CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Jak začít v jiném městě.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
porky
Newbie

Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 11

Thumbs up Příspěvek č. 1 

Zdravím všechny,
když jsem si tak prošel stranky o CZFree a hlavně o systému RONJA10M, tak mě více než nadchly, nicméně má to jeden háček, jsem z Plzně a zatím nevím o nikom kdo by tu něco podobného provozoval. Každopádně těch lidí co to tu v Plzni nadchlo je víc a další jistě ještě seženem, chtěli bychom si proto rozjet nědo obdoného. Nadšením, elánem oplýváme dosytosti a co se týče zkušeností a financí, taky na tom nejsme až tak špatně.
Proto mám několik dotazů našel by se někdo ochotný kdo by nám do začatku radil co a jak. Asi první krok, který bychom rádi udělali je vytvořt malé páteřní spojení mezi dvěma body. Jen tak pro zkoušku, až získáme první zkušenosti, jistě nám půjde všchno snáz.

Díky za jakoukoliv radu.

Porky

Old Post 13.07.2002 v 08:13
porky je offline   Click Here to See the Profile for porky   Find more posts by porky   Click here to Send porky a Private Message   Click Here to Email porky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumop
Newbie

Registrován: 14.07.2002
Příspěvků: 10

Lightbulb Příspěvek č. 2 

Mám chu? se také připojit,jsem od Plzně. Vejprnice

Old Post 14.07.2002 v 11:22
mumop je offline   Click Here to See the Profile for mumop   Find more posts by mumop   Click here to Send mumop a Private Message   Click Here to Email mumop     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porky
Newbie

Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 11

Thumbs up Příspěvek č. 3 

Každá ruka se bude jistě hodit, Ja jsem z Plzně z Doubravky a kamoš z Lochotína. Ale zatím teprve vymýšlíme co a jak... Ještě ani nevíme jak všechno propojoit, nebo? na Ronju jsme trošku daleko a hlavně za kopcem :-), ale mi na něco jistě příjdeme, snad se taky najde někdo kdo nás nakopne tím správným směrem...

Old Post 14.07.2002 v 13:06
porky je offline   Click Here to See the Profile for porky   Find more posts by porky   Click here to Send porky a Private Message   Click Here to Email porky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Thumbs up Plzeň Příspěvek č. 4 

Old Post 23.07.2002 v 17:42
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
royal
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 2

Plzen - Bolevec Příspěvek č. 5 

Zdar....

Jsem na Bolevci (Nyranska) , oblast nad Delvitou Plasska, mam pripojku (Tele2), mozno sdilet...

Jindra

Old Post 25.07.2002 v 07:41
royal je offline   Click Here to See the Profile for royal   Find more posts by royal   Click here to Send royal a Private Message   Click Here to Email royal     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirkabart
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 6 

Ahoj, mám rovněž zájem se zapojit. Bydlím víceméně ve středu města, z okna koukám na Škodu Gastro.
Jirka Bartička

Old Post 25.07.2002 v 08:55
jirkabart je offline   Click Here to See the Profile for jirkabart   Find more posts by jirkabart   Click here to Send jirkabart a Private Message   Click Here to Email jirkabart     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Olda
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 8

Thumbs up Plzeň - Hradiště Příspěvek č. 7 

Old Post 25.07.2002 v 09:11
Olda je offline   Click Here to See the Profile for Olda   Find more posts by Olda   Click here to Send Olda a Private Message   Click Here to Email Olda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Smile Re: Setkání Příspěvek č. 8 

No není to špatnej nápad, ale pro začátek by možná bylo dobrý zakreslit všechny potencionální zájemce do mapy, a? víme, kde by bylo nejlepší začít.

Problém je, že jsem teď přes prázdniny v Písku, ale určitě se dohodnem na nějakým termínu, vemu auto a jsem v Plzni za hodinku.

Měli bychom pak projednat nějakej návrh sítě, kde postavit AP a podobně (myslim, že Ronja, i když je výborná, stačit nebude, takže to bude chtít určitě bezdrát...)

Old Post 25.07.2002 v 16:45
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Olda
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 8

Arrow Nové téma Start/Plzeň Příspěvek č. 9 

Založil jsem nové téma Start/Plzeň, které by se mělo zabývat budováním sí?ky v Plzni.

Plzeňáci, přesuneme se tam a necháme toto téma původnímu obecnému účelu?

Old Post 26.07.2002 v 08:03
Olda je offline   Click Here to See the Profile for Olda   Find more posts by Olda   Click here to Send Olda a Private Message   Click Here to Email Olda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz