CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 7 > Veletržní - Kamenická - Letenské náměstí - Heřmanova & okolí
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Fosil
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2

Veletržní - Kamenická - Letenské náměstí - Heřmanova & okolí Příspěvek č. 1 

Vítejte všichni z téhle lokality. (většině z vás jsem poslal PM. Muj node (PhilNoDe - Veletržní) je bohuzžel dost k ničemu na zřízení AP, ale jsem samozřejmě ochotnej se podílet finančně i organizačně na jeho realizaci. Z mapy mi přijde nejlepší TRUPhRuv (sakra jak se to skloňuje?) node RADIO 2 Cable.

FOR TRUPhR:
Podařilo se ti něco zjistit s tou strechou?

Old Post 16.02.2003 v 21:21
Fosil je offline   Click Here to See the Profile for Fosil   Find more posts by Fosil   Click here to Send Fosil a Private Message   Click Here to Email Fosil     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzoe
Newbie

Registrován: 15.09.2002
Příspěvků: 3

All right fellas, let's go!!!! Příspěvek č. 2 

EHLO vespolek,

nevim jak jste na tom vy ostatní, ale já mám na střeše anténu a pod střechou router. Konektivita do japovi sítě na vinohradech je ok, nemám ale naroutovanej rozsah czfree + dokud tu nebude víc lidí připojenejch, tak nemám ani moc zájem s tim něco dělat. AP u mě - nevim, technicky to neni problém, spíš jde o to, jestli je na mě vidět. Ostatně, na joe.cz/czfree máte nějaký fota, tak se podívejte (vy co to ještě neznáte).

Jinak pokud jsou zde UN*Xově slabší jedinci, mohu pomoct s instalacemi, osobně na všechno používám Debian GNU/Linux (hurd zatim FAKT NE), což je z důvodu, že udělat na dálku apt-get install něco je výrazně snažší, než někam jezdit (nebo dokonce mít v počítači klávesnici a grafickou kartu ;-) ).

Nu což, s chutí do práce (děti)....

Joe
--------

If you think it's good, never even think about doin' it.

__________________

Dzoe

Old Post 17.02.2003 v 07:28
dzoe je offline   Click Here to See the Profile for dzoe   Find more posts by dzoe   Click here to Send dzoe a Private Message   Click Here to Email dzoe   Visit dzoe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 3 

Zdar vsichni. Sonduju moznost pripojeni z Bohnic. Na node dzoe bych mohl mit teoreticky vyhled - takze bych se casem pripojil, pokud by se neco takoveho organizovalo ;-D

Gw.

Old Post 18.02.2003 v 15:40
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarty
Newbie

Registrován: 21.12.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 4 

Ahoj,
nebyla by nejlepší nějaká schůzka "v reálu" kde bysme se všichni domluvili. Např. umístění antény, náš barák je podle mě docela vhodnej. Je umístěnej přímo na zlomu z Letný do Holešovic (ovenecká, hned vedle bejvalejch jeslí) a navíc pokrejeme i celou Letnou směrek k Hradčanský. Barák by měl bejt brzo náš, tagže NoProb.

dávejte návrhy na první orientační sraz

CuL8r
Maarty

Old Post 07.03.2003 v 13:47
Maarty je offline   Click Here to See the Profile for Maarty   Find more posts by Maarty   Click here to Send Maarty a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 5 

pripojuji se k WINELu primo na Hradcanske (rohovy barak s prodejnou nabytku dole), az bude tepleji tak bych mohl postavit AP a Letnou i dale dolu v pohode pokryt

Old Post 07.03.2003 v 19:01
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bdavid
Newbie

Registrován: 10.09.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 6 

Hmm, já sousedím s dzoe, bohužel tu nic CZF nechytám, i když mám výhled na velkou část prahy směrem dolu ke štrosmayeráku a za řeku....

Old Post 01.10.2003 v 17:33
bdavid je offline   Click Here to See the Profile for bdavid   Find more posts by bdavid   Click here to Send bdavid a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalabus
Newbie

Registrován: 11.01.2004
Příspěvků: 2

Veletrzni - pripojeni Příspěvek č. 7 

Ahoj vsichni, chtel bych se pripojit do czfree. Lokace - Veletrzni, asi v pulce mezi veletrz.palacem a letenskym namestim (roh kamenicky s oknama do veletrzni). Jinak mam Chello 256/96.
Co ted ?

Old Post 11.01.2004 v 16:08
kalabus je offline   Click Here to See the Profile for kalabus   Find more posts by kalabus   Click here to Send kalabus a Private Message   Click Here to Email kalabus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fosil
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2

Unhappy to kalabus Příspěvek č. 8 

To bys bydost blízko mne (ne že bych byl zatim připojenej :(. Teď zrovna dost pospíchám, ale určitě nejdřív zanes svůj případnej node do mapy (monitoru).

Fosil

Old Post 12.01.2004 v 14:53
Fosil je offline   Click Here to See the Profile for Fosil   Find more posts by Fosil   Click here to Send Fosil a Private Message   Click Here to Email Fosil     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bdavid
Newbie

Registrován: 10.09.2003
Příspěvků: 3

Re: Veletrzni - pripojeni Příspěvek č. 9 

Old Post 12.01.2004 v 15:52
bdavid je offline   Click Here to See the Profile for bdavid   Find more posts by bdavid   Click here to Send bdavid a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalabus
Newbie

Registrován: 11.01.2004
Příspěvků: 2

Veletrzni - pripojeni Příspěvek č. 10 

Tak jsem pridal bod do mapy (jmenuje se "kalabus"). Bohuzel z toho mista nevidim zadnej jinej. Vidim akorat do veletrzni - na hotel, kus veltr. palace a nahoru na kus letenskyho namesti.

Old Post 12.01.2004 v 16:28
kalabus je offline   Click Here to See the Profile for kalabus   Find more posts by kalabus   Click here to Send kalabus a Private Message   Click Here to Email kalabus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metheor
Newbie

Registrován: 16.11.2005
Příspěvků: 1

Question need help here Příspěvek č. 11 

Cu people,
hele bydlim v Malířský a shánim ňákej AP v okolí a v tý mapě se dost nevyznám.. Dystak mi napiste kdo by byl ochotnej mi trochu pomoct a napiste co a jak.. Zatim

__________________

__________________________
×Metheor ..Krewetta_webDesign
web: krewetta-design.ic.cz
mail: krewetta@firemni.cz

Old Post 16.11.2005 v 19:29
metheor je offline   Click Here to See the Profile for metheor   Find more posts by metheor   Click here to Send metheor a Private Message     Visit metheor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin.sereda
Newbie

Registrován: 20.10.2006
Příspěvků: 1

Smile Veletržní 46/379 (nad lékarnou), 3. patro, možnost připojení do sítě Příspěvek č. 12 

Zdravíčko všichni,

rád bych se zeptal na možnost připojení v místě Veletržní 46/379. Přiznám se, že jsem v téhle oblasti laik. Díky za každou radu.

Martin

Old Post 20.10.2006 v 16:44
martin.sereda je offline   Click Here to See the Profile for martin.sereda   Find more posts by martin.sereda   Click here to Send martin.sereda a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hacpat
Newbie

Registrován: 25.02.2005
Příspěvků: 6

Re: Veletržní 46/379 (nad lékarnou), 3. patro, možnost připojení do sítě Příspěvek č. 13 

Old Post 17.09.2007 v 17:13
hacpat je offline   Click Here to See the Profile for hacpat   Find more posts by hacpat   Click here to Send hacpat a Private Message   Click Here to Email hacpat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:49.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz