CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > AlphaWave přináší Ronju
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

AlphaWave přináší Ronju Příspěvek č. 1 

Old Post 09.03.2003 v 16:44
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

objednavky Příspěvek č. 2 

Tak jsem se zaregistroval a objednal karty, lze rici, jak probiha proces pro ne-Prazaka?
dik
Jinak tleskaaam, pro propagaci a jako podpora vystavby je to dalsi skvely pocin ( mohou se pripojovat i lide, co tomu az tak moc nerozumi, a jejich protistrany - funkcni AP- nemaji cas vsem "ometat zadky")

Old Post 09.03.2003 v 17:19
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nerocz
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 3 

Chapu ze do staveni ronji se musi investovat hodne casu, ale 14999 za dve ronji? To je docela moc. Pokud chcete prispet do vystavby site s ronjama, meli by jste spis prodavat kompletni set soucastek a odecist cenu za praci, tim by se vystavba site zrychlila a myslim ze by bylo i vice objednavek. Jinak je to dobrej napad delat ronju pro lidi co neumi bastlit...

Old Post 09.03.2003 v 17:33
nerocz je offline   Click Here to See the Profile for nerocz   Find more posts by nerocz   Click here to Send nerocz a Private Message   Click Here to Email nerocz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: AlphaWave přináší Ronju Příspěvek č. 4 

Old Post 09.03.2003 v 17:44
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 5 

Deu: na titulni strance tvrdis ze prinasis pojitka v licenci GNU/GPL, ale v mailu jsi mi psal tohle: "naopak mechaniku bychom si radi ponechali jako prumyslovy vzor bez zverejneni". Psal jsem ti upozorneni, ze tim porusis licenci GPL a ty jsi na to odvetil: "to neni pravda. K navrhu mechaniky nebyl pouzit GPL navod na Ronju, ale byl od zacatku nas puvodni." Ocekavam vysvetleni nebo cenzuru tohoto prispevku.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 09.03.2003 v 17:49
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Klamání spotřebitele? Příspěvek č. 6 

Deu: Na webu alphawave se píše "profesionální broušené čočky", ale čočka, kterou jsi mi ukazoval, že se do sériovky bude osazovat, se mi od pohledu zdála lisovaná. Když jsem u tebe zkoušel velikost obrazce minimální konfuze tak mi vyšlo že má zhruba 2x rozmazanější obraz než čočka od Vietnamců za 100Kč. Napadlo tě třeba někdy, že dosah pojítka je závislej mimo tisíc jiných věcí taky lineárně na velikosti obrazce minimální konfuze u čočky? Zajímalo by mě, na základě čeho si na webu alphawave odvažuje tvrdit, že zařízení má dosah 1km i za nepříznivých klimatických podmínek.

BTW., kde to má vytápění čočky, když to chodí i prý za nepříznivých klimatických podmínek? Na fotce žádný nevidím. Bez vytápění nám prototyp Loopipe padal asi tak každý 2.večer kvůli kondenzaci na čočce.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Naposledy upravil Clock 09.03.2003 v 18:04

Old Post 09.03.2003 v 17:56
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 7 

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 09.03.2003 v 18:07
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Příspěvek č. 8 

Old Post 09.03.2003 v 18:10
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Re: Klamání spotřebitele? Příspěvek č. 9 

Old Post 09.03.2003 v 18:19
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Re: Re: AlphaWave přináší Ronju Příspěvek č. 10 

Old Post 09.03.2003 v 18:22
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 11 

Deu: OK. Ty prispevky bych smazal ale necham je tam protoze za technickou strankou tech problemu si stojim.

Asi jsem te videl prilis cerne. Pokud se ukaze ze mluvis jen a jen pravdu, pak to bude rozhodne moje chyba. V okamziku kdy dostanu prvnich 1kkc, investuju cas do podrobne analyzy toho navrhu a udelam verejnou analyzu moznych problemu na tvem designu s navrhovanym resenim, ktere se pouzijou k tomu, aby to lidem chodilo co nejspolehlivejc.

Ostatne na GNU vyvoji zverejneni chyby neznamena snizeni reputace, naopak zvyseni, nebot uzivatele vedi, ze jim na projektu nebude nic zatajovano, a problemy se budou resit na misto ututlavani tak jak je ve zvyku v komercni sfere. Bezici instalace necht se sleduji, dalsi serie necht jsou vybaveny zlepsenimi a pripadne mouchy at se opravuji vymennym zpusobem nainstalovanim novych, vylepsenych komponent, namisto hledani pravnickych klicek, proc uzivatel nema narok na reklamaci, obvykleho v komercni sfere.

Jediny co tu snad prozradim je ten spicatej konec ty strisky, to je fakt o vazny zraneni kdyz na to nekdo na strese upadne, ale to si kazdej muze ohnout klestema nebo ustrihnout nuzkama.

A jinak - ten pozink rulez ;-) To je zarovy zinkovani? Je to lepsi nez barva

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 09.03.2003 v 18:35
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: Re: AlphaWave přináší Ronju Příspěvek č. 12 

Old Post 09.03.2003 v 18:39
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 13 

Tech 25% jsi vzal kde? ;-) Průměr to má stejnej. Absorbce ve
skle je zanedbatelná. Zato to bude mít podstatně větší divergenci kvůli tomu obrazci minimální konfuze. Ale není nic jednoduššího než jednu tu Ronja 10M AlphaWave někam veřejně namontovat na nějakou 1km trasu a dát veřejně k disposici grafy, a? lidi viděj jakou to má skutečnou výkonovou rezervu.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 09.03.2003 v 18:59
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nerocz
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 14 

to DEU: Muzu jen vedet jestli soucastky (hlavne diody a jine co se spatne schaneji) krkolome schanis jako ostatni po vsech prazskych obchodech nebo mas zajistenou nejakou dodavku abys v pripade vice objednavek mohl vyhovet vsem? Zajimalo by me to jako cloveka, ktery si to rad zbastli sam, ale nechce stravit polovinu myho volnyho casu na hledani soucastek. Diky a doufam, ze Ronja od Alphawave bude jen krokem dopredu pro czfree a ne dozdu.

Old Post 09.03.2003 v 21:18
nerocz je offline   Click Here to See the Profile for nerocz   Find more posts by nerocz   Click here to Send nerocz a Private Message   Click Here to Email nerocz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubodravec
Senior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 705

Příspěvek č. 15 

Old Post 09.03.2003 v 22:57
zubodravec je offline   Click Here to See the Profile for zubodravec   Find more posts by zubodravec   Click here to Send zubodravec a Private Message   Click Here to Email zubodravec   Visit zubodravec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Příspěvek č. 16 

Old Post 10.03.2003 v 00:48
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz