CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Projekt WiFi - Internet pro Pražany
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 193 

prestante uz resit vase pohledavky a pojdme k veci
Nejake nove nfo:
dnes jsem dostal odpoved od znameho z liberalniho institutu, ktery se sitovym odvetvim, verejnym podporam a regulacim uz nejaky cas venuje.
Zkusim shrnout vlastnimi slovy co jsem se zatim priucil, ale jeden krasnej citat z jeho mailu si neodpustim:
"Vim, ze Magistrat to podstatne upravil az do podoby, kdy je to uz totalni
ptakovina - ze to vlastne nebude umet skoro nic, jen se vyhodi penize."

Potvrdil mi fakt, ze obracet se na UOHS je sice mozne(kvuli ruseni a tim ohrozeni souteze a kvuli verejne podpore podnikani, coz urad muze resit predanim EK), ale ze je to prakticky ztrata casu..zadne pravoplatne rozhodnuti nelze ocekavat.
Tak nejak se mi potvrdilo ze kontaktovani EK primo je asi spravna cesta, poslal jsem tedy k posouzeni stavajici prvni verzi zneni stiznosti, je pomerne zaneprazdneny, ale snad si chvilku najde a nejak to okomentuje.
Zajimava je pak jeste myslenka zaloby CR pro znehodnoceni investic, k tomu je ale zapotrebi aby byla poskozena investice zahranicniho subjektu, tedy podnikajici FO s cizi statni prislusnosti ci PO se spolecnikem ci akcionarem s cizi statni prislusnosti. Napada me otazka jak je to s obcanskym sdruzenim, ktere ma cleny s cizi statni prislusnosti..tam je to asi na hranici jestli jde o zahranicni investici nebo ne
Kazdopadne stale cekam na zajemce o podpis stiznosti, at uz na mailu nebo na PM. Dale stale nemam zadne podklady z hlediska mereni siti v potencionalne postizene oblasti..bohuzel nemam cas ani energii podnikat vypravy za merenim po Praze, navic pro radu mistnich siti to neni, narozdil ode me, absolutne zadna casova zatez stisknout parkrat tlacitko Scan a ctrl-c + ctrl-v

__________________

Old Post 16.01.2007 v 18:55
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jklamo
Junior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 194 

cast 9 stiznosti je nutne mnohem presneji specifikovat.

Jde o to jak, podle mne, dokud v te siti nebude k dispozici internet, tak o zadne poruseni komunitarniho prava nejde.

__________________

J.K.L.A.M.O.: Journeying Kinetic Lifeform Assembled for Monitoring and Observation

Old Post 17.01.2007 v 17:28
jklamo je offline   Click Here to See the Profile for jklamo   Find more posts by jklamo   Click here to Send jklamo a Private Message   Click Here to Email jklamo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 195 

__________________

Old Post 19.01.2007 v 14:10
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubditrich
Newbie

Registrován: 26.01.2007
Příspěvků: 1

Schuzka s provzovateli prazskych WLAN siti Příspěvek č. 196 

Old Post 26.01.2007 v 11:50
jakubditrich je offline   Click Here to See the Profile for jakubditrich   Find more posts by jakubditrich   Click here to Send jakubditrich a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 197 

__________________

Old Post 26.01.2007 v 12:46
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 198 

Plně, podporuji i když nejsem z Prahy, jsem od Znojma a tady něco chystá Jihomoravský kraj, asi na podobné bázi jako Praha

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 26.01.2007 v 14:31
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 199 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 26.01.2007 v 14:45
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 200 

O detailech moc toho nevím, dozvědel jsem se to od správce vodojemu, když jsem tam chtěl umístit svoji anténu, tak mi řekl, že už to místo má zamluvený jihomoravský kraj, a že mají ve smlouvě ošetřené, žádné jiné antény než jejich, taky sháním více info a nic.

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 26.01.2007 v 16:42
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 201 

Old Post 27.01.2007 v 08:54
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 202 

si osobně myslím, že za to znojemske kanalizace a vodárny dostali pořádně zaplaceno, že na tak obrovskej komplex vodaren jen jednoho poskytovatele.

asi jsem ji nábídnul málo za nájem nebo jsem nevlezl do správné prdele.

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 27.01.2007 v 10:03
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 203 

2superweb: psal jsem že, ti to podepíšu a určitě i další takže mne řekni kdy a kde.

__________________

Old Post 28.01.2007 v 09:13
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belgarat
Senior Member

Registrován: 13.05.2004
Příspěvků: 777

Příspěvek č. 204 

Old Post 28.01.2007 v 10:18
belgarat je offline   Click Here to See the Profile for belgarat   Find more posts by belgarat   Click here to Send belgarat a Private Message   Click Here to Email belgarat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Příspěvek č. 205 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 28.01.2007 v 11:10
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 206 

__________________

Old Post 03.02.2007 v 11:55
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 207 

__________________

Old Post 13.02.2007 v 19:00
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 208 

Old Post 13.02.2007 v 21:13
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz