CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Dokumentarni volne siritelny film, ktery CZFree.Net natoci o CZFree.Net
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Punjab
Newbie

Registrován: 01.02.2003
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 81 

Takovy nazev by se dle meho nazoru hodil spise pro film, kde nejaci stari pani vzpominaji na to jak v mladi budovali komunitu

__________________

http://www.ProFiTux.CZ
punjab@server:~$Web*
Webdesign Webhosting

Old Post 21.02.2004 v 22:55
Punjab je offline   Click Here to See the Profile for Punjab   Find more posts by Punjab   Click here to Send Punjab a Private Message     Visit Punjab's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Staří páni Příspěvek č. 82 

Jen se neboj, na to taky jednou dojde

__________________

Memento moris...

Old Post 21.02.2004 v 23:00
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orwen
Newbie

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 36

Re: soundtrack Příspěvek č. 83 

Old Post 22.02.2004 v 09:50
Orwen je offline   Click Here to See the Profile for Orwen   Find more posts by Orwen   Click here to Send Orwen a Private Message   Click Here to Email Orwen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Linux Meeting Varnsdorf Příspěvek č. 84 

__________________

Old Post 22.02.2004 v 17:50
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziletka
Junior Member

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 284

Příspěvek č. 85 

muj novy dikitalni fotoaparad umi tocit video. takze muzu pomoct s natacenim..........mozna........

Old Post 23.02.2004 v 17:39
Ziletka je offline   Click Here to See the Profile for Ziletka   Find more posts by Ziletka   Click here to Send Ziletka a Private Message   Click Here to Email Ziletka   Visit Ziletka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Linux Meeting Varnsdorf Příspěvek č. 86 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 23.02.2004 v 21:02
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 87 

pridal jsem neco do kapitoly #6 jsou to kydy prosim strhejte to a zkritizujte hlavne jsem nechtel aby to bylo moc techniky spis to ma byt takovy encyklopedicky a nazorny ne aby to davalo konkretni informace ale predstavu.

Nebo taky nekdo neco napiste.

Konec relaxace. Jdu zase pracovat :(

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 24.02.2004 v 01:52
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radek102
Newbie

Registrován: 18.02.2004
Příspěvků: 5

Re: Re: venkov Příspěvek č. 88 

Old Post 24.02.2004 v 13:14
Radek102 je offline   Click Here to See the Profile for Radek102   Find more posts by Radek102   Click here to Send Radek102 a Private Message   Click Here to Email Radek102   Visit Radek102's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Re: Re: Re: Kapitola #4 Příspěvek č. 89 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 24.02.2004 v 14:38
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: Kapitola #4 Příspěvek č. 90 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 24.02.2004 v 23:02
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcellino_
Newbie

Registrován: 26.02.2003
Příspěvků: 27

Post pripominky /spolupace Příspěvek č. 91 

Tak strucne, poporade.

—Napad se mi moc libi. Jdu do toho, ac jsem v CZfree novackem a pripojeni teprve planuju - ted uz ne ve Veltrusich, ale v Nuslich. Aspon se priucim.

—Dulezitou vec ze zivota - pokud to budete delat "decentralizovane", myslim, ze bude tolik nesourodeho materialu... Navrhoval bych spolecne vymyslet kostru, na principu jednotlivych "chapteru" zadat jednotlive oddily konkretnim lidem k vymysleni. Je PODSTATNE, aby nejen mastering, ale i kameru hlavniho pribehu delal stejny clovek. Jinak se na to nepujde divat a nebudete to moct pustit do TV. Vyvoj bych tahnul jednou linií (jak jsem uz psal), do které by vstupovaly prispevky jednotlivych lidi, ti by si to mohli tocit sami, bylo by to ospravedlnene a divaka by to bavilo. Kazdopadne - pokud to nekam chceme pustit, musi to byt supr, at z toho neni akorat ostuda. Zadne amaterske video z oslavy narozenin.

—Muzu poskytnout – profi grafiku a myslim, ze slusnou kameru.* A driv jsem strihal, tak snad taky necim prispeju. ZKUSIM zajistit profi zvukarku (ale nevim) a fotografa na digital. Jinak jsem schopen i fotit na klasiku.

—Povazuju tedy za dulezite sehnat nekde tricipove miniDVcko, TASCAM, nebo lepe MDcko, vsesmerovy a smerovy mikro na "tágu" /tyci/ na zvuk. Ten mastering uz se nejak udela. Ja zkusim sehnat nejakeho FAMAKA, tem by se to mohlo hodit jako studentska prace.

------------
* rad bych po delsi dobe neco tocil, driv jsem pomahal FAMAKUM tocit studentske filmy - lec, nemam kameru.

__________________

((( ((soused.net)) )))

Old Post 25.02.2004 v 09:28
Marcellino_ je offline   Click Here to See the Profile for Marcellino_   Find more posts by Marcellino_   Click here to Send Marcellino_ a Private Message   Click Here to Email Marcellino_     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZ_Vilda
Builder
zastupce cloudu 10.17


Registrován: 08.10.2003
Příspěvků: 368

Příspěvek č. 92 

Old Post 27.02.2004 v 11:03
CZ_Vilda je offline   Click Here to See the Profile for CZ_Vilda   Find more posts by CZ_Vilda   Click here to Send CZ_Vilda a Private Message   Click Here to Email CZ_Vilda   Visit CZ_Vilda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Jazykova korektura Příspěvek č. 93 

Old Post 27.02.2004 v 11:49
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Premiéra? Příspěvek č. 94 

No tak s malou troškou do mlýna. Mám sonku jednočip, dost místa na disku, a nějaké zkušenosti s natáčením, ale vyjímečně málo času. Na co však čas mám je zajistit premiérové uvedení tohoto dokumentu na velkém plátně, které může vidět 336 sedících diváků, a to v kině AERO v Praze na Žižkově. Nepůjde to sice v PRIMETIME, ale nějaký sobotní oběd s filmem není problém. Umím sehnat kameramana s tříčipem.
Dále bych jen připomenul, že pokud se filmem budeme prezentovat i navenek, je třeba se vyvarovat kradené podkreslující hudby.
Na premiéru můžeme pozvat pana M. z MICR a utlouct ho čepicema co vy na to? :-)
V kině je dost techologie na ukázku wifi spojů, popřípadě HOTSPOTU v den akce, včetně možnosti promítat na plátno přímo obsah WWW online...
Pokud by něco z těchto plků bylo pro CZF zajímavé jsem na ICQ 158-431-914 Petr Fén Vítek

ČUS

Old Post 28.02.2004 v 17:10
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Re: Premiéra? Příspěvek č. 95 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 29.02.2004 v 22:40
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

ajajj Příspěvek č. 96 

tak koukam hardware mate ještě něco natočit :o)

vzpoměl jsem si na vas včera v devět večer když jsem ze střechy hazel klubko s provazem abych na něm dolu stahnul kabel od anteny... takový věcy chce filmovat - u toho je sranda ... :D jinak suchy pouvidani asi moc nezaujme :)


vaclav

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 05.03.2004 v 09:55
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz