CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > zrizeni node - success stories
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pes
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 23

Wink zrizeni node - success stories Příspěvek č. 1 

Old Post 03.02.2003 v 08:38
pes je offline   Click Here to See the Profile for pes   Find more posts by pes   Click here to Send pes a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 2 

S konektory jsem u Rasela postupoval shodne a naprosto uspesne. Sice
ten stred (samice) o nejakou tu desetinku klokta a samce jsem tam musel trochu nacpat, ale kdyz je to nakrimpovane na kabelu, tak to drzi dobre. A je to hlavne podstatne levnejsi. Za cenu nizsi nez original R-SMA konektor lze takhle udelat jednoduchy (kratky) prodluzovaci kabel.

Old Post 03.02.2003 v 13:19
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Wink Stavba v panelaku Příspěvek č. 3 

Naposledy upravil woody 23.03.2003 v 18:34

Old Post 03.02.2003 v 18:51
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matx
Newbie

Registrován: 27.09.2004
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 4 

2Pes: nemas nekde fotku te anteny? Pouzivas ji jeste ("Pak jsem udelal parabolicky nastavec na antenu, ktera byla u karty - viz zde a vsechno propojil s XI-626.")? Pod tim odkazem jsem to nenasel...
Pripadne jake by mely byt rozmery toho parabolickyho nastavce?
Dik...

Old Post 27.09.2004 v 15:49
Matx je offline   Click Here to See the Profile for Matx   Find more posts by Matx   Click here to Send Matx a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:58.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz