CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > Hradec Kralove
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
brmla
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 1 

Neplanujete to rozjet i v Hradci Kralove ?

Old Post 25.07.2002 v 14:51
brmla je offline   Click Here to See the Profile for brmla   Find more posts by brmla   Click here to Send brmla a Private Message   Click Here to Email brmla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaVac
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

Smile HK Příspěvek č. 2 

Ja bych byl taky pro...napadla mne docela dobra moznost pripojeni. Obousmerne satelitni pripojeni od Contactelu za rozumny penize.(asym. 512/64 bez limitu za 5.500) Ja jsem jinak z Moravskyho, od Durana (konecna 16,25), a kamos by mel mozna taky zajem a ten bydli pod Strani na konecny busu 28,27,24,23.
Ty ses odkud?

Old Post 25.07.2002 v 18:32
MaVac je offline   Click Here to See the Profile for MaVac   Find more posts by MaVac   Click here to Send MaVac a Private Message   Click Here to Email MaVac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brmla
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 3 

Z Labsky Kotliny ... coz je pomerne daleko

To pripojeni od contactelu ma dve nevyhody:
1) dlouha odezva - nepouzitelny pro telnet, ssh ...
2) po prenosu 500 MB v jeden den, je rychlost omezena do konce dne na 64ku :(


Old Post 25.07.2002 v 21:49
brmla je offline   Click Here to See the Profile for brmla   Find more posts by brmla   Click here to Send brmla a Private Message   Click Here to Email brmla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaVac
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

Post Příspěvek č. 4 

To je fakt s tou odezvou.
Jinak Labska neni tak daleko, ale jsou tam maly baracky, co? K nam asi nevidis, co?

Old Post 25.07.2002 v 21:57
MaVac je offline   Click Here to See the Profile for MaVac   Find more posts by MaVac   Click here to Send MaVac a Private Message   Click Here to Email MaVac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brmla
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 5 

Jo, baracky jsou nizky, videt tam asi nebude

Kdyby se nekdo nasel z Labsky II, to jsou ty vysoky panelaky, na ne vidim ja i ty urcite.

Jinak pripojeni je jeste mozny pres Tele2, ktery ted mam - mam pocit ze v HK je to snad nejlevnejsi pripojeni.
64ka za 5000Kc, 384kbps za 13.950Kč mesicne no limit.
No, docela palky To by muselo byt fakt vic lidi ..

Old Post 25.07.2002 v 22:07
brmla je offline   Click Here to See the Profile for brmla   Find more posts by brmla   Click here to Send brmla a Private Message   Click Here to Email brmla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaVac
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 6 

No, Contactel teď má wireless asym. 128/64 za 5000,- a 256/64 za 6000,- a nebo 192kbps za 9500,-

bez daně a limitu...

Old Post 25.07.2002 v 22:15
MaVac je offline   Click Here to See the Profile for MaVac   Find more posts by MaVac   Click here to Send MaVac a Private Message   Click Here to Email MaVac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brmla
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 7 

to taky neni spatny
kolik stoji zrizeni ?

Old Post 26.07.2002 v 00:11
brmla je offline   Click Here to See the Profile for brmla   Find more posts by brmla   Click here to Send brmla a Private Message   Click Here to Email brmla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaVac
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 8 

Instalace za 10k, to zařízení 20k nebo 1k měsíčně za pronájem...

Old Post 26.07.2002 v 06:27
MaVac je offline   Click Here to See the Profile for MaVac   Find more posts by MaVac   Click here to Send MaVac a Private Message   Click Here to Email MaVac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romanski
Newbie

Registrován: 27.07.2002
Příspěvků: 3

Question Přípojné body Příspěvek č. 9 

Sedím na konečný 24 naproti Mainlu, na koho se mám otočit pro informaci ohledně případnýho připojení?

Old Post 27.07.2002 v 10:41
romanski je offline   Click Here to See the Profile for romanski   Find more posts by romanski   Click here to Send romanski a Private Message   Click Here to Email romanski   Visit romanski's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dandak
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 2

Laik, ale možná mám co nabídnout Příspěvek č. 10 

No, koukám tady na to poprvé, ale tuším možnou zajímavost tohoto projektu. Než se rozkoukám, řeknu jenom, že pracuji a bydlím v centru, v obou místech připojení mikrovlnou přes Tele2. Z hlediska své práce mám legální přístup )a možnost umístění čehokoliv užitečného gratis) na cca 40 střech centra (okruh TESCO - Ant. Dvořáka - Resslova - Havlíčkova - tř. ČSA - Gočárova a přes Masarykáč z5) a širšího centra (Slezské, Staré město). Peníze pro dobrou věc by taky nebyly problémem, takže pokud mi někdo vysvětlí polopatě, s čím mohu pomoci, rád se zapojím.

Doufám, že mi na email budou chodit reakce (pokud budou :-), nebudu mít čas to tady pravidelně kontrolovat.

Danny

Old Post 28.07.2002 v 07:58
dandak je offline   Click Here to See the Profile for dandak   Find more posts by dandak   Click here to Send dandak a Private Message   Click Here to Email dandak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romanski
Newbie

Registrován: 27.07.2002
Příspěvků: 3

Thumbs up Příspěvek č. 11 

To jako přímo že bys to zafinancoval? To se nestává každej den. Ale za úvahu to stojí.

__________________

Roman Tobišek

Old Post 28.07.2002 v 08:41
romanski je offline   Click Here to See the Profile for romanski   Find more posts by romanski   Click here to Send romanski a Private Message   Click Here to Email romanski   Visit romanski's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dandak
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 2

Financování Příspěvek č. 12 

Teda nechtěl jsem tady nabízet financování pro ostatní. Nejsem charita :-)

Old Post 31.07.2002 v 08:17
dandak je offline   Click Here to See the Profile for dandak   Find more posts by dandak   Click here to Send dandak a Private Message   Click Here to Email dandak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romanski
Newbie

Registrován: 27.07.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 13 

Tak jaks to myslel? Peníze pro dobrou věc...Podle mě to musí fungovat tak, že jeden účastník se píchne přímo na net obrovskou rychlostí a ostatní se k němu budou připojovat malejma anténkama, což je obdoba Wirelles služby třeba od Contactelu. Takže jestli to chápu dobře, tak je potřeba toho dotyčnýho mezi náma najít a platit mu měsíčně nějakej paušál za to, že nám přenechá kousek bandwidth ze svýho připojení. Můžete mi to někdo potvrdit nebo vyvrátit?

__________________

Roman Tobišek

Old Post 31.07.2002 v 18:59
romanski je offline   Click Here to See the Profile for romanski   Find more posts by romanski   Click here to Send romanski a Private Message   Click Here to Email romanski   Visit romanski's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostax
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 92

Question HK Slezské předm. Příspěvek č. 14 

Old Post 13.10.2002 v 19:05
kostax je offline   Click Here to See the Profile for kostax   Find more posts by kostax   Click here to Send kostax a Private Message   Click Here to Email kostax   Visit kostax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostax
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 92

Question Kdo je ze Slezskeho ?? Příspěvek č. 15 

Pokud to dam s temi lidmi do nejakeho stavu, tak by ten kdo bude ze Slezskeho se mohl pripojit s nami dohromady. Ja jsem kousek od nadjezdu nad Pospisilkou.

Ozvete se mi prosim na hk-priv-net@seznam.cz

Martin

Old Post 13.10.2002 v 19:08
kostax je offline   Click Here to See the Profile for kostax   Find more posts by kostax   Click here to Send kostax a Private Message   Click Here to Email kostax   Visit kostax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fors
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 3

Přitlačme na pilu! Příspěvek č. 16 

Jsem ze Slezskeho predmesti a vim o vice lidech(nejen ze Slezskeho), kteri by do toho sli take.

Old Post 29.10.2002 v 20:29
Fors je offline   Click Here to See the Profile for Fors   Find more posts by Fors   Click here to Send Fors a Private Message   Click Here to Email Fors   Visit Fors's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz