a pak přestal platit od té doby nevím kam peníze z tohoto de facto mého kšeftu šli. Od té doby jsem neviděl ani materiál z linky ani peníze za linku a ani provize z plateb po zrušení jsem neviděl ani materiál prostě nic. takže jsem Edorasovy půjčil 21000,- a dále zisk 100% z měsíčních plateb no nekupte to. A pak mne tu bude Edoras psát nějaký pohádky o tom že, směrem k němu flamuju??? Každej si udělejte úsudek sám co je Edoras zač.

Co se týká ceny 21000,- tak to bylo za P2P Spoj na 2,4 GHZ. kdy na jedné straně byl rozbočovač od AP Planet a na druhé 40 metrů vedení s PW 24db a ojetým PC a 626.
Rozeberuli totak v této ceně bylo cca 40 bm H1000 = 2000 ; zcom 626 cca 2500,- ; routr byl jetější stroj tak cca 3000,- ; slučovač pro 2,4 GHz na Jižáku to bylo přes něj tedy 1500,- a PW24dB cca 2500,- anténa na druhé straně je gookina.
Celkem tedy asi 11500,-

__________________

Naposledy upravil kabelnet 21.08.2007 v 00:27

Old Post 21.08.2007 v 00:19
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 3 

Kecy, kecy, kecy.
Je mi z tebe blbe!
Jdu spat.

__________________

Old Post 21.08.2007 v 00:22
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 4 

Tady máte ukázku toho že, když napíšu popravdě o co jde tak je z toho Edorasovy blbě a hlavně to opět splitne!!!! Je moje pravdivé vyjádření se k věci flame?? Věci jsou doložitelné a není to o ničem co by se nedalo doložit.
Když jsou to teda kecy tak za co jsem ti tedy poslal na účet těch 21000,- mohl by jsi mne to sdělit?
Pokud je zájem klidně Vám sem dám scan té supervýhodné smlouvy a dohody s Edorasem a supernetworkem.
To že edoras zde manipuluje příspěvky mezi fory a moderuje co se dotýká přímo jeho a zabraňuje tím se tedy bez flame hezky po pravdě vyjádřit k věci svědčí jen proti němu. Na otázku jak já mohu zahnojovat forum by měla být i otázka jak může Edoras moderovat něco co je proti němu. Protože si fakt myslím že, když jsem zde pravdivě sdělil problém který mám s edorasem tak Edoras nemá právo ho moderovat. Proto ho dávám sem znovu. Pak je zde možná na pořadu dotaz nezahnojuje tu forum vlastne Edoras tím že, brání tomu se vyjádřit????? A člověk musí doblba psát aby, nebyl náhodou spíše permanentně moderován. k.

-------------------------------------------------------------------------------------
Takže první splitnutý příspěvek fakt nevím proč:

Milý a vážení když tu Lázna na mne napsal že, jsem ho obložil o anténu a rádio je zvláštní že, flame to nebyl já mu napsal že, mu to vrátím stejně jako on vracel jinou věc mne a to ještě prostřednictvím třetí osoby.
Když tu napíšu jak hezky mne Edoras obložil tak flamuju no zajímavé.

Símo co se týká tebe taky jsi mne posral pár věcí viz třeba ta oblož na jednání s UPC, domluva byla že se tam šlo za HMNet po příslibu ceny jsis to celé zvrhl pouze na sebe celkem fér jednání. Další dvě věci co se mne nelíbí na Jablonce a zcela vážně s těchto dvou důvodů míním odejít a začít je řešit je to že, na stránkách bezdrátové Prahy jsi proti projektu Interntu pro Pražany ale, na straně druhé ti nevadí městský Inet na Praze 9 který ještě navíc podporuješ tím že, bereš konektivitu od Casablanci která to pro Prahu 9 provozuje. To je celkem velký paradox další věcí je to jací lidé patronují za obyvatele v Jablonecké. Nebudu zde rozvádět co umí ale, porušovat zákon jim problém nedělá. V poslední řadě jako obyvatel domu v Jablonecké trochu nechápu vztahy a na nejbližší sejšně baráku budu trvat na změně tou je to že, mne uniká proč T-Mobile má platit za několik metrů čtverečních na střeše v řádu desetitisíců a jablonka platí za desítky antén a metry kabelů po domě pár desetikorun. Tohle mne zajímá jako vlastníka jednotky ne jako člena sdružení. nechápu proč má být z 15 x 32 bytů být nejakých 50 lidí privilegovaných včetně mne.

Shrnuli to koukal jsem na svoje posty dost jich je i k věci jenže dost jich i poukazuje na něco co se mne nelíbí. 99 lidí s Edorasem sympatizuje protože udělal mezicloudy ale, nikoho ani trochu nezajímá že, vlastně nikde nepeeruje. 0,01% (já) ho nemusím protože mne obložil a pokud má někdo zájem klidně to zde mohu napsat o co šlo nemám problém.
Co se týká Símy proti němu osobně nic nemám ale, nelíbí se mne praktiky jakým se provozuje sdružení u nás v baráku tedy jakým způsobem se legalizovalo.
To že zde píšu to co se mne nelíbí znamená Flame forum je si myslím nejen o pochlebování ale, i o psání nepříjemných věcí.
k.


-------------------------------------------------------------------------------------

Vysvětlení sporu mezi mnou a Edorasem znovu - kopie z moderovaného postu:


Takže aby jste měli o čem drbat a pochopili proč jsem nasranej na edorase:
Kdesi kdysi jsem se seznámil s lidmy okolo Jižního města a myhmnet dnes už jen HMNet. V Hmnetu i jinde byl celkem problém se střechama obrátil jsem se tedy na jedno bytové družstvo s tím že, jim dám za rozumný peníz Inet a bude se slevovat až Inet bude zadarmo a bude nejaká ta střecha. To je myslím fér jednání.
A tak přišlo na Instalaci se Supernetworkem se domluvila konektivita a přišlo na Instalaci antén. Gookin zapůjčil anténu a dvě rádia GWAP ta bohužel na 2 Km nefachala a tak jsem se obrátil na Edorase s vysvětlením o jakou věc jde a že střechy by případně mohl využít také. Přislíbil pomoc s tím že, to bude stát 8000,- kč. Družstvo na připojení spěchalo a v nastalém zmatku jsem bohužel cvakl kabel od původního dodavatele. škoda byla pokud si vzpomínám asi 8000,- ta byla uhrazena nezaplacením prvního měsíce a neplacením aktivačního poplatku. Internet jsem platil Cendrovy já a materiál Edorasovy také. Edoras vše připojil zapojil zprovoznil a předložil fakturu no překvápko faktura byla na 21000,- včetně každé minuty km atd. Celkem dobrá cena za pomoc která měla být odměněna střechama družstva pro ldi z CZFree. To ale, nebylo vše začalo se fakturovat a to na Edorase který si to vzal za mne. Ovšem s tím že, si nechal podepsat že, za vše já nesu plnou zodpovědnost. Začali chodit ale, i faktury od Cendry neponížené o peníze od družstva platil jsem tedy až do 12/05 pamatujuli si dobře a pak přestal platit od té doby nevím kam peníze z tohoto de facto mého kšeftu šli. Od té doby jsem neviděl ani materiál z linky ani peníze za linku a ani provize z plateb po zrušení jsem neviděl ani materiál prostě nic. takže jsem Edorasovy půjčil 21000,- a dále zisk 100% z měsíčních plateb no nekupte to. A pak mne tu bude Edoras psát nějaký pohádky o tom že, směrem k němu flamuju??? Každej si udělejte úsudek sám co je Edoras zač.

Co se týká ceny 21000,- tak to bylo za P2P Spoj na 2,4 GHZ. kdy na jedné straně byl rozbočovač od AP Planet a na druhé 40 metrů vedení s PW 24db a ojetým PC a 626.
Rozeberu-li to podle cen v té době tak v této ceně bylo cca 40 bm H1000 = 2000 ; zcom 626 cca 2500,- ; routr byl jetější stroj tak cca 3000,- ; slučovač pro 2,4 GHz na Jižáku 1500,- a PW24dB cca 2500,- anténa na druhé straně je gookina.
Celkem tedy asi 11500,-

__________________

Naposledy upravil kabelnet 21.08.2007 v 00:59

Old Post 21.08.2007 v 00:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 21.08.2007 v 00:53
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 6 

neni nahodou promlceci lhuta 3-4 roky? to abys hejbnul nebo to nestihnes. nejak z toho opet nechapu.

__________________

Old Post 21.08.2007 v 08:54
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 7 

Bohuzel, resp. spise nastesti, jsem tve prispevky necetl cele, protoze na to nemam cas ani chut. Ale zacatek prispevku mi stacil.
Tohle je jedine vyjadreni se k tomuto problemu, dal uz na zadne dalsi tve posty neodpovidam!

Pred nekolika lety, kdy jsem Karla jeste tolik neznal, Karel nasel jistou firmu, ktera mela zajem o internet. V te dobe nemel zadnou pravni subjektivitu a predlozil jim smlouvu o poskytovani internetovych sluzeb, kde byly dva subjekty.
Na jedne strane ona zminena firma, na druhe strane subjekt "V budoucnu vznikle obcanske sdruzeni"!!! Unikatni smlouva!!! :-) S tim ho dana firma samozrejme vyrazila, ze s neexistujicicm subjektem smlouvu uzavirat nebudou :-))) .
Prisel tedy za mnou s prosbou, abych mu poskytl svou pravni subjektivitu pro tuto smlouvu. Na to jsem reagoval slovy, at si to udela na sebe, protoze zalozeni zivnostaku je otazka jednoho odpoledne. Ale vyslo na jevo ze to neni tak snadne u Karla, jelikoz ma nejake dluhy na socialnim pojisteni a s tim mu zivnostak neudelaji!
Tak jsem kyvl. Dohoda byla takova, ze si Karel do dvou mesicu udela zivnostak, nebo zalozi OS a uzavre s nimi novou smlouvu a ja budu ze hry.
Dale jsem jej vyslovne upozornil, ze s nimi nechci mit nic spolecneho, to znamena ze jim nechci nic opravovat, resit zadne technicke problemy, jen budu prijimat penize na svuj ucet a predavat je Filipovi.
Protoze jsem Karla sice dobre neznal, ale uz jsem jej znal natolik dobre, abych vedel ze technicky moc zdatny neni ... a znal jsem jeho reseni spoju ... dlink900 naplno pripojeny do 24db Andrew na 2km ... tak jsem mel obavy, aby nenastal nejaky pruser! Bal jsem se hlavne CTU .... obaval jsem se, ze Karel pouzije sve oblibene reseni dlink900+24dbi sito. Proto jsem se pojistil smlouvou, kde stalo, ze za technicke provedeni odpovida Karel a ze nahradi veskere skody, ktere me vzniknou ze smluvniho vztahu mezi danou firmou a mnou.
Tim jsem povazoval celou vec za uzavrenou! Bohuzel jsem se mylil!!!

Dana firma mela do te doby pripojeni od firmy ASM (ASMNet). Pripojeni bylo sice pomalejsi, drazsi, ale fungovalo!
Pak nastoupil Karel se svym resenim!
24dbi sito na strechu
!!!! kabel RG58 !!!!!! 25metru (utlum 0,7db/m)
dlink900
Antena nasmerovana na 2km vzdalenou vsesmerovou antenu (v Praze, v zarusenem prostredi!)

Instalaci nezacal rozchozenim noveho spoje, nybrz tim, ze vzal nuzky a prestrihal vsechny draty co mohl, ktere dosud zajistovaly pripojeni firmy k internetu pres ASMNet. Pote zahajil svou instalaci.
Kdyz instalaci dokoncil, s prekvapenim zjistil, ze linka nefunguje. Rozloucil se a odjel!!!
Firma byla bez internetu! Volali techniky od ASM. Ti prijeli, podivali se, zasmali se, predlozili fakturu na 2tis za marny vyjezd a odjeli.
Po tydnu zacala firma Karlovi vyhrozovat, ze po nem krom odstoupeni od smlouvy bude po Karlovi pozadovat nahradu skody.
Karel za mnou prijel, cely zniceny, ze ho tlaci ke zdi a ze potrebuje pomoct a ze to hrozne specha! Mel duvod k obavam! Nasranost vedeni firmy byla obrovska!
Ihned jsem se sebral a jel se podivat co je tam za problem. Pri pohledu na zapojeni jsem se zdesil!

Rekl jsem Karlovi, ze samozrejme ze je dokazu rozchodit, ale jelikoz toto nema nic spolecneho s CZFree, jedna se o ciste komercni projekt, ze si za to nauctuju normalni hodinovou sazbu. Karel souhlasil.
Zajistil jsem na druhe strane misto pro antenu pro p2p spoj, sehnal APcka, ktera umi regulovat vykon az do -5db a meli vetsi citlivost, zrusil jsem kabely RG58 a nahradil je kabelama RLF10. Linka zacala po vice jak tydnu od karlova zasahu, konecne fungovat a to tak, ze velmi dobre. To vedeni firmy uklidnilo, nicmene mi stejne preuctovali marny vyjezd techniku ASM, dale penale za nefunkcni internet 10tis a mesic neplatili internet 5tis! Vse fakturovali samozrejme me, protoze ja s nimi byl ve smluvnim vztahu! Vse jsem jim zaplatil!
Do toho nevahal prijit Karel s tim, ze ma problem s zivnostenskym listem, protoze nema na to aby zaplatil socialni pojisteni a bez toho mu zivnostak nedaji a ze by tedy potreboval, abych mu dal tech 5tis, jako kdyby firma zaplatila, protoze jinak si nemuze zivnostak udelat! Ja mu je dal s tim, ze mu to odectu od penez, ktere zaplati firma za internet v budoucnu!
Celkove jsem tedy diky teto karlove akci byl v minusu 17tis! (zarizeni i praci na nove lince mi zaplatil v poradku, to musim uznat)
Po mesici prisly prvni penize od firmy. Chtel jsem si je ponechat jako kompenzaci skod, ktere mi vznikly, ale Karel prisel s tim, ze zjistil ze krom socialniho pojisteni dluzi jeste na zdravotnim pojisteni a ze by potreboval pujcit 12tis. To uz me nadzvedavalo ze zidle, ale jelikoz jsem blbej, tak jsem mu je pujcil s upozornenim, ze to jsou posledni penize co odeme vidi a at to bere jako pujcku kterou mi vrati. SLiboval, ze to nebude problem vratit, protoze jakmile bude mit zivnostak, tak si klienta prebere a penize co z nej pujdou, mi bude davat.
Po dalsim mesici skoncila s firmou smlouva (uzaviral jsem ji po dohode s Karlem na dobu urcitou). Karel nemel stale hotovy ani zivnostensky list, ani OSko. Opet jsme se tedy domluvili, ze penize budu dal vybirat ja a ze si je ponecham jako kompenzaci dluhu a skod.
Po cca pul roce se Karel ozval s tim, ze si je tedy prevezme. Ja souhlasil, ale rekl jsem, ze nebude sahat na technicke reseni a menit ho, dokud neuzavre s nimi novou smlouvu! Byl jsem jiz poucen a bal sjem se, ze jakmile na to Karel sahne, tak to co ted funguje, zahy fungovat prestane! A jak jsem pochopil, me obavy sdilela i dana firma, protoze pote co je Karel navstivil mi volali, v jakem jsem k nemu vztahu, ze s nim nechteji mit nic spolecneho! Ja jim vysvetlil, ze jsem s nim dohodnuty tak jak jsem a proto ze s nim novou smlouvu maji uzavrit, protoze takto jsme proste domluveni, ale ze si nepreji, aby do doby, nez nova smlouva bude, cokoliv menil na technickem zarizeni, v opacnem pripade ze nerucim za kvalitu sluzby.
Oni se s nim potom pokud vim, tahali nejmene pul roku, protoze s nim zkratka novou smlouvu uzavrit nechteli.
Po pul roce jim dosla trpelivost a uzavreli smlouvu s nejakym novym poskytovatelem.
Tolik k teto kauze. Myslim ze nejlepe by vam tehdejsi situaci popsali primi ucastnici, tamni ITik, dale pani, ktera zajistovala support uzivatelum a jejich jednatel! Protoze tem vsem se jezily vlasy hruzou kdyz si predstavili, ze budou mit cokoliv do cineni s Karlem!

Tolik k teto cause, dale ti na tve posty neodpovidam! Mam jinou praci!

__________________

Naposledy upravil edoras 22.08.2007 v 13:40

Old Post 21.08.2007 v 09:05
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 8 

edoras: rekl bych, ze sach mat

kabelnet: btw tak jsem si vzpomnel. nevyhrozoval si pravni cestou tomuhle foru popr. nekterym clenu fora v obdobi czf srazu? jinak trochu jsem se zamyslel a ano, uznavam, kdyz tu brecel lazna, tak jsme to pretrpeli a davam ti za pravdu, ze mas stejne pravo, jako on.

__________________

Old Post 21.08.2007 v 10:16
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 9 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 21.08.2007 v 12:01
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 21.08.2007 v 12:19
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 11 

__________________

Old Post 21.08.2007 v 12:20
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 12 

__________________

Old Post 21.08.2007 v 12:57
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 13 

omlouvam se za oziveni stareho threadu, delsi dobu jsem v CZF hral mrtveho brouka (cas, prace, jine problemy) a forum tolik nesledoval.

Krom sileneho zpusobu, jakym Karel pise (coz se neda skoro cist a v porovnani s edorasovym stylisticky spravnym romanem se nemuze rovnat) me zaujalo vic topicu na foru s podobnou tematikou, ktere se tu v pulce roku 2007 (a pokracovaly ci pokracuji dodnes) ukazaly.

Karel nam tehdy sliboval take mozne reseni k internetu. Kdyz si ale uvedomim, co by to znamenalo, jezi se mi chlupy vsude mozne husinou.

Hodne casto nadavam na IOJe, ktery je trosku lajdak. Ale kdyz se nekdo podiva na jeho technicky zpusob reseni spoju, tak by nasel spis preciznost (asi nenadarmo si rika "elektrikar"), a nevidel ci neslysel jsem, ze by jen tak kdekoliv stipnul kabely dosud fungujicicho spoje. Stesti ze jsme do toho tehdy s Karlem nesli.

Karlovu situaci nelze zavidet, nicmene podle toho co jsem cetl tady i jinde, muze si za ni leda tak sam.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 11.04.2008 v 07:10
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Most Excellent Movies Online Příspěvek č. 14 

Old Post 11.05.2021 v 16:13
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Highest Rated Nasal Dilators Of 2021 Příspěvek č. 15 

Old Post 11.05.2021 v 19:35
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Most Excellent Sbobet Asia Of 2021 Příspěvek č. 16 

Old Post 14.05.2021 v 04:48
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz