CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > D-link AP DWL-900+
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vollf
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 57

D-link AP DWL-900+ Příspěvek č. 1 

Ahoj lidi, moje sí? už druhým rokem jede na APčku D-link 900+ a kartách DWL-520+. Ideální sestava, perfektní signál, já měl vždy 71 - 75% na asi kilometr.

Před 4 dny se ale stalo, že úplně všem na síti (6 členů) klesl signál asi o 5%. Kompletně. Kamarád, co je od APčka 100 metrů přímou viditelností a na plechovku měl vždy 74%, má najednou 66%. Já na ten kilometr mam 63% a tudíž už se objevuje ztráta paketů. U ostatních je to podobný. Čím to může být? Teď jsem se tam byl podívat, kabely v pořádku, anténa v pořádku (všesměrová), AP v pohodě.

Je možné aby se přehřívalo? Nebo to může být důsledek rušení ? Myslel jsem že rušení vypadá tak, že signál je pořád stejný ale ztrácejí se packety v přenosech. Nevíte jestli jde nějakým nastavením zvýšit výkon? Co v menu jak je tam anntena right - left - diversity. Mám tam right. Nepomohlo by tohle přepnout na jinou volbu? Může mít WEP šifrování vliv na velikost signálu?

Prostě mě nic nenapadá, proč to najednou takhle samo udělao :/

Old Post 28.07.2006 v 14:35
vollf je offline   Click Here to See the Profile for vollf   Find more posts by vollf     Click Here to Email vollf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Re: D-link AP DWL-900+ Příspěvek č. 2 

__________________

Owner rpt+Echolink OK0BEZ
http://www.ok0bez.com
http://www.ok1mjo.com
http://aprs.fi/?call=a%2FOK1OEM-1

Old Post 30.07.2006 v 11:29
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollf
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 57

PAL Příspěvek č. 3 

Konečně někdo kdo by moh vědět co s tim

PromiŇ ale trošku tomu nerozumim. Co myslíš tím PALem? A co s tím mají společného kamery? Ty nic nevysílaj ne?

Bydlím na vesnici co má 280 lidí, takže bych se moh mrknout co kdo má. Jen mi prosím tě popiš blíž, co přesně bych měl hledat (nebo jakou anténu na nějaký střeše).

Díky díky díky

Old Post 30.07.2006 v 11:50
vollf je offline   Click Here to See the Profile for vollf   Find more posts by vollf     Click Here to Email vollf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollf
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 57

Re: PAL Příspěvek č. 4 

Old Post 31.07.2006 v 18:44
vollf je offline   Click Here to See the Profile for vollf   Find more posts by vollf     Click Here to Email vollf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT.CLOUD
Member

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 449

Příspěvek č. 5 

Zdravím, co tu říkál -=RYS=- tak ,,Pal,, nějaká kamera která vysílá na 2,4GHz (bezdrátová kamera) nejspíš nějaký NO-NAME nade in china

Old Post 31.07.2006 v 21:27
LT.CLOUD je offline   Click Here to See the Profile for LT.CLOUD   Find more posts by LT.CLOUD   Click here to Send LT.CLOUD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepulis
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 162

Příspěvek č. 6 

Co ti mame na to rict. Duvodu muze byt vice. Vylez na strechu, zkontroluj kabel, konektory atd. Vse muze mit vliv. V PC si nainstaluj network stumbler a podivej se jak jsi na tom v pomeru signal/sum. Az podle vsech techto zjisteni, kdy nam reknes zda se neco z uvedeneho mnou projevilo nebo ne muzeme pokracovat. Jinak to je samozrejme loterie.

Old Post 01.08.2006 v 04:24
pepulis je offline   Click Here to See the Profile for pepulis   Find more posts by pepulis   Click here to Send pepulis a Private Message   Click Here to Email pepulis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollf
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 57

Konektory Příspěvek č. 7 

Old Post 01.08.2006 v 06:07
vollf je offline   Click Here to See the Profile for vollf   Find more posts by vollf     Click Here to Email vollf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepulis
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 162

Re: Konektory Příspěvek č. 8 

Old Post 01.08.2006 v 06:10
pepulis je offline   Click Here to See the Profile for pepulis   Find more posts by pepulis   Click here to Send pepulis a Private Message   Click Here to Email pepulis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollf
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 57

Re: Re: Konektory Příspěvek č. 9




Old Post 01.08.2006 v 15:13
vollf je offline Click Here to See the Profile for vollf Click Here to Email vollf Find more posts by vollf Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
vollf
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 57

Příspěvek č. 10 

Joooo ... moje je to úplně spodní s WEP

Old Post 01.08.2006 v 15:16
vollf je offline   Click Here to See the Profile for vollf   Find more posts by vollf     Click Here to Email vollf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz