CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > P: Cisco 7206 a spousta dalšího
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dzavy
Junior Member

Registrován: 21.03.2003
Příspěvků: 174

P: Cisco 7206 a spousta dalšího Příspěvek č. 1 

Prodám:
výkonný router Cisco 7206 s CPU RM5271 262MHz, 512 kB BootROM a slotem pro 64 nebo 128MB RAM (SDRAM DIMM). Mám ho pouze v základní sestavě, bez rozšiřujících modulů. Má tedy: 1x 10/100Mbit ethernet rozhraní RJ-45, 1x FE, 2x PCMCIA slot, sériový port 25M, port pro připojení konzole 25F (stejně jako se připojuje modem k PC) a 6 volných slotů pro sí?ová rozhraní. Součástí jsou i 3 velké ventilátory a dva redundantní zroje á 280W. Pracoval zřejmě ve vysoké vlhkosti, některé kovové části jsou zoxidované, ale zlacené konektory a veškerá elektronika jsou evidentně v pohodě. To, co mám, funguje, komunikuje přes port konzole s PC, bohužel nemám heslo pro přístup ke konfiguraci routeru, v manuálu se uvádí, že je možné heslo obejít posláním breaku při startu routeru (tím se vynechá loadování konfigurace včetně zabezpečení hesly a hesla se dají změnit). Můj HyperTerminál pod Windows mi však poslat break neumožňuje...
Router prodávám bez RAM, možno předvést (to, co (ne)umí), cenu navrhněte.

Dále tady ještě pořád mám ten bigtower se zdrojem 250W, 4+2 5,25" pozic, rámeček 5,25"-->3,5", cena 50,- Kč nebo nějaký HW.

Pak tady ještě mám GMH2000 od Huhges Network Systems, má to dva výstupy k anténám, konektor pro napájení, telefonní konektor se šesti piny a homologaci ČTÚ. Nevím, co to je, ani jestli to funguje. Ty antény k tomu mám taky.

A konečně bych se ještě rád zbavil PCI 11Mbit wi-fi karty SMC2602W ver.3, která vyžaduje PCI v2.2 a to já nemám. Má externí anténu (kabel cca 40cm) a ovladače pro Win. Zkoušel ji Ptaq a říkal, že funguje. Každopádně je ještě asi 4,5 roku v záruce. Zbavil bych se jí tak za 1100,- Kč, popř. vyměním za nějakou, která nepotřebuje k životu PCI v2.2.

A to je všechno.

Old Post 08.02.2004 v 13:24
Dzavy je offline   Click Here to See the Profile for Dzavy   Find more posts by Dzavy   Click here to Send Dzavy a Private Message     Visit Dzavy's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz