CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Karlín
« 567891011121314
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 161 

Super. ja muzu ve stredu a ctvrtek Preferuji ctvrtek. Nemam sem cas moc koukat tak mi pak poslete smsku na mobil, nebo na mailika.
Cuz a enjoy.
alp

Old Post 12.08.2003 v 14:45
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrhan
Newbie

Registrován: 17.11.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 162 

Me se taky hodi spis ctvrtek.

Old Post 12.08.2003 v 16:01
petrhan je offline   Click Here to See the Profile for petrhan   Find more posts by petrhan   Click here to Send petrhan a Private Message   Click Here to Email petrhan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luck
Newbie

Registrován: 15.06.2003
Příspěvků: 23

schuzka ctvrtek Příspěvek č. 163 

Takze to vypada jednoznacne na ctvrtek (zacina to byt tradice)
Dejme tomu prave v 21 hodin ve Vesuvu. (snad vsichni vedi kde to je)
Budu s tim pocitat a doufam, ze tam nebudeme jen tri...

Old Post 12.08.2003 v 21:51
luck je offline   Click Here to See the Profile for luck   Find more posts by luck   Click here to Send luck a Private Message   Click Here to Email luck   Visit luck's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luck
Newbie

Registrován: 15.06.2003
Příspěvků: 23

fotky z komina v puvodni velikosti Příspěvek č. 164 

Trochu jsem predelal stranku s fotkami z komina (viz odkaz drive)
a pridal jsem fotografie v puvodni velikosti (ty pulmegove).
Na ctvrtek vecer je ve Vesuvu zamluven stul.

Old Post 13.08.2003 v 23:17
luck je offline   Click Here to See the Profile for luck   Find more posts by luck   Click here to Send luck a Private Message   Click Here to Email luck   Visit luck's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luck
Newbie

Registrován: 15.06.2003
Příspěvků: 23

AP na komíně Příspěvek č. 165 

Tak jsem obeslal asi 7 lidi, co se tu vyskytovali ve foru, tem
ostatnim jsem nic neposilal, protoze podle jejich dlouhodobe
neucasti (ve foru) soudim, ze uz ztratili zajem.

Kdyztak si to tu proctete a pripadne napiste...

btw: ctvrtecni schuzka se samozrejme konala a myslim ze
byla celkem prinosna.

Old Post 20.08.2003 v 11:31
luck je offline   Click Here to See the Profile for luck   Find more posts by luck   Click here to Send luck a Private Message   Click Here to Email luck   Visit luck's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadlabak
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 7

good luck, czfree... Příspěvek č. 166 

Hola,

Mozna bude nekoho z vas tahle informace zajimat.

Diky mile povodni muselo UPC konecne predelat svoji infrastrukturu v Karline, takze po letech cekani budou jejich rozvody po karlinskych domech konecne k necemu platne.
Internet po kabelu by mel byt v Pernerove ulici k dispozici v prubehu srpna az zari. Zavisi to na prubehu oprav v Sokolovske a Vitkove ulici. V rijnu ma navic UPC oznamit nove tarify - vseobecne se ocekava zvyseni rychlosti pri zachovani stavajicich cen.

Protoze internet potrebuji, abych ho pouzival, a to pro mne neznamena e-mail a www, a lidem, kterym pripada v dobe multimedialnich streamu 10GB datovy limit prima a agregace 1:50 OK, opravdu nerozumim (pardon, nemohl jsem si odpustit poznamku o predrazenem telekomunistickem adsl, ktere je v Pernerce take k dispozici), byl bych na czfree stejne za notorickeho stahovace. A slova o silnem zaruseni Karlina mne spolehlive odrazuji od experimentovani, protoze uz vim, jak taky umi byt bezdrat k vzteku. Takze uz se tesim do naruce lokalniho monopolu, snad mne z toho nadseni nebudou lecit nejakou sokovou terapii...

Preju vam hodne stesti.

Pavel

Old Post 20.08.2003 v 13:00
Nadlabak je offline   Click Here to See the Profile for Nadlabak   Find more posts by Nadlabak   Click here to Send Nadlabak a Private Message   Click Here to Email Nadlabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luck
Newbie

Registrován: 15.06.2003
Příspěvků: 23

lepsi vrabec v hrsti nez antena na strese? Příspěvek č. 167 

To docela chapu. Neplanuju czFree vyuzivat kvuli netu,
ale kvuli jinym vyhodam. Internet beru odjinud.
O UPC jsem taky uvazoval, ale ta tisicovka mesicne
(plus instalacni poplatek, modem...) je na mne moc...

Old Post 21.08.2003 v 14:20
luck je offline   Click Here to See the Profile for luck   Find more posts by luck   Click here to Send luck a Private Message   Click Here to Email luck   Visit luck's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chykulayb
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 16

karlin VELICE specha... Příspěvek č. 168 

Ahoj, Lukase a panove!

Urcite zajem a vsechno co je zapotreba mam. Ale neverim ze takovou moznost nekde (v Karline) budu mit!

Budete mit neco konkretniho, urcite zavolajte (nebo SMS, protoze na i-netu jsem velmi malo...).

Dekuji za dobru spravu!

S pozdravem,
Boris

+420 603 347 626

Old Post 21.08.2003 v 18:56
chykulayb je offline   Click Here to See the Profile for chykulayb   Find more posts by chykulayb   Click here to Send chykulayb a Private Message   Click Here to Email chykulayb     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chykulayb
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 16

ale musime hodne spechat... Příspěvek č. 169 

Velice potesilo, ze UPC uze v Karline. Docela zjistil ze to uz ma Krizikova 156 (?). Zajistime rychle wireless - jdu do toho, kdyz ne - prodam vsecho ALPu a jdu na UPC. Tak dlouho jiste jsem v zivote na nekoho necekal.

Boris

Old Post 21.08.2003 v 19:21
chykulayb je offline   Click Here to See the Profile for chykulayb   Find more posts by chykulayb   Click here to Send chykulayb a Private Message   Click Here to Email chykulayb     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[TA]Ludwig
Newbie

Registrován: 26.01.2003
Příspěvků: 5

UPC Příspěvek č. 170 

Bydlim na invalidovne v nekvasilove ulici, do ted sem mel adsl, ted mam skoro mesic upc, a je to naprosto v pohode [:, hraju quake a ping mam i pod 10 ale normalne 10-15, takze pohoda, za 1480 320/96, muzu jen doporucit, 128/96 je to samy jen pomalejsi stahovani, takze pro me bezdrat uz nema vyznam

Old Post 29.08.2003 v 14:24
[TA]Ludwig je offline   Click Here to See the Profile for [TA]Ludwig   Find more posts by [TA]Ludwig   Click here to Send [TA]Ludwig a Private Message   Click Here to Email [TA]Ludwig   Visit [TA]Ludwig's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
azazen
Newbie

Registrován: 16.10.2003
Příspěvků: 5

Oto Příspěvek č. 171 

Já sem si topiqy pročítal. Kdybys mne nechal "domluvit" tak by ses dozvedel ze nemam primou viditelnost na vez kostela tak je mi tenhle topiq na hovno! Nemam moznost umístit anténu na střechu, proto sem se ptal jestli nema nekdo antenu v Křižíkově ulici na kterou bych se mohl napojit! S tímhle přístupem se na celej CZfree můžu klidně vyprdnout.

Old Post 18.10.2003 v 20:42
azazen je offline   Click Here to See the Profile for azazen   Find more posts by azazen   Click here to Send azazen a Private Message   Click Here to Email azazen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
azazen
Newbie

Registrován: 16.10.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 172 

A neví někdo jak to je v Křižíkově ulici? Na tu se vždy zapomína :/
Já mám tet GPRS od eurotelu, ale stoji to za prd.

Old Post 18.10.2003 v 20:47
azazen je offline   Click Here to See the Profile for azazen   Find more posts by azazen   Click here to Send azazen a Private Message   Click Here to Email azazen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cool
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 39

inet v karline Příspěvek č. 173 

Odedneska jede zkusebni provoz AP v karline v prenerove ulici c. 50 pokud nekdo vidite na komin tak se ozvete.

Martin.

__________________

Martin

Old Post 19.10.2003 v 09:24
Cool je offline   Click Here to See the Profile for Cool   Find more posts by Cool   Click here to Send Cool a Private Message   Click Here to Email Cool     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
azazen
Newbie

Registrován: 16.10.2003
Příspěvků: 5

komín Příspěvek č. 174 

myslíš ten komín jak na něm vysí ten oběšenec? To AP je přímo na komíně?

Old Post 19.10.2003 v 11:39
azazen je offline   Click Here to See the Profile for azazen   Find more posts by azazen   Click here to Send azazen a Private Message   Click Here to Email azazen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luck
Newbie

Registrován: 15.06.2003
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 175 

Ne, je to blíž k Invalidovně.

Naposledy upravil luck 19.10.2003 v 16:09

Old Post 19.10.2003 v 16:05
luck je offline   Click Here to See the Profile for luck   Find more posts by luck   Click here to Send luck a Private Message   Click Here to Email luck   Visit luck's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
azazen
Newbie

Registrován: 16.10.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 176 

ani nevim ze tam jeste nejakej komin je, musim se tam zajit kouknout

Old Post 21.10.2003 v 18:57
azazen je offline   Click Here to See the Profile for azazen   Find more posts by azazen   Click here to Send azazen a Private Message   Click Here to Email azazen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz