CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Linksys z LEVI
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Vector
Newbie

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 1 

V LEVI mám D1 a za zhruba 5procent můžu pro vás protáhnout cokoli z bezdrátů.

Co opravdu můžu doporučit jsou

WMP11, 802.11b PCI karta, odpojitelná anténa 3 990 4 470 4 800 KS 22%


tedy co můžu já za 5111Kč včetně DPH
Je to krásná kartička pro PCI slot s jednoduchou instalací, která chodí jak pod Win tak pod Linuxem, má odpojitelnou anténu a chodí opravdu dobře.

BEFW11S4, Wireless AP + Cable/DSL Router + Switch 9 990 10 990 12 500 KS 22%

tedy za cca 12797Kč včetně DPH

Tahle krásná věc umožní sama o sobě předávat a směrovat provoz bez zapnutého PC. Má klasické TP připojení k další síti.

Antény co LEVI nabízí jsou taky slušný.
Rozhodně nikomu nevnucuju svoje ceny, ani na tom nechci vidělávat, jen sem ty karty zkoušel a myslím, že nic lepšího zatím na trhu není.


Old Post 22.06.2002 v 13:45
Vector je offline   Click Here to See the Profile for Vector   Find more posts by Vector   Click here to Send Vector a Private Message   Click Here to Email Vector     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vector
Newbie

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 2 

Old Post 22.06.2002 v 14:11
Vector je offline   Click Here to See the Profile for Vector   Find more posts by Vector   Click here to Send Vector a Private Message   Click Here to Email Vector     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
root
Team Leader
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 09.05.2002
Příspěvků: 312

Team Member: MOD

Question Příspěvek č. 3 

nesehnal bys Linksys WM11 ? Je to jen pcmcia karta s dvema konektory na antenu. Je to karta, ktera se strka do AP a jinech wi-fi veci, takze asi podporuje AP funkce - akorat ji nikde neprodavaj. Mozna pres nejake oem kanaly.....
Stejne bys moh rovnou dat cenik wi-fi veci na forum. nemyslim cenik levi, ale za kolik ty to prodas s dph pro CZFree.Net. Usetris tim hodne lidem hodne prace

Old Post 23.06.2002 v 21:35
root je offline   Click Here to See the Profile for root   Find more posts by root   Click here to Send root a Private Message   Click Here to Email root     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vector
Newbie

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 4 

Old Post 24.06.2002 v 00:22
Vector je offline   Click Here to See the Profile for Vector   Find more posts by Vector   Click here to Send Vector a Private Message   Click Here to Email Vector     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raul
Newbie

Registrován: 09.09.2002
Příspěvků: 27

Co to je za ceny ? Příspěvek č. 5 

Koupil jsem v Levi predminuly tyden wmp11 za cenu 3700 s dph, ty ji prodavas za cenu pres 5000,- a rikas ze nechces na uzivatelich vydelavat ???

1300 zisk je vic nez jsem zaplatil statu na dph...

Old Post 06.12.2002 v 14:14
raul je offline   Click Here to See the Profile for raul   Find more posts by raul   Click here to Send raul a Private Message   Click Here to Email raul     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humbert
Newbie

Registrován: 16.10.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 6 

Nez neco napises, tak se podivej na datum.

Old Post 06.12.2002 v 17:43
humbert je offline   Click Here to See the Profile for humbert   Find more posts by humbert   Click here to Send humbert a Private Message   Click Here to Email humbert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ehivar
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 7 

Old Post 07.12.2002 v 20:14
ehivar je offline   Click Here to See the Profile for ehivar   Find more posts by ehivar   Click here to Send ehivar a Private Message   Click Here to Email ehivar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raul
Newbie

Registrován: 09.09.2002
Příspěvků: 27

mozna pomuze toto Příspěvek č. 8 

Me obcas kdyz win hlasi kod chyby 10 pomuze resetovat nastaveni v setupu, pod polozkama pci (nebo integrated peri....)apod, je tam nejaka polozka reset configuration, (ted nevim pisu to v praci a board co to ma mam doma) tak to ndam na enabled (nektery boardy mely both bios, apod takze proste zapnout), po ulozeni biosu se resne poc, tato polozka se vrati jak byla, ale neco se udela s irq adresama a dma na pci, takze me to potom wokna rpestanou hlasit.. (ted jsem instaloval win a dve akrty wifi nechtely chodit jak byly rpedtim, tak jsem je prohodil a bezely, po otestovani win .net jsem se chtel vratit ke starymu os (byl na druhym disku) a zaclo to hlasit presne tohle, tak jsem pouzil tenhle trik a uz sitovky nabehly...

Old Post 20.01.2003 v 14:12
raul je offline   Click Here to See the Profile for raul   Find more posts by raul   Click here to Send raul a Private Message   Click Here to Email raul     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ehivar
Newbie

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 5

Linksys Příspěvek č. 9 

Ahoj.


Diky za info.

Nakonec se ukazalo, ze karta byla opravdu vadna. Tak ze jsem ji reklamoval. Ale to je u me normalni. Cokoliv si kopim noveho, tak je vadne jiz z tovarny. To je proste moje prokleti ..

Old Post 20.01.2003 v 14:31
ehivar je offline   Click Here to See the Profile for ehivar   Find more posts by ehivar   Click here to Send ehivar a Private Message   Click Here to Email ehivar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz