CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > http://petice.techno.cz/
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Post http://petice.techno.cz/ Příspěvek č. 1 

__________________

Old Post 14.08.2004 v 19:08
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Manaz
Newbie

Registrován: 25.05.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 2 

Jj, uz sem se tam podskarbal, naprosto stim souhlasim!

Old Post 15.08.2004 v 11:05
Manaz je offline   Click Here to See the Profile for Manaz   Find more posts by Manaz   Click here to Send Manaz a Private Message   Click Here to Email Manaz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 3 

No ja kdyby mi na mou louku prijelo takovy mnozstvi lidi s tim ze mi tam zlikvidujou travu (ktera je pochopitelne taky moje) tak jim reknu ze ta louka je moje a at jdou pryc ze je tam nechci.

A kdyby nesli, tak standardni postup je zavolat policii s tim, ze to je muj majetek.

Neco jinyho by bylo, kdyby mi treba predem zavolali a dohodli se, ze mezi sebou vyberou male prispevky a zaplatej mi cenu ty travy, kterou mi tim znicej. Ono to asi zas tolik nebude.

Problem v pripade Czechteku byl spis v tom, ze majitel policii zavolal a policie se na to vysrala. A zakrocila az teprv, co podal na policii trestni oznameni na policii samotnou.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 15.08.2004 v 16:03
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubodravec
Senior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 705

Příspěvek č. 4 

Old Post 15.08.2004 v 16:44
zubodravec je offline   Click Here to See the Profile for zubodravec   Find more posts by zubodravec   Click here to Send zubodravec a Private Message   Click Here to Email zubodravec   Visit zubodravec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Old Post 15.08.2004 21:27
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 5 
Mlha
Old Post 16.08.2004 10:05
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 6 
carlos
Old Post 16.08.2004 12:39
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 7 
Mlha
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 94

Příspěvek č. 8 

No to se mi snad zda. Na konfere o CZF se diskutuje o podupane louce a technu a zmoderujete jen ty co reknou ze je to hodne Out off Topic. Super jen tak dal. Myslel jsem ze na podobne diskuse je jiz dost theardu zalozeno na uplne jinych serverech.

Old Post 16.08.2004 v 16:55
Mlha je offline   Click Here to See the Profile for Mlha   Find more posts by Mlha   Click here to Send Mlha a Private Message   Click Here to Email Mlha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 9 

__________________

Naposledy upravil Fyzik 16.08.2004 v 17:58

Old Post 16.08.2004 v 17:37
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ohradak
Newbie

Registrován: 25.05.2004
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 10 

Old Post 16.08.2004 v 18:02
Ohradak je offline   Click Here to See the Profile for Ohradak   Find more posts by Ohradak   Click here to Send Ohradak a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 11 

Predne ty typky, co kradli v benzince neomlouva nic a podle me je skoda, ze policie travila cas na louce, misto aby chytla par grazlu. V 15000 davu se obvykle par grazlu najde - v tom se CZechTek zrejme moc nelisi od komercnich festivalu.

Zobecnovat nekolik grazlu na vsechny ucastniky (nebo dokonce princip) CZT je velmi nefer a me osobne to urazi.

Umelecke vystavy byly soucasti Czechteku pokazde (aspon na tech, kde jsem byl), koncerty ne-elektronicke hudby jsou myslim zalezitosti poslednich rocniku.

CZT neni akce principialne parazitni nebo ilegalni, jak tvrdi media. Pokud by statni aparat umoznil pronajem vhodneho prostoru, nebyl by problem (o tom je ostatne ta petice).

Na zaver dva priklady - Loveparade se kona v centru Berlina, ucast je obvykle pres milion lidi. Letos byla v Zurichu podobna akce, ucast take okolo milionu. Obe v centru velkomest. V Cesku neni pruchozi udelat podobny festival ani v opustenych prostorach po R.A...

__________________

Naposledy upravil Fyzik 16.08.2004 v 18:25

Old Post 16.08.2004 v 18:21
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZ_Vilda
Builder
zastupce cloudu 10.17


Registrován: 08.10.2003
Příspěvků: 368

Příspěvek č. 12 

__________________

Old Post 16.08.2004 v 19:26
CZ_Vilda je offline   Click Here to See the Profile for CZ_Vilda   Find more posts by CZ_Vilda   Click here to Send CZ_Vilda a Private Message   Click Here to Email CZ_Vilda   Visit CZ_Vilda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 13 

__________________

Old Post 16.08.2004 v 20:06
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CZ_Vilda
Builder
zastupce cloudu 10.17


Registrován: 08.10.2003
Příspěvků: 368

Příspěvek č. 14 

__________________

Old Post 16.08.2004 v 22:59
CZ_Vilda je offline   Click Here to See the Profile for CZ_Vilda   Find more posts by CZ_Vilda   Click here to Send CZ_Vilda a Private Message   Click Here to Email CZ_Vilda   Visit CZ_Vilda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

Příspěvek č. 15 

Old Post 17.08.2004 v 20:39
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Příspěvek č. 16 

__________________

Naposledy upravil sigi 19.08.2004 v 09:49

Old Post 18.08.2004 v 13:15
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz