CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Jižní Morava > Prostějov
« 2223242526272829
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lyon667
Junior Member

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 116

Příspěvek č. 433 

__________________

www.pvfree.net

Old Post 05.12.2003 v 18:46
lyon667 je offline   Click Here to See the Profile for lyon667   Find more posts by lyon667   Click here to Send lyon667 a Private Message   Click Here to Email lyon667     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KoNG
Newbie

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 434 

__________________

KoNG

Old Post 05.12.2003 v 18:49
KoNG je offline   Click Here to See the Profile for KoNG   Find more posts by KoNG   Click here to Send KoNG a Private Message   Click Here to Email KoNG   Visit KoNG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyon667
Junior Member

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 116

Příspěvek č. 435 

KoNG: jo sorac, to jsem prehlid

__________________

www.pvfree.net

Old Post 05.12.2003 v 19:05
lyon667 je offline   Click Here to See the Profile for lyon667   Find more posts by lyon667   Click here to Send lyon667 a Private Message   Click Here to Email lyon667     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
david kuba
Newbie

Registrován: 29.11.2003
Příspěvků: 3

Ciao Příspěvek č. 436 

právě jsem se díval na mapu na pvfree.net a vidím, že se nám krásně rozrůstá, ale do vánoc se na Inet asi nepřipojíme. Nemáte někdo možno na těch 14 dní svátků pustit do sítě Internet? Já už jsem modem skoro odstřihnul a nevím, jak to těch 14 dní vydržím

Jinak mám možnost popotáhnout signál do Určic. Je tam kolega, který má MMDS a měl by zájem. Chtělo by to ale asi napřed trochu vyzkoušet.

David

Old Post 06.12.2003 v 12:05
david kuba je offline   Click Here to See the Profile for david kuba   Find more posts by david kuba   Click here to Send david kuba a Private Message   Click Here to Email david kuba     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiri.Hadas
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 21

ONE Příspěvek č. 437 

Hezký den vespolek !

Radku, proč v sobotu "umřel" ONE ? Bylo to v důsledku toho výpadku proudu, nebo snad sníh zavalil anténu ?
(Předpokládám, že AP Italská jsi v neděli vypnul sám, nebo snad odešel taky?)

2Yenik: Zvládli jste se se Skaldou připojit ?

Old Post 08.12.2003 v 07:15
Jiri.Hadas je offline   Click Here to See the Profile for Jiri.Hadas   Find more posts by Jiri.Hadas   Click here to Send Jiri.Hadas a Private Message   Click Here to Email Jiri.Hadas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yenik
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 84

urcice - alojzov Příspěvek č. 438 

2david_kuba: Ozval se mi clovek, ktery by se chtel pripojit v Alojzove.
Urcice jsou po ceste, tak se ozvete a ja vam s tim pomuzu. Pocitejte s tim, ze vybudovat jeden bod = cca 5000 Kc.

Hlavne se napichejte ( ) do mapy, at je z ceho vychazet.

2Jiri.Hadas:
Pokus ztroskotal na win98. Uz se mi stalo podruhe, ze ve win98 byl proste problem kartu rozchodit.
Takze si Skalda porizuje novy disk a na ne dame novejsi OS a snad to rozchodime pristi vikend.

Naposledy upravil yenik 08.12.2003 v 15:45

Old Post 08.12.2003 v 12:41
yenik je offline   Click Here to See the Profile for yenik   Find more posts by yenik   Click here to Send yenik a Private Message   Click Here to Email yenik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
david kuba
Newbie

Registrován: 29.11.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 439 

Já už jsem ho do mapy píchnul a teď čtu nepíchejte, tak nevím?!?!?!

David

ICQ: 53950542

Old Post 08.12.2003 v 13:54
david kuba je offline   Click Here to See the Profile for david kuba   Find more posts by david kuba   Click here to Send david kuba a Private Message   Click Here to Email david kuba     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiri.Hadas
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 440 

Old Post 08.12.2003 v 14:15
Jiri.Hadas je offline   Click Here to See the Profile for Jiri.Hadas   Find more posts by Jiri.Hadas   Click here to Send Jiri.Hadas a Private Message   Click Here to Email Jiri.Hadas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyon667
Junior Member

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 116

Příspěvek č. 441 

Yenik: Skalda a Smrzice tedy definitivne padlo? U nas to zatim vypada tak, ze zkusime pres Monrika pripojit na Ohrozim (jestli pojede), pripadne na ONE - ja ani Baron totiz do PV nevidime :(

Jirka.Hadas: v PV uz mate snih? :))

__________________

www.pvfree.net

Old Post 08.12.2003 v 15:49
lyon667 je offline   Click Here to See the Profile for lyon667   Find more posts by lyon667   Click here to Send lyon667 a Private Message   Click Here to Email lyon667     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiri.Hadas
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 442 

Old Post 09.12.2003 v 07:11
Jiri.Hadas je offline   Click Here to See the Profile for Jiri.Hadas   Find more posts by Jiri.Hadas   Click here to Send Jiri.Hadas a Private Message   Click Here to Email Jiri.Hadas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJBuldog
Newbie

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 30

mapka Příspěvek č. 443 

Ty jo..... ta mapka je nejaka pobochana..... sem tam chtel pridat jednoduchou informaci:

klienti: 1 wlan, 5 lan
typ: AP
stav: v Provozu

djb.pv.czfree
kanal: 8
pokryti: ul. Slavicka
MAC filtr: jo

a ona porad psala to svoje... jeji nejoblibenejsi je, ze maze pocet uzivatelu....to se mi tam nepodarilo dostat ani jednou... Po chvili jsem to vzdal a snazil se ji aspon vysvetlit, ze to AP je uz 4 mesice v provozu..... nakonec taky vyhrala.... a dala tam stav: v planu....... No a kdyz jsem se to pokousel ze zoufalosti opravit, tak mi pro jistotu smazala zbytek textu....

To mi pripomina i ty loginy..... clovek se tam naloguje a jediny co funguje, je odhlasit se.... Jo a jeste zmena udaju....

Old Post 09.12.2003 v 09:21
DJBuldog je offline   Click Here to See the Profile for DJBuldog   Find more posts by DJBuldog   Click here to Send DJBuldog a Private Message   Click Here to Email DJBuldog   Visit DJBuldog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJBuldog
Newbie

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 30

taky neco dobryho Příspěvek č. 444 

Old Post 09.12.2003 v 09:44
DJBuldog je offline   Click Here to See the Profile for DJBuldog   Find more posts by DJBuldog   Click here to Send DJBuldog a Private Message   Click Here to Email DJBuldog   Visit DJBuldog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calibos
Newbie

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 44

V sobotu uz zrejme budem mit kable, konektory a karty Příspěvek č. 445 

Old Post 09.12.2003 v 11:37
Calibos je offline   Click Here to See the Profile for Calibos   Find more posts by Calibos   Click here to Send Calibos a Private Message   Click Here to Email Calibos   Visit Calibos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yenik
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 84

fotoserial Příspěvek č. 446 

Old Post 09.12.2003 v 15:06
yenik je offline   Click Here to See the Profile for yenik   Find more posts by yenik   Click here to Send yenik a Private Message   Click Here to Email yenik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
david kuba
Newbie

Registrován: 29.11.2003
Příspěvků: 3

MMDS Příspěvek č. 447 

Nenašel by se prosím někdo, kdo by mi pomohl s úpravou MMDS antény. Mohli by jsme to případně taky nafotit a udělat z toho srozumitelný návod.

David

Old Post 10.12.2003 v 07:04
david kuba je offline   Click Here to See the Profile for david kuba   Find more posts by david kuba   Click here to Send david kuba a Private Message   Click Here to Email david kuba     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yenik
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 84

Vystavba AP "sarka" Příspěvek č. 448 

Old Post 10.12.2003 v 11:33
yenik je offline   Click Here to See the Profile for yenik   Find more posts by yenik   Click here to Send yenik a Private Message   Click Here to Email yenik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 2223242526272829  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz