CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Jižní Morava > Prostějov
« 13141516171819202122232425 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pafka
Newbie

Registrován: 12.12.2002
Příspěvků: 9

OT: LanVíkend Příspěvek č. 289 

Od zítřka probíha ve Zdetíně "LanVíkend"
Program: zejména CS a Q3, ale fantazii se meze nekladou, požívání alkoholických i nealkoholických nápojů, neodborné i odborné diskuze na téma hw - wifi - linux, demonstrace wifi technologie
kontakt: 604531764 - pafka

Old Post 07.08.2003 v 18:30
pafka je offline   Click Here to See the Profile for pafka   Find more posts by pafka   Click here to Send pafka a Private Message   Click Here to Email pafka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyon667
Junior Member

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 116

Příspěvek č. 290 

__________________

www.pvfree.net

Naposledy upravil lyon667 09.08.2003 v 07:38

Old Post 08.08.2003 v 18:24
lyon667 je offline   Click Here to See the Profile for lyon667   Find more posts by lyon667   Click here to Send lyon667 a Private Message   Click Here to Email lyon667     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJBuldog
Newbie

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 291 

Nazdárek!!!
Ten Access Point na druhém kanále s MAC 00-02-2D-2B-48-10.... To bude asi ta Italská, že jo??? Jsem ji tady doma bez ex. ant. tak trochu chytil. Jak mám zjístit kvalitu signálu a takové ty věci???

Má vůbec někdo tu klientskou kartu?? Nedal by někdy někdo scuka??? Bych to chtěl nějak testnout......

Co si myslíte o té PCI kartě od SMC (54Mbit)??????? Hodí se za 16kil?????

Old Post 11.08.2003 v 00:00
DJBuldog je offline   Click Here to See the Profile for DJBuldog   Find more posts by DJBuldog   Click here to Send DJBuldog a Private Message   Click Here to Email DJBuldog   Visit DJBuldog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekpv
Junior Member

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 127

Příspěvek č. 292 

Ahoj,
Italská jede na 13. kanále, ONE na 7. kanále.
Na obou AP je povolen ESSID - měl by se vám objevit:
one.pv.czfree nebo italska.pv.czfree.
MAC adresy si opíšu a můžu dát vědět, ale s velkou pravděpodobností se budou měnit. Proto bych byl radši aby se každý snažil zachytit na ESSID.
Omlouvám se, že se ozývám sporadicky, ale co letos od června vyvádí moje zdraví, to je unikum. léto pomalu končí a já mám hotovou ani ne třetinu toho, co jsem chtěl. snad ještě stihnu dodělat reprobedny a nějaké malé opravy, ale na výměnu motoru asi už nedojde. snad aspoň tu sí? dokopu ze svého pohledu do funkčního stavu.

Co to navrhoval yenik - udělat nějaký návrh (rozumněl jsem ) IP sítě pro Smržice. Myslím, že zatím není třeba. jakmile se lyon ozve, že potřebuje IP adresy, dám mu nějaký rozsah. V každém případě, prosím, všichni počítejte s přidělováním IP adres (třeba podle MAC adres). Až nám totiž dojde těch 256 adres - a ty dojdou - nebo někdo bude potřebovat místo 32 adres víc, pak se bude muset přečíslovat. a dělat to ručně u každého zvláš? nebo na jednom místě (AP ??) je velký rozdíl.

radekpv

__________________

Radek Kohout
radekpv@pvfree.net

Old Post 11.08.2003 v 06:31
radekpv je offline   Click Here to See the Profile for radekpv   Find more posts by radekpv   Click here to Send radekpv a Private Message   Click Here to Email radekpv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fastek
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 11

AP one Příspěvek č. 293 

to radek

A prosimte, kde je fyzicky AP ONE? Priznam se, ze z tech pohledu na pvfree to nejak nemohu poznat.

Old Post 11.08.2003 v 09:34
Fastek je offline   Click Here to See the Profile for Fastek   Find more posts by Fastek   Click here to Send Fastek a Private Message   Click Here to Email Fastek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekpv
Junior Member

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 127

Příspěvek č. 294 

ahoj
Fastek: Nasměruj se na OP Prostějov
radekpv

__________________

Radek Kohout
radekpv@pvfree.net

Old Post 11.08.2003 v 09:57
radekpv je offline   Click Here to See the Profile for radekpv   Find more posts by radekpv   Click here to Send radekpv a Private Message   Click Here to Email radekpv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fastek
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 295 

radek: Diky, tento tyden snad uz bude konecne poradna antena, tak bych to chtel praveze zkusit.

Old Post 11.08.2003 v 10:08
Fastek je offline   Click Here to See the Profile for Fastek   Find more posts by Fastek   Click here to Send Fastek a Private Message   Click Here to Email Fastek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJBuldog
Newbie

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 296 

...... a sakra..... co jsem to teda objevil za kompl???

Hele, kolik stojí nejlevnější redukce toho konektoru na ext. anténu a koaxu???? Dá se to vůbec v PV koupit??? Dělal si někdo z vás tu anténu z plechovky??? Vyplatí se to??? Nejsou lepší ty od výrobce?????

Old Post 11.08.2003 v 19:40
DJBuldog je offline   Click Here to See the Profile for DJBuldog   Find more posts by DJBuldog   Click here to Send DJBuldog a Private Message   Click Here to Email DJBuldog   Visit DJBuldog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KoNG
Newbie

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 297 

DJ: 2 kanál má vhrazený podle mě Infos ! proot jsi jej chytnul je umíštěný někde u nás na sídlišti

__________________

KoNG

Old Post 11.08.2003 v 19:43
KoNG je offline   Click Here to See the Profile for KoNG   Find more posts by KoNG   Click here to Send KoNG a Private Message   Click Here to Email KoNG   Visit KoNG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fastek
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 298 

Old Post 11.08.2003 v 20:40
Fastek je offline   Click Here to See the Profile for Fastek   Find more posts by Fastek   Click here to Send Fastek a Private Message   Click Here to Email Fastek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spec-cz
Newbie

Registrován: 13.05.2003
Příspěvků: 52

Příspěvek č. 299 

Old Post 12.08.2003 v 10:43
spec-cz je offline   Click Here to See the Profile for spec-cz   Find more posts by spec-cz   Click here to Send spec-cz a Private Message   Click Here to Email spec-cz   Visit spec-cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fastek
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 300 

to spec-cz:

No vidis, ja pouzivam nejakej trochu vylepsenej biquad a k tomu 25 (slovy dvacet pet) metru kabelu a chytam toho tolik Ale to bude hlavne zpusobenou polohou, pres namesti jde proste skoro vsechno. Ale to fakt nechytnes VUBEC zadnou sit? A nemas nahodou tu antenu nasmerovanou do kosmu?)) Ale vazne, nemas tam nekde neco blbe pripojene? Pokud jses ve meste a mas antenu na strese, coz predpokladam, mel bys neco chytit, vsimni si, ze chytam napr. i ONE (sice slabe, ale chytam) a to nejsem nasmerovanej na OP (jak jsem se dozvedel, zde je AP ONE)!

Jinak kartu mam klasika XI 626, operacni system momentalne Linux, ale zkousel jsem to i ve Winech a NetStumbler mi toho taky spoustu chytal,ale nemuzu si pomoct, linux to umi lepe a jasneji zobrazit Bydlim na namesti, takze na Tylovu to mam odhadem pul kilometru.

Ted me jeste napada, on ten muj biquad mozna nebude moc smerovej, mozna ta tvoje MMDS bude vice, coz je mozna duvod, ze ja toho chytnu tolik (ale jak jsem psal, hodne slabe).

Old Post 12.08.2003 v 11:06
Fastek je offline   Click Here to See the Profile for Fastek   Find more posts by Fastek   Click here to Send Fastek a Private Message   Click Here to Email Fastek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spec-cz
Newbie

Registrován: 13.05.2003
Příspěvků: 52

Příspěvek č. 301 

Old Post 12.08.2003 v 13:43
spec-cz je offline   Click Here to See the Profile for spec-cz   Find more posts by spec-cz   Click here to Send spec-cz a Private Message   Click Here to Email spec-cz   Visit spec-cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyon667
Junior Member

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 116

Příspěvek č. 302 

__________________

www.pvfree.net

Old Post 12.08.2003 v 17:19
lyon667 je offline   Click Here to See the Profile for lyon667   Find more posts by lyon667   Click here to Send lyon667 a Private Message   Click Here to Email lyon667     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJBuldog
Newbie

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 303 

No teda........ ten Infos to má tady teda pěkně rozjetý. Chytil jsem už celkem tři PC...... z toho dva jsou bez popisu (ESSID).

Jak to mají vůbec u toho infosu zabezpečený??? Co kdybych použil stejný parametry jako má kámoš, který používá ten bezdrátový internet?? To nemužou ani poznat, ne???

A k tomu městu....... jaká rychlost je k dispozici??? Kde jsou nějaké podrobnosti???

Old Post 12.08.2003 v 22:11
DJBuldog je offline   Click Here to See the Profile for DJBuldog   Find more posts by DJBuldog   Click here to Send DJBuldog a Private Message   Click Here to Email DJBuldog   Visit DJBuldog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pafka
Newbie

Registrován: 12.12.2002
Příspěvků: 9

jak to vypadá? Příspěvek č. 304 

Lyon: Akce proběhla v Sokolovně a pořádal to nějakej Lenďák ze Zdětína

Al: Zajímalo by mě, jakej je na síti provoz, zkrátky nejadši bych si to u někoho prohlédl. Ozve se někdo?

Buldok: mohl by se mrknout jestli chytáš essid "tonda" na 5.ch, případně v jaké kvalitě. Jde to z 8-ky, antena v přízemí, nelze přehlédnout

Old Post 13.08.2003 v 19:08
pafka je offline   Click Here to See the Profile for pafka   Find more posts by pafka   Click here to Send pafka a Private Message   Click Here to Email pafka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 13141516171819202122232425 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz