CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Z-com Xg-901
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
neeo
Newbie

Registrován: 22.01.2005
Příspěvků: 8

Z-com Xg-901 Příspěvek č. 1 

Ahojky. Nema nekdo z vas ovladace na Z-COM XG 901, verze 1.0.6, udajne jedina verze, se kterou tyto karty funguji????? Diky za pomoc.

Old Post 26.01.2005 v 18:03
neeo je offline   Click Here to See the Profile for neeo   Find more posts by neeo   Click here to Send neeo a Private Message   Click Here to Email neeo   Visit neeo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
santiago
Member
zastupce cloudu 10.110


Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 192

Příspěvek č. 2 

Ja jsem pouzil posledni verzi kernelu rady 2.4.x - tam jsou funkcni ovladace na tuto kartu.

Old Post 29.01.2005 v 23:22
santiago je offline   Click Here to See the Profile for santiago   Find more posts by santiago   Click here to Send santiago a Private Message   Click Here to Email santiago   Visit santiago's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trhan
Newbie

Registrován: 05.03.2003
Příspěvků: 11

take je shanim Příspěvek č. 3 

bohuzel s ovladaci pro Windows XP, ktere mam tato wifi karta funguje velice nespolehlive. S verzi 1.0.6 byla slusne pouzitelna, bohuzel jsem o ne prisel.

Naposledy upravil trhan 31.01.2005 v 10:53

Old Post 31.01.2005 v 10:49
trhan je offline   Click Here to See the Profile for trhan   Find more posts by trhan   Click here to Send trhan a Private Message   Click Here to Email trhan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flek
Newbie

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 4 

Ovladace jsem sehnal od kolegy Habicha, takze kdo potrebuje verzi 1.0.6, napiste, zaslu na pozadani (pro win XP).
BTW s ovladaci vyssi rady jsem mel pomerne velke problemy, rychlost byla zalostna. Pravdou je, ze jsem kartu pouzil proti 626ce a podeziral jsem blizky Breezenet jako zdroj ruseni. Po instalaci ovladace verze 1.0.6 jsem se dostal k rychlostem az 11Mbps, coz bylo asi padesatinasobne vic nez predtim. Vypadky zmizely jako mavnutim proutku. Normu g zatim nepouzivam.
Pokud by mel nekdo moznost analyzovat popr. optimalizovat ovladac, rad bych se zucastnil badani kde udelali soudruzi z vychodniho nemecka chybu :-) (rozumnejte co je na tech vyssich verzich za problem). Urcite by se to dalo pomoci nejakeho debuggeru krokovat a nasledne zoptimalizovat.

Old Post 21.03.2005 v 14:32
Flek je offline   Click Here to See the Profile for Flek   Find more posts by Flek   Click here to Send Flek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 5 

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 13.09.2005 v 15:19
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
syn0/exia
Newbie

Registrován: 07.08.2005
Příspěvků: 24

aj ja.. Příspěvek č. 6 

Old Post 04.10.2005 v 14:04
syn0/exia je offline   Click Here to See the Profile for syn0/exia   Find more posts by syn0/exia   Click here to Send syn0/exia a Private Message   Click Here to Email syn0/exia     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flek
Newbie

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 7 

Kdyz jsem karty kupoval (2 roky zpet), tak tam byla verze vyssi nez 1.0.6, presne si to vsak nepamatuji. Navic jsem ovladace po preinstalaci jiz nikdy nepouzil, takze nevim.
Doporucit kartu muzu vzhledem k faktu, ze se ji spousta lidi zbavuje za zlomek porizovaci hodnoty. Navic tedy umi normu g, kterou nemam vyzkousenu, ale v oblastech s nizsi hustotou provozu pry funguje dobre. Nezapomente vsak, ze si pro plnych 54Gb zabere vice kanalu.
Pokud vim, tak se nehodi pro pouziti ve WISPu, protoze nejsou vhodne ovladace s regulaci vystupniho vykonu. Nicmene na koncoveho klienta vcelku muzu doporucit.

Old Post 04.10.2005 v 15:39
Flek je offline   Click Here to See the Profile for Flek   Find more posts by Flek   Click here to Send Flek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 8 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 04.10.2005 v 17:49
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flek
Newbie

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 9 

Jestli je to tak, ze "sezere" jen jeden kanal, tak sem postni odkaz, at se dozvim celou pravdu, protoze mi neni jasne, jak to tedy funguje. Sam G normu nepouzivam, jen jsem zaslechl, ze je narocnejsi na sirku pasma. Jde tam snad o kompresni pomer? Diky vsem co tomu rozumi.

Old Post 04.10.2005 v 23:06
Flek je offline   Click Here to See the Profile for Flek   Find more posts by Flek   Click here to Send Flek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 10 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 05.10.2005 v 07:15
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz