CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 31323334353637383940414243 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

To Deacon Příspěvek č. 577 

Zatim bych o nejakem jinem propojeni vasi site na Klfree nez pres Mrx111 neuvazoval. Vim, ze je s tim potiz, ale chce to zatim vydrzet. Myslim ze je to vsechno jen v tom, ze zatim vazne zbudovani AP v Benesovsky na POPu od CRA. Jakmile tam bude AP a bude zprovoznen link na Rozdelov a na Cooka, bude MRX pristupnejsi k pripojeni na jeho sit i s tim, ze budes jeho AP vyuzivat jen k napojeni na lokal.

Jinak snad bude zkouset o vikend na me konekt Pavlii. Je to presne 2 km, na tu moji 8 dB vsesmerovku je to tak akorat. Uvidime. No a kdyby MRX nahodou nevysel, dal by se Pavlii pouzit pro vystavbu AP, ale to jen tak naokraj.

Rikam zatim o nejake dupllicite site neuvazujte. Kanalu je malo a uz tak je tu dost sumu. Sitim zdar, Beny.

Old Post 14.02.2003 v 19:20
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Hup Příspěvek č. 578 

Jé, já teď koukám na specifikace svého služebního no?ase (Dell Latitude C840) a ona tam je integrovaná WiFi. Tak to si asi zítra trochu objedu Kladno a pokoukám se co je kde za signál.:o)))

Old Post 14.02.2003 v 19:31
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

TO ADSL Příspěvek č. 579 

Jeste neco, ted jsem narazil na dalsi snad uk konecnou velkoobchodni nabidku Telecomu o ADSL. Mozna jste to uz cetli, ale muzete si i tak udelat usudek o tom, kolik to vsechno bude stat a proc je lepsi zustat u WiFi!


V čem jsou změny?
Asi největší změnou, alespoň z pohledu uživatelů, je snížení průběžných měsíčních cen za rychlejší verze přípojek (ještě bez internetové konektivity, bez ADSL modemu atd.). Ukazuje to následující tabulka:
puv. soucastna
Původně (Kč) Nyní (Kč) cena cena
Carrier ADSL Basic, 192/64 kb/s 989 989
Carrier ADSL Basic, 320/128 kb/s 2.069 1.689
Carrier ADSL Profi, 256/64 kb/s 2.789 2.379
Carrier ADSL Profi, 512/128 kb/s 5.039 4.279
Carrier ADSL Profi, 1024/256 kb/s 10.349 7.779

Nezměněny naopak zůstaly ceny pronájmu ADSL modemů (150 korun měsíčně za modem, 500 korun za modem s routerem), stejně jako rozdělení přípojek do dvou skupin (Basic a Profi). Beze změny je i overbooking u obou tříd (1:50 u Basic, 1:20 u Profi) a rovněž celkových pět rychlostních variant (viz předchozí tabulka).

Old Post 14.02.2003 v 19:34
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Rychlost z Tulipa na pcimcia Příspěvek č. 580 

Tak jsem prave tahal z tulipa nejaka data a dostal jsem se na rychlost 450 kB/s. Skoda ze tam neni vetsi soubor.

Konfigurace - pcimcia Micronet Sp 905
18 dB Sito
vzdalenost cca. 10 metru pod vsesmerovkou, pres
strechu a strop

Old Post 14.02.2003 v 21:18
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baldachyn
Newbie

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 4

Tuchlovice Příspěvek č. 581 

Bydlim v Tuchlovicich u kostela a moc rad bych se k vam pridal, akorat moc nerozumim tyhle technologii - poradil by mi nekdo?

Old Post 15.02.2003 v 12:03
Baldachyn je offline   Click Here to See the Profile for Baldachyn   Find more posts by Baldachyn   Click here to Send Baldachyn a Private Message   Click Here to Email Baldachyn   Visit Baldachyn's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deacon
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 7

to Baldachyn Příspěvek č. 582 

Old Post 15.02.2003 v 15:10
deacon je offline   Click Here to See the Profile for deacon   Find more posts by deacon   Click here to Send deacon a Private Message   Click Here to Email deacon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

To Deacon Příspěvek č. 583 

K te delce kabelu. Neni treba se toho bat, muze byt az kolem 20 metru, ale dobre je tak do 15.

Jinak z Tuchlovic by jsi sel asi ma Mrx111. Tam je porad problem s temi Edimaxi, takze bych radil PCI Zcomax 626. Nevim, ale jestli a jak to chodi na woknech.

Jinak jsem dneska proveril spojeni na Viperxe. Tahali jsme z Tulipa rychlosti 450KB/s, takze dalsi user bude na me povesenej.
Ma tam dva kamose, daj si svitch, takze celkem tri novy.

Uz aby bylo to pripojeni na CRA, nejak ma lajna pomalu nestaci.
Ale co vim, je problem s domovnikem na Benesovsky, takze se zatim nevi kam presne prijde vychozi AP. Uvidime.

Old Post 15.02.2003 v 16:34
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

2 Beny Příspěvek č. 584 

Konektivitu navýšit (za přispění všech zúčastněných) nemůžeš?

Old Post 15.02.2003 v 17:14
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Konektivita Příspěvek č. 585 

Asi nevis jak to se mnou je, takze pro tebe a pro ostatni.


Smlouvu mam na 128/32 garantovanou a jen diky solidnosti providera me to lita ve vsedni den na 350 kbps a v noci a pres vikend na 500kbsp. Myslim, ze za ty penize co to stoji, nikdo jiny nic lepsiho nenebidne.

Takze navysit to nejde. Musime holt pockat ma MRX a jeho CRA. Nic jineho se delat neda.

Old Post 15.02.2003 v 17:23
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baldachyn
Newbie

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 4

To Deacon Příspěvek č. 586 

wow, tomu rikam vycerpavajici odpoved. muj problem je ale hlavne jak zjistit, jestli jsem zrovna v oblasti "pokryte" signalem, prece jenom (koukal jsem na krakonosovu mapu, ackoliv nevim, jak je aktualni) - nejblizsi nod je pravdepodobne Kacice, coz je tak priblizne 5 km, mozna vic.

Old Post 15.02.2003 v 22:38
Baldachyn je offline   Click Here to See the Profile for Baldachyn   Find more posts by Baldachyn   Click here to Send Baldachyn a Private Message   Click Here to Email Baldachyn   Visit Baldachyn's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deacon
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 7

to Baldachyn Příspěvek č. 587 

o Kacici moc informovanej nejsem, podle mapy vim , ze je tam Sroub, ale nevim jakej je mazi vama teren, jestli by byla prima viditelnost 5 km by nemel byt problem

Old Post 16.02.2003 v 13:02
deacon je offline   Click Here to See the Profile for deacon   Find more posts by deacon   Click here to Send deacon a Private Message   Click Here to Email deacon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deacon
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 7

to Beny Příspěvek č. 588 

Old Post 16.02.2003 v 13:04
deacon je offline   Click Here to See the Profile for deacon   Find more posts by deacon   Click here to Send deacon a Private Message   Click Here to Email deacon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Vsesmerovka za 800,-!!!! Příspěvek č. 589 

Old Post 16.02.2003 v 20:32
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Telecom Příspěvek č. 590 

Nedávno tady psal jenik o cenách za pevné připojení od Telecomu.

Dnes mi volal zástupce Telecomu, protože jsem se nedávno zajímal o totéž pro potřeby firmy. Ceny udávané jenikem odpovídají, ale co je na tom zajímavé, je možnost připojit za tuto cenu několik bodů. Já se ptal na 3 pobočky v Praze a když jsem v tom byl, tak na Buštěhrad. Bylo mi řečeno, že by to bylo za jednu cenu!!! A to už by mohlo být kurevsky zajímavé. Kladna se to příliš netýká, ale jsou tu Tuchlovice, Stochov, Buštěhrad a další prdelky. Dohodnout si konektivitu, kterou bysme potom pustili APčkama v lokalitě do éteru.... Podle mne pohádka. Ještě očekávám písemnou nabídku pro naši firmu a pokud se tam potvrdí co mi říkal po telefonu, myslím, že to stojí za úvahu.

Old Post 17.02.2003 v 08:54
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Sdileni datoveho pripojeni od Telecomu Příspěvek č. 591 

Jetsone tohle potrebuji vysvetlit.

Pronajmes si od telecomu okruh nebu budes od nich brat konektivitu?

Jak jsi to myslel s temi tremi pobockami? Chapu privedu domu konekt. od Telec. a pak to hodim do vzduchu pres kolik chci AP, ale tohle jsem nepochopil.

Pls, vysvetli, mozna by to bylo zajimave.

Jinak dneska ma Mrx jednat s CRA o umisteni AP. Doufam ¨ze sem neco napise jak dopadl.

Old Post 17.02.2003 v 09:04
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Re cena digitalu Příspěvek č. 592 

Mno ta cena je ale strasna. Za 256 16.000,- je dost. Pockejj jak dopadne Mrx s Cra, pak se muze neco resit. Tam ceny vychazeji krasne. Od Jet2Web je 2M za 21.000,- pak se s tim da neco delat. Ale takhle je to drahe a pomale.

Old Post 17.02.2003 v 09:11
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 31323334353637383940414243 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz