CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kde nakupovat > i4wifi (aneb i4 + inwifi) dobre zkusenosti
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Lord DIABLO
Senior Member

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 729

Exclamation Příspěvek č. 33 

Old Post 12.05.2007 v 10:45
Lord DIABLO je offline   Click Here to See the Profile for Lord DIABLO   Find more posts by Lord DIABLO   Click here to Send Lord DIABLO a Private Message   Click Here to Email Lord DIABLO     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Příspěvek č. 34 

jasny, rozumim,
jen dobre zkusenosti nemam - nejhorsi byla ta , kdyz jsem vyuzil sveho naroku na moznost vraceni do 14ti dnu s tim ze si tam okamzite vezmu neco jineho s tim ze jeste budu doplacet.
zbozi prevzali ale penize mi pry poslou na ucet a to i kdyz jsem tam jeste chtel utratit dalsi. mesic a pul trvalo (po nekolika urgencich) nez prisli na ucet. penez to nebylo malo a pro studenty obzvlast, tedy todle mne velmi zklamalo.

musim uznat to, ze kdyz meli pusobnost jeste v te jedne mistnosti tak to bylo takove jine, to jsem dostal trebas o metr delsi kabel zadara, protoze to byl zbytek (za coz dekuji ).
nechci se do toho michat, od jiste doby nakupuji ve wifishopu protoze to mam bliz, ale verim tomu, ze se najdou i dalsi dobre zkusenosti.

problemy proti srsti - no to je slovo proti slovu, chtelo by to vyjadreni toho uradu ktery to tam provadel ci nezavisleho pravnika ?

Old Post 12.05.2007 v 11:50
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

re : reklamace Příspěvek č. 35 

__________________

www.zesilovace.cz www.vseprowifi.cz

Old Post 25.06.2007 v 13:04
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 36 

No ted musím chválit reklamační technici se snaží (bohužel jim to kazí PPL horšího dopravce zásilek jsem nezažil). Děvčata na prodeji, jsou milá, ochotná, usměvavá, skladníci v pohodě. Musím chválit i pana Petržílku i když už tam dole nesedí :(ale, na dobré náladě má určitě také podíl.
No tak snad aby se to naučili od zaměstnanců majitelé a bude to super nebo už to prodali a má to konečně normálního majitele. K.

PS Doufám že, když jsem je ted vychválil tak se nezkazí to by mne fakt nakvíkli.

__________________

Old Post 01.09.2007 v 04:50
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord DIABLO
Senior Member

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 729

Příspěvek č. 37 

Nedavno sem tam delal dve reklamace.

Reklamace byly hotove brzy, jen ty unudeny technici s kakabusim ksichtem a svou nadrazenosti mne pekne srali.

Mel jsem chut jim dat tecku a jit do pryc.

Old Post 01.09.2007 v 11:10
Lord DIABLO je offline   Click Here to See the Profile for Lord DIABLO   Find more posts by Lord DIABLO   Click here to Send Lord DIABLO a Private Message   Click Here to Email Lord DIABLO     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 38 

Posledni dobou na i4 moc casto nenakupuju, jdu vetsinou po cene. Ale vseprowifi je firma jak policajt. jeden umi cist, druhy psat, cekal jsem na zasilku mesic!! Porad nejakej problem. Aspa totez v blede modrem.

Potreboval jsem nutne a rychle PAR-24, na i4 byly nejlevnejsi. Ve stredu vecer jsem je objednal, poslal mail ze to potrebuju extra rychle, ve ctvrtek rano jeste projistotu volam, bez problemuj, za pul hodiny jsem mel v mailu proformu, za 3 hodiny tam byl mail ze platbu prijali, ve ctvrtek to od nich odeslo a v patek jsem mel anteny doma. Rychleji to ani neslo.

Zdenek Stepanek

__________________

Old Post 01.09.2007 v 18:03
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT.CLOUD
Member

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 449

Příspěvek č. 39 

Nakupoval jsem u i4wifi, při kontrole objednaného zboží jsem našel poplatek 100,- Kč (vaš nákup nepřesahuje 1000,- bez DPH). Je to docela síla.

Old Post 01.09.2007 v 18:21
LT.CLOUD je offline   Click Here to See the Profile for LT.CLOUD   Find more posts by LT.CLOUD   Click here to Send LT.CLOUD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 40 

jo to jsem taky koukal na tu 100,- kč ale, zak. to chtel poslat tak to měl a ještě si užil s PPLkou

__________________

Old Post 01.09.2007 v 22:42
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 41 

sice se sem maji psat kladne info ale s timhle uz me i4 fakt toci od zacatku tohohle roku je vecny problem ze nemaji spousta veci skladem rikal sem si ok tka do konce ledna nebo unora jim to dojde, ale ono ne..stale jim na stridacku chybi RB, wa2204 nebo 5m pigtaily pisu jenom to ceho em si viml protoze sem to potreboval uz mi to fkat prestava bavit

Old Post 03.04.2008 v 13:35
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

2 zdenek_dc Příspěvek č. 42 

mno, nevim v cem je problem, pokud chceš zbozi, ktere je skladem (to je ze na shopu je dostupnost v kusech pripadne to muzes overit pres icq na prodejne) tak je nejjednodussi tu objednavku proste naklikat a poslat, pokud by jsi ji poslal ve stredu vecer v patek mas zbozi bez problemu doma, pokud by jsi objednal v pracovni den dejme tomu zhruba do 16:30 a domluvil si na krame ze to opravdu specha, mas to doma druhy den. 100% objednavek na zbozi, ktere je skladem je odesilano v den objednavky (pokud dorazi jak jsem psal vyse cca do 16 - 16:30).
Nejcastejsi problemy s obejdnavkou jsou ty, ze lidi nectou kontakty a volaji na prvni cislo, na ktere narazi. Je opravdu nerealne, aby se technik na supportu site nebo slecny na fakturacnim zabyvali objednavkou. . . . nemyslim si ze i4 ma nejlepsi ceny.

__________________

www.zesilovace.cz www.vseprowifi.cz

Old Post 03.04.2008 v 16:02
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Re: 2 zdenek_dc Příspěvek č. 43 

__________________

Old Post 03.04.2008 v 16:13
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 44 

Bohužel stejná zkušenost pro antény a kabely když jsou jedu do i4wifi a pak do WanCo kde mne už nabídly i zajímavější slevy. Obchodujeme takže potřebujeme jeden max druhý den nakoupit a pak nainstalovat. Vyhovovalo mne že, jsempřijel do i4 a nakoupil vše na místě bohužel to poslední tři měsíce nefunguje. Zákazník mne nebude čekat do konce května až bude v i4 zboží.
Průšvih je že, v důsledku to třeba nakoupí Aspa od i4wifi za cenu PC5 a v ceně pc2 to prodá. Je to teoreticky výhodnější jenže já jako koncák pak zaplatím 120,- kč za PPLku a čekám až se řidič uráčí dojet nebo musim na depo takže se mne to jedině prodraží minimálně o tu PPL.
No a pak jsou obyčejní koncáci naštvaní protože na ně zboží nezbývá a skupují to jiné obchody:(
K.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 04.04.2008 v 11:20

Old Post 04.04.2008 v 11:17
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 45 

Old Post 04.04.2008 v 14:16
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

re> dostupnost Příspěvek č. 46 

no to me panove celkem prekvapujete, firma, ktera planuje obrat 500 mil, kč a neumi si podrzet sklad (i4)?

__________________

www.zesilovace.cz www.vseprowifi.cz

Old Post 04.04.2008 v 15:15
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord DIABLO
Senior Member

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 729

Re: re> dostupnost Příspěvek č. 47 

Old Post 04.04.2008 v 15:22
Lord DIABLO je offline   Click Here to See the Profile for Lord DIABLO   Find more posts by Lord DIABLO   Click here to Send Lord DIABLO a Private Message   Click Here to Email Lord DIABLO     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Re: re> dostupnost Příspěvek č. 48 

Old Post 04.04.2008 v 17:38
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz