CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Internet zadaco...
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Premyslik
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 6

Internet zadaco... Příspěvek č. 1 

Old Post 07.01.2003 v 17:48
Premyslik je offline   Click Here to See the Profile for Premyslik   Find more posts by Premyslik   Click here to Send Premyslik a Private Message   Click Here to Email Premyslik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 2 

Nebylo by spatny se na to napichnout a routovat to do CZfree :-))

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 07.01.2003 v 18:11
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Premyslik
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 3 

Tak na co jeste cekame ?
Kdo bydli blizko, tak at se u me prihlasi...

Old Post 07.01.2003 v 18:14
Premyslik je offline   Click Here to See the Profile for Premyslik   Find more posts by Premyslik   Click here to Send Premyslik a Private Message   Click Here to Email Premyslik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEPASK
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 4 

Old Post 07.01.2003 v 18:56
PEPASK je offline   Click Here to See the Profile for PEPASK   Find more posts by PEPASK   Click here to Send PEPASK a Private Message   Click Here to Email PEPASK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Premyslik
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 5 

Takze aspon nejaka dobra zprava...
Kdyby to bylo do konce ledna, tak je to taky dobry... Jen se bojim, ze to pres ten panelak neproleze, nemaj totiz anteny venku, ale jen uvnitr budovy...

Old Post 07.01.2003 v 18:59
Premyslik je offline   Click Here to See the Profile for Premyslik   Find more posts by Premyslik   Click here to Send Premyslik a Private Message   Click Here to Email Premyslik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyncl
Newbie

Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 51

I na pilot je to blbě udělaný Příspěvek č. 6 

Byl jsem to vyzkoušet na Telepointu ul.Politických vězňů,
maj tam ADSL router s wifi od Alcatelu, dokonce ani nemá nějak vystouplou antenu jak bývá u AP zvykem, maj na stojanu pod počitačem asi ve výši 1.2m s awayou jsem venku na ulici chytil tak kolísavej signal že se nešlo připojit až ve vnitř to šlo, pak jsem se musel zaregistrovat a ziskal jsem velmi neintuitivni login a password, no pak jsem zkoušel jak je to rychlý, upozorňuji že jsem byl 2m od toho zařízení a měl jsem 11Mb připojení, realná konektivita byla pouhých 90Kb inu zřejmě si někdo hrál s přidělením pásma klietům. Milý Telecome běž k šípku a zakukej.


Honza

__________________

Honza Kynčl

Old Post 08.01.2003 v 07:49
kyncl je offline   Click Here to See the Profile for kyncl   Find more posts by kyncl   Click here to Send kyncl a Private Message     Visit kyncl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Premyslik
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 7 

Ja jsem to zkousel v Dejvicich mezi hotelem diplomat a telcomem, ani jsem nevylezl z auta a chytil jsem se v pohode. Krom toho jsem chytil jeste dalsi site nejak bez jmena a pak nejakou 0123.
Ale pres telecom samozrejme po registraci jsem stahoval 25kb/s.
Speed test na mistralu mi akazal rychlost 249 Kbps... Coz odpovidama tomu, jak je to pripojene. Je to pesne tak jak popisujes. Bohuzel neni vyvedana antena a v testovacim provozu nebude. Az to prejde do komercniho tak antena bude, ale to uz to asi nikoho zajimat nebude.

Old Post 08.01.2003 v 11:12
Premyslik je offline   Click Here to See the Profile for Premyslik   Find more posts by Premyslik   Click here to Send Premyslik a Private Message   Click Here to Email Premyslik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

telecom Příspěvek č. 8 

taky jsem to zkoušel na poltických vězňů a běhalo to na 256kbps, přesně jak píšou v podmínkách. Ještě jsem to zkoušel na poště (jsou tam lavičky a teplo), ale signál nebyl ale do krámu telepointu je vidět. No byl jsem tam 31.12. takže měli zavřeno a já se nemoh zeptatat kde je chyba...
s nazdílením asi nebude problém.. třeba pak nasadí nějakou rozumnou cenu když uvidí že je to vytížený a že se jim investice brzo vrátí... i když vlastně.... Telecom???

Old Post 08.01.2003 v 14:01
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Premyslik
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 6

Problem je v tom umisteni Příspěvek č. 9 

Ja se casto pohybuji po budovach telecomu, pracuji tam externe na projektu a problem je vtom, ze je to umysl blbe umisteno, aby to nevyslo ven z budovy. Nemaj u toho vubec zadnou antenu, takze, to proste pres zdi neproje. Vlasne to neprojde ani do druhyho patra, zkousel jsem to na Olsanky 54... A to jeste nevim proc, ale nechodilo mi ICQ... Vsude jinde mi chodilo.... FTP chodilo...

Old Post 08.01.2003 v 14:19
Premyslik je offline   Click Here to See the Profile for Premyslik   Find more posts by Premyslik   Click here to Send Premyslik a Private Message   Click Here to Email Premyslik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrx111
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 78

Re: Problem je v tom umisteni Příspěvek č. 10 

Old Post 09.01.2003 v 17:18
mrx111 je offline   Click Here to See the Profile for mrx111   Find more posts by mrx111   Click here to Send mrx111 a Private Message   Click Here to Email mrx111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEPASK
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 4

Re: Re: Problem je v tom umisteni Příspěvek č. 11 

Ja sem z toho panelaku nad telecomem - jak ale dohodnout v telecomu, aby pripojili mou antenu k jejich AP ????

Old Post 09.01.2003 v 19:54
PEPASK je offline   Click Here to See the Profile for PEPASK   Find more posts by PEPASK   Click here to Send PEPASK a Private Message   Click Here to Email PEPASK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrx111
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 78

Re: Re: Re: Problem je v tom umisteni Příspěvek č. 12 

Old Post 10.01.2003 v 12:40
mrx111 je offline   Click Here to See the Profile for mrx111   Find more posts by mrx111   Click here to Send mrx111 a Private Message   Click Here to Email mrx111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 13 

beny rikal ze telecom bude mit apecko jenom interni a to za sklem.
pochybuju ze to nekdo zachyti

kdyby to slo tak uz je posloucham )

Old Post 15.01.2003 v 13:02
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz