CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Horní Měcholupy (Praha 15)
« 15161718192021222324252627 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Rudys
Newbie

Registrován: 29.12.2003
Příspěvků: 3

Question nováček Příspěvek č. 321 

Rád bych se přidal, bydlím v paneláku na Boloňské, přímo u zákl.školy Křimická, ve 3.patře. Vidím přes školu směrem Uhříněves a na Vartu.
Koupil jsem si Wireless kartu a po připojení mám výborný signál se zobrazením Silvaco a CZFree1.
Můžu nabídnout pomoct v oblasti IT, nákup komponentů defakto za nákupní ceny-mám na to firmu.
díky R

Old Post 29.12.2003 v 20:53
Rudys je offline   Click Here to See the Profile for Rudys   Find more posts by Rudys   Click here to Send Rudys a Private Message   Click Here to Email Rudys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Konektivita do CZ FREE i jinudy Příspěvek č. 322 

Naposledy upravil kabelnet 30.12.2003 v 18:03

Old Post 30.12.2003 v 17:52
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikim
Newbie

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 67

Re: sraz Příspěvek č. 323 

No koukam, ze se tu po tom co se asi tak 2 mesice v podstate nic nedelo najednou zaclo dit a ja diky tomu, ze mi neprisla notifikace o deni ve foru a ponekud velke vytizenosti v zaveru roku na to, abych browsil forem jen tak, jsem to zaspal, ach jo.... no doufam, ze tu o vikendu je Gookin, ze bych za nim zasel ...

Old Post 02.01.2004 v 18:53
Mikim je offline   Click Here to See the Profile for Mikim   Find more posts by Mikim   Click here to Send Mikim a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudys
Newbie

Registrován: 29.12.2003
Příspěvků: 3

připojení Příspěvek č. 324 

Nejsem připojený a potřeboval bych se přes někoho připojit, ale hlavně bych se rád s někým tady sešel a ujasnil si některé věci k vybudování bodu než si zanesu "modré kolečko" do mapy . Nebude v dohledné době sraz v Horních Měcholupech?

Old Post 03.01.2004 v 16:51
Rudys je offline   Click Here to See the Profile for Rudys   Find more posts by Rudys   Click here to Send Rudys a Private Message   Click Here to Email Rudys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 325 

Zdar lidi!

Dlouho jsem se neozval.... no to asi bylo videt... , sice jsem na foru denne (krom svatku...), zitra mam cas tak se muzem sejit..... KDY a KDE???? ja bych navrhoval 19h v nonstopu u máni.... (ted je to uz vlastne albert..)

Nejlepsi by bylo kdyby jste se mi ozvali na ICQ..... 174341254

__________________

Old Post 03.01.2004 v 18:59
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 326 

__________________

Old Post 03.01.2004 v 19:01
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minutus
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 31

Thumbs up srazik Příspěvek č. 327 

Naposledy upravil Minutus 03.01.2004 v 19:26

Old Post 03.01.2004 v 19:11
Minutus je offline   Click Here to See the Profile for Minutus   Find more posts by Minutus   Click here to Send Minutus a Private Message   Click Here to Email Minutus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Tak i když Příspěvek č. 328 

nejsem vezdejší ale, něco Vám nabízím tak mne s tím snad nevyhodíte přijdu také. Karel
PS Můžete mne někdo navést stačí ulici a číslo popisný jako SMS 737768298 díky

Old Post 03.01.2004 v 19:22
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Srazik Příspěvek č. 329 

Tak vcera probehl takovej malej srazik..... mej byt primarne urcen pro rudise a mikima... ale ani jeden neprisel... (ja vim ze to bylo na rychlo.... ale cist emaily nebo forum se obcas vyplati...), jenze prisli uplne jini lide a bylo to cool.... s Karlem FILIPem jsme se domluvili na link HM<->Kyje<->Pocernice<->Prosek link povede jeste dal ale to se uvidi az pozdeji a timto tedy budem tvorit dalsi obchvat Prahy! - je zde i dalsi velka vidina internetu za prijatelne ceny.... zalezi ale jen na poctu lidi co ho budou chtit....

Do 14 dnu by mel existovat link na Haje a o neco pozdeji jiz zminovanej link na Prosek.... nekdy v budoucnu by se jeste mohl vybudovat link na Hostik a tim padem budem odolnejsi proti vypadkum..... pokud ale nevypadnou primo nase paterni spoje

Jinak dekuji za nepovinnou ucast a dobrej pokec timto lidem: Minutus, Ender(Tokra), Xanosz, Snipp, Raptik, Karel FILIP a me malickosti

Jinak jsme se jeste dozvedeli ze mi v ramci CZF budem asi jedini pod domenou.... xx.hm-mynet.czf (ted jeste xx.hm-mynet.net)

Zdarec G

__________________

Old Post 05.01.2004 v 12:18
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord_Bodycount
Newbie

Registrován: 12.07.2002
Příspěvků: 56

bod Příspěvek č. 330 

Mate nekdo moznost zkusit chytit bechovicke body? budu delat bod na dubecku a jeste v pocernicich, ale podle casu a zajmu

__________________



ICQ# 84651222
Lord_Bodycount

be free, be IMPAQSYS.net

Old Post 05.01.2004 v 14:18
Lord_Bodycount je offline   Click Here to See the Profile for Lord_Bodycount   Find more posts by Lord_Bodycount   Click here to Send Lord_Bodycount a Private Message     Visit Lord_Bodycount's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjwu
Newbie

Registrován: 16.10.2002
Příspěvků: 59

novinky Příspěvek č. 331 

Old Post 05.01.2004 v 17:12
jjwu je offline   Click Here to See the Profile for jjwu   Find more posts by jjwu   Click here to Send jjwu a Private Message   Click Here to Email jjwu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

HWAP Příspěvek č. 332 

Je moc drahý. Lepší je to udělat ze XL626 a jakýmkoliv PC s procesorem od 200MHz výše. Výjde to levněji a vejde se tam těch Wi-Fi karet více. Zrovna to řeším v Kyjích a budou tam asi dva case s dvakrát dvě karty a propojený UTP. Prostě HWAP s řízeným výkonem je stále pořád moc drahé.

Old Post 05.01.2004 v 17:23
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudys
Newbie

Registrován: 29.12.2003
Příspěvků: 3

Re: Tak i když Příspěvek č. 333 

Sorry, moc mě to mrzí, bohužel jsem to zaregistroval pozdě, ale doufám, že bude další akce. Všechny zdravím

Old Post 05.01.2004 v 19:11
Rudys je offline   Click Here to See the Profile for Rudys   Find more posts by Rudys   Click here to Send Rudys a Private Message   Click Here to Email Rudys     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikim
Newbie

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 67

Re: novinky Příspěvek č. 334 

Old Post 05.01.2004 v 20:54
Mikim je offline   Click Here to See the Profile for Mikim   Find more posts by Mikim   Click here to Send Mikim a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

HWAP Příspěvek č. 335 

Zdar

Nereste tu sw AP, jelikoz se bude budovat link na Haje tak se potrebuje hw AP, abych vysvetlil situaci:

({WLAN0 - ap}AP-HM-MYNET{ETH2 - SMC 54MB})-({ETH0 - SMC 54MB}JJWU{ETH1 - sitovka}>HWAP)

HWAP bude na druhe strane bytu, proto to hw reseni, proste se jen protahne utp kabel z jiz existujiciho sw clienta

Doufam ze jsem to vysvetlil tak aby se to dalo pochopit... pokud ne, tak to asi budu muset nakreslit

__________________

Old Post 06.01.2004 v 06:21
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: HWAP Příspěvek č. 336 

__________________

Old Post 06.01.2004 v 08:38
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 15161718192021222324252627 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz