CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 30313233343536373839404142 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

2 Waskko Příspěvek č. 561 

Old Post 13.02.2003 v 18:27
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 562 

__________________

Old Post 13.02.2003 v 18:30
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

IRCNET/#kladno Příspěvek č. 563 

To je hezké, juknul jsem tam a jsou tam naprosto neznámé existence.:o)

Myslím, že kanál #klfree by mohl být zajímavější a navštěvovaný pouze lidmi, které znám odsud.

Jo a koukal jsem konečně pořádně na fotky. Doporučoval bych snížit kvalitu. Je to zbytečně velké a o ničem. Z náhledu se toho moc vyčíst nedá a tak člověk musí tahat ty šílenosti, aby něco našel. Také by se hodily názvy podle světových stran, nebo nějaký podobný systém. Z mapky si vyčtu kde kdo je a stačí mi tahat od dotyčného 2-3 fotky, než se trefím.

Nějak jsem odběhl od tématu. Koukal jsem na fotky a myslím, že na střechu jenika bych měl vidět.
Na fotkách všech se také opakuje nějaká ta pec (nebo co to je), kterou jsem si mylně vykládal na vlastní fotce jako panelák. Tam by bylo naprosto boží AP pro Kladno i přilehlé okolí.

Naposledy upravil Jetson 13.02.2003 v 19:21

Old Post 13.02.2003 v 18:44
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

jenom pro info: Příspěvek č. 564 

__________________

Old Post 13.02.2003 v 20:02
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

viditelnost bod jenik Příspěvek č. 565 

Naposledy upravil Jetson 13.02.2003 v 20:23

Old Post 13.02.2003 v 20:13
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Utok Příspěvek č. 566 

Jo dalo se to poznat na rychlosti. Dost to tedka lita.

Jsou to smejdi!!!

Old Post 13.02.2003 v 20:18
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 567 

pekna fotka.
myslim ze by to chtelo lepsi viditelnost
nic ztoho nepoznam mimo ty plynarny
je to desne daleko

ten scann skoncil.

__________________

Old Post 13.02.2003 v 20:23
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Plynojem a vodojem Příspěvek č. 568 

Jestli jsem dobre pochopil umysl, tak se da vedle plynojemu na fotce od jenika na prave strane vzadu poznat vodojem u Bustehradu a u vodojemu z fotky z Bustehradu je videt v dalce plynojem.

Jo dalo by se o tomto spoji uvazovat, ale to by musel Jenik se smerovkou na strechu. Na sektorku by to bylo asi daleko.

Old Post 13.02.2003 v 20:28
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Tak nějak Příspěvek č. 569 

Bohužel nemohu říct, že se dá od jenikA poznat vodojem v Buštěhradu. Na to by musela být lepší optika. Podobně jsem na tom na mé straně, ale na ten (teď už) plynojem bych si ze své strany vsadil a vše na mapě to potvrzuje.

Jo, pokud se potvrdí tahle možnost, rád tu směrovku zafinancuju...

Ale k tomu se musí vyjádřit hlavně jenik.

Old Post 13.02.2003 v 22:18
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deacon
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 7

Rozdelov Příspěvek č. 570 

V Rozdelove jsme v poslednich dnech zprovoznili 2 linuxovy routery vzdaleny cca 400 m . Ocekavame ze do 2 mesicu se k nam pripoji nejmin dalsi 2 klienti. Tenhle zarodek site je v lokalite ohraniceny ostre ulicema Korenskeho a Vitezna neohranicena plocha miri smerem na Kamenny Zehrovice. Od rozhodnuti , ze postavime prvni 2 body uplynuly asi 3 mesice , na mape klfree.webhop.net nas ale zatim nenajdete.

Podle mych neoficialnich zprav nema mrx prilis velky zajem na rozsireni paterni site a svuj AP vyuziva pro distribuci internetoveho pripojeni, mozna uz je jeho AP pretizen. Nez se nam podari najit jiny bod , pres ktery se pripojime na lokalitu Namesti Svobody -> Sitna
budeme zrejme oddeleni , pote ale nebude problem nase IP adresy prizpusobit. Ocekavam, ze vetsina lidi z teto subsite nebude mit prioritni zajem na ziskani levneho pripojeni k interentu , ale na vytvoreni rychle paterni site pro sdileni dat a , hrani her a dalsich moznosti.

Old Post 13.02.2003 v 23:22
deacon je offline   Click Here to See the Profile for deacon   Find more posts by deacon   Click here to Send deacon a Private Message   Click Here to Email deacon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

ap@milank Příspěvek č. 571 

Ahoj lidi,

Je to asi problem zdejsi konference, ze je moc dlouha a tezko se v ni hleda. Davate mi otazky, na ktere jsem uz kdysi odpovedel a vytvarite predpoklady, ktere bohuzel nejsou pravdive.

Na schuzce kdysi v McDonaldu a naslednem presunu ja-uz-nevim-kam jsme mluvili o zrizeni AP na okrsku 0. Mam pomerne vyhodne umisteny barak a bydlim tesne pod strechou, tak jsem byl jeden z kandidatu. Druhy byl zrovna Cook. Cook bydli v nizsim panelaku, ale hned vedle nej stoji jiny vysoky, ktery byl druhym kandidatem na AP.

Nasledoval mesic dokadu mezi mnou, Cookem a nasim prostrednikem Mrxem, nekolikrat se volba menila az se podle mne pred mesicem definitivne ustalila na tom, ze AP bude na tom baraku pobliz Cooka. Jednim z duvodu bylo treba to, ze sektorkou 180 stupnu se pokryje velky prostor, nebot barak je na hranici sidliste a z opacnych 180 stupnu ma pole. Moje reseni bylo podobne narocne jako Cookovo, musel bych na strechu, abych pokryl uzemi kolem sebe.

Umisteni u Cooka beru porad jako hotovou ujednanou vec. Nebudu budovat AP, pokud bude AP u nej, jsme prilis blizko u sebe a ja proste chci, aby vynalozena prace mela nejaky efekt. Zmenu v tomto rozhodnuti muze prinest asi leda neuspech u Cooka. At se vyjadri on, jak na tom je. V pripade, ze by mu to nevyslo a delalo se AP u mne, tak poradne a se vsim vsudy. Poradne PC do vytahove budky s dostatkem slotu pro nekolik wifikaret.

Misto toho jsem udelal jine, mene narocne reseni. Mam okna smer jih a zapad (!). Do toho zapadniho jsem umistil antenu smer Beny a smer Mrx. Delam jakousi retranslaci pro Mrx a zaroven sam se tesim z Benyho skveleho pripojeni. Koupil jsem srotove PC za 1000, dal do nej dva Zcomaxy (jedno je D-Link, ale ma to stejny chipset jako 626ka). Bez vetsi namahy bych tam mohl pridat sektorovku 180 stupunu na vykryti zapadniho smeru, tj. 180 stupnu od jihu pres zapad na sever. Jinymi slovy Bustehrad a Waskko v zadech. Ale o to v soucasne situaci, kdy se ceka na Cooka, neprojevil nikdo zajem.

Ja osobne jeste stale verim, ze se dohodneme a vytvorime jednu jednotnou sit. Ze nebudeme plytvat postredkama a pasmem a budovat vice siti.

Kdyby bylo neco nejasne, ptejte se, vecer odpovim.

Milan

Old Post 14.02.2003 v 06:17
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Telecom nabidka Příspěvek č. 572 

__________________

Old Post 14.02.2003 v 08:20
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

To Jetson Příspěvek č. 573 

Upřímně řečeno, už se těším, až se u mých dveří budou předhánět provideři s komerčníma nabídkama. Tady v Kročehlavech maj APčka smysl na střechách věžáků, my ostatní jsme odkázáni na ně.

Old Post 14.02.2003 v 09:13
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

scann Příspěvek č. 574 

__________________

Old Post 14.02.2003 v 09:37
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Podrazsky
Newbie

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 19

Re: 2 Waskko Příspěvek č. 575 

Old Post 14.02.2003 v 10:09
Podrazsky je offline   Click Here to See the Profile for Podrazsky   Find more posts by Podrazsky   Click here to Send Podrazsky a Private Message     Visit Podrazsky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Alnagon Příspěvek č. 576 

Neboj, ten čas přijde. Bydlel jsem ještě před necelým rokem v Holešovicích a spokojeně svištěl na UPC kabelu (128/96 kB za 980,- měsíčně. K tomu jako prémie úplná nabídka TV (včetně HBO a Private), protože v době kdy mi to dělali nebyli schopný to odfitrovat.
A jak se rozjelo tokhle, najednou padaly ceny bezdrátu a co 2 měsíce, měl jsem ve schránce nějakou nabídku.

Old Post 14.02.2003 v 17:35
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 30313233343536373839404142 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz