CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Jirny, Šestajovice, Klánovice, Úvaly
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 33 

nejak se mi ty dva body o kterych pises nedari najit v mape.... pod jakym,i jmeny tam jsou?

Diky

__________________

Old Post 17.10.2004 v 01:54
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

To ptak Příspěvek č. 34 

Ahoj, pokud se podíváš do monitoru je tam node 211, to je Petr211 s AP ve zkušebním provozu no a mne tam nenajdeš, protože nejsem schopen tam bod dát, ale pokud se podíváš na mapu, jsem zhruba mezi 211 a habakuk blíže k habakukovi. Nějak opravdu nejsem schopen to zanést do monitoru a kluci teď nemají čas, aby mi ti zanesli...je to ostuda, ale podle návodu mi to nějak nejde.
s pozdravem VladaV

Old Post 17.10.2004 v 10:04
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 35 

ok, node tam mas a status jsem na obe APcka uz hodil, ale dorovnej MAC, ssid a ostatni informace - jeslti mezi nima ma bejt spoj tak ten taky.
Kdyz s tim bude prob tak icq...

__________________

Old Post 17.10.2004 v 10:22
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

To ptak Příspěvek č. 36 

Nesmírně děkuji, strefil jsi se skoro přesně.
Je to super.No spoj plánujeme, ale těch stromů je strašně a moc stíní. Já mám výtečný výhled na šestajovice na tu novou výstavbu směrem k dálnici na Hradec, fotky dal PEPR na net. Odkaz je v našem threadu. no a vidím slušně na hornopočernicko(to Klánovické), ale na Horní Počernice jako takové je to ode mne nulové. Ještě jednou díky. S pozdravem VladaV

Old Post 17.10.2004 v 13:21
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Feyd
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 37 

Stehovani se sice trochu zdrzelo, ale uz jsem tady. Vidim na Jirny a Sestajovice, na Klanovice ale skoro vubec, je to do kopce a v ceste jsou baraky.

Old Post 19.10.2004 v 08:27
Feyd je offline   Click Here to See the Profile for Feyd   Find more posts by Feyd   Click here to Send Feyd a Private Message   Click Here to Email Feyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Feyd
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 88

presnejsi umisteni bodu do mapy Příspěvek č. 38 

Old Post 20.10.2004 v 07:17
Feyd je offline   Click Here to See the Profile for Feyd   Find more posts by Feyd   Click here to Send Feyd a Private Message   Click Here to Email Feyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Feyd
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 88

site Příspěvek č. 39 

Old Post 25.10.2004 v 13:43
Feyd je offline   Click Here to See the Profile for Feyd   Find more posts by Feyd   Click here to Send Feyd a Private Message   Click Here to Email Feyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 40 

Sorry, neříká...
Nevadí, dnes jsme se trochu domluvili, takže naše SSID v Klánovicích (pouze CZF) budou Klanet.jméno.czf. V současné době běží 3 AP. Vše je zatím ve stádiu zrodu a hledání konektivity i mezi sebou....ty stromy.....Je nás stále málo...
s pozdravem VladaV

Old Post 25.10.2004 v 20:34
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Feyd
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 41 

Kde je treti AP? Na mape jsou jenom dve. Smerem ke Klanovicim je to ode mne do kopce a jsou tam baraky, zkusim vecer snifovat z vikyre, ale nevim.

Old Post 27.10.2004 v 13:34
Feyd je offline   Click Here to See the Profile for Feyd   Find more posts by Feyd   Click here to Send Feyd a Private Message   Click Here to Email Feyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomas.bb
Newbie

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 42 

Old Post 27.10.2004 v 14:37
Tomas.bb je offline   Click Here to See the Profile for Tomas.bb   Find more posts by Tomas.bb         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maly
Newbie

Registrován: 05.04.2004
Příspěvků: 2

sí? Miky Příspěvek č. 43 

Old Post 01.11.2004 v 19:17
maly je offline   Click Here to See the Profile for maly   Find more posts by maly   Click here to Send maly a Private Message   Click Here to Email maly     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Feyd
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 88

Re: sí? Miky Příspěvek č. 44 

Old Post 24.11.2004 v 20:02
Feyd je offline   Click Here to See the Profile for Feyd   Find more posts by Feyd   Click here to Send Feyd a Private Message   Click Here to Email Feyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Připojení ke Klanet Příspěvek č. 45 

Pokud ze Šestajovic vidíte na hornopočernicko na AP Klanet.VladaV.CZF na k.1 V polarizace, je možné se připojit proti MAC adrese na inet zatím zdarma na mém mailu via CZF. Bohužel konektivita do CZF zatím není.
s pozdravem VladaV

Old Post 29.12.2004 v 18:19
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hramrach
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 46 

tak to vypada, ze by odnekud z Horousanek mohlo byt videt na czela.net

Az to proverim, tak napisu jak to dopadlo.

__________________

hramrach_L@centrum.cz

Old Post 12.09.2005 v 14:09
hramrach je offline   Click Here to See the Profile for hramrach   Find more posts by hramrach   Click here to Send hramrach a Private Message   Click Here to Email hramrach     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

AP Resingen Příspěvek č. 47 

Dnes bylo spuštěno s vnější anténou AP Resingen v ulici "Ve Skále", jede na 6 kanále, připojení k netu bez problému, do CZF zatím nic!

Old Post 18.09.2005 v 19:51
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hramrach
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 48 

__________________

hramrach_L@centrum.cz

Old Post 17.11.2005 v 15:57
hramrach je offline   Click Here to See the Profile for hramrach   Find more posts by hramrach   Click here to Send hramrach a Private Message   Click Here to Email hramrach     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz