CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Rudná u Prahy a okolí
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Tudus
Newbie

Registrován: 30.04.2003
Příspěvků: 15

Unhappy Fofr Příspěvek č. 97 

Diky, celkem dobre zpravy. To ale asi nestiham, prave jsem to zacal resit. Musim provest kalkulace a zvazit mozna reseni. Jeste se urcite ozvu. Zatim provedu nejaka prohledani.Zdravi Tudus..

Old Post 06.05.2003 v 10:32
Tudus je offline   Click Here to See the Profile for Tudus   Find more posts by Tudus   Click here to Send Tudus a Private Message   Click Here to Email Tudus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mody
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 43

Rudná Příspěvek č. 98 

Zdar!
Jaká je možnost připojení k netu z Hořelického náměstí v Rudné? Vypadá to, že tam budu do roka bydlet...

BTW teď jsem připojenej na Bílé Hoře, takže HW mám.

Mody

Old Post 18.05.2003 v 12:21
Mody je offline   Click Here to See the Profile for Mody   Find more posts by Mody   Click here to Send Mody a Private Message   Click Here to Email Mody     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danohnesorg
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 78

Re: Rudná Příspěvek č. 99 

Old Post 18.05.2003 v 14:11
danohnesorg je offline   Click Here to See the Profile for danohnesorg   Find more posts by danohnesorg   Click here to Send danohnesorg a Private Message   Click Here to Email danohnesorg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tudus
Newbie

Registrován: 30.04.2003
Příspěvků: 15

Hlasim se do klubu Příspěvek č. 100 

Trochu jsem prosvih toto tema. Bydlim v dusnikach a jedu v tom take !!

Old Post 19.05.2003 v 09:41
Tudus je offline   Click Here to See the Profile for Tudus   Find more posts by Tudus   Click here to Send Tudus a Private Message   Click Here to Email Tudus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tudus
Newbie

Registrován: 30.04.2003
Příspěvků: 15

mereni Příspěvek č. 101 

mam k dispozici notebooka s avayou. chybi mi pigtail a slusna antena. Pokud stihnu poshanet/postavit antenu, muzeme merit...

Old Post 19.05.2003 v 10:13
Tudus je offline   Click Here to See the Profile for Tudus   Find more posts by Tudus   Click here to Send Tudus a Private Message   Click Here to Email Tudus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mody
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 43

Re: Re: Rudná Příspěvek č. 102 

Old Post 19.05.2003 v 10:45
Mody je offline   Click Here to See the Profile for Mody   Find more posts by Mody   Click here to Send Mody a Private Message   Click Here to Email Mody     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
predseda
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 53

Příspěvek č. 103 

A ty jsi kdo? A odkud?

__________________

www.freecz.net

Old Post 19.05.2003 v 11:39
predseda je offline   Click Here to See the Profile for predseda   Find more posts by predseda   Click here to Send predseda a Private Message   Click Here to Email predseda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tudus
Newbie

Registrován: 30.04.2003
Příspěvků: 15

tady jsem ! Příspěvek č. 104 

jsem doma v Rudne, presneji dusniky... (cast mesta ku praze, z-market, vlak. nadrazi.. atp.).
Chci pripojit tuto cast mesta, hledam spolubojovniky a vhodny bod pro umisteni AP. atd..

Old Post 19.05.2003 v 11:56
Tudus je offline   Click Here to See the Profile for Tudus   Find more posts by Tudus   Click here to Send Tudus a Private Message   Click Here to Email Tudus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrada
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 105 

Vyborne, ja mam notase, Orinoco (ale jen do prazdnin :-( ), pigtaila a biquad, pigtail konci N-Female, mam na to kabel ale je to trimetrova RG58 :-))) takze sehnat kabel a muzem merit.

Jen abys nedelal neco zbytecne - Pandora.cz - konfera CZF-HoSO

Old Post 19.05.2003 v 23:31
Ondrada je offline   Click Here to See the Profile for Ondrada   Find more posts by Ondrada   Click here to Send Ondrada a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tudus
Newbie

Registrován: 30.04.2003
Příspěvků: 15

To Onrada Příspěvek č. 106 

Jak to myslis s tou Pandorou ?? Hledal jsem, ale nic co by neco signalizovalo...

Old Post 21.05.2003 v 22:59
Tudus je offline   Click Here to See the Profile for Tudus   Find more posts by Tudus   Click here to Send Tudus a Private Message   Click Here to Email Tudus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoch
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 49

adresa konferenci Příspěvek č. 107 

Old Post 22.05.2003 v 10:27
Divoch je offline   Click Here to See the Profile for Divoch   Find more posts by Divoch   Click here to Send Divoch a Private Message   Click Here to Email Divoch   Visit Divoch's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IJK
Member
zastupce cloudu 10.66


Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 56

Propojení do sítě Pe3ny v provozu! Příspěvek č. 108 

Od 22.5. je v provozu propojení do sítě Pe3ny přes bod UC007, díky tomu jsou online Hostivice a Sobín, signál v dobré kvalitě by byl k dispozici i ve Zličíně, odkud by se dalo PtP spojem propojit na Rudnou. Přes Sobín je možné napojení na jih Chýně, přes Hostivice na Jeneč apod. Zvažte, zda najdete ve Zličíně někoho ochotného vybudovat AP s retranslací pro Vás!

__________________

IJK
Simuv axiom: Libovolny signal se zlepsi, pripojime-li antenu!

Old Post 23.05.2003 v 01:49
IJK je offline   Click Here to See the Profile for IJK   Find more posts by IJK   Click here to Send IJK a Private Message   Click Here to Email IJK   Visit IJK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danohnesorg
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 78

Translace Zlicin Příspěvek č. 109 

Ackoliv to na mape vypada, ze Rudna se da pripojit pres Zlicin, v praxi je to temer nemozne. Do Rudne se dostaneme jedine z Dobrice, kde ale neni zadny zajemce o CZFREE, ktery by pres sebe pretahnul konektivitu ze Stodulek a nebo severne pres Uhonice a podobne. Vzhledem k tomu, ze Uhonice jsou mnohem zivejsi, tak zatim pripadaji v uvahu ony s tim, ze jednou by se pres Dobric dala trasa zokruovat.

Old Post 23.05.2003 v 09:37
danohnesorg je offline   Click Here to See the Profile for danohnesorg   Find more posts by danohnesorg   Click here to Send danohnesorg a Private Message   Click Here to Email danohnesorg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IJK
Member
zastupce cloudu 10.66


Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 56

Rudna Příspěvek č. 110 

Pak je to asi pase :-(. Myslel jsem, ze z vysokých domů na západě Zličína (např. ty nástavby) musí být rozumně vidět nejméně do Chráš?an, možná i přímo Rudná. Vždy? to není tak daleko na PtP spoj. Pokud se ale opravdu nedá najít rozumná spojnice, je mi líto.
Jinak vás zdravím a přeju a? vám jde budování co nejlépe - už jsem tím taky byl zoufale zavalenej, ale ten pocit, když se skutečně propojíte stojí za to!
IJK

__________________

IJK
Simuv axiom: Libovolny signal se zlepsi, pripojime-li antenu!

Old Post 23.05.2003 v 09:51
IJK je offline   Click Here to See the Profile for IJK   Find more posts by IJK   Click here to Send IJK a Private Message   Click Here to Email IJK   Visit IJK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tudus
Newbie

Registrován: 30.04.2003
Příspěvků: 15

Kukam Příspěvek č. 111 

Vcera jsem vylezl na strechu a docela slusne vidim kostel na homoli, vidim strechy business parku (FIC), vidim na druhou stranu vodojem Chrastany, vidim trochu shoppingpark zlicin, vidim skoro celou obrovskou kovovou (s obri antenou smerujici asi nekam severne) vez u depa metra.. Take jeste jsem schopen koukat na Atol + McDonald. Bude to k necemu ?
Zdravim

Old Post 26.05.2003 v 17:28
Tudus je offline   Click Here to See the Profile for Tudus   Find more posts by Tudus   Click here to Send Tudus a Private Message   Click Here to Email Tudus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danohnesorg
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 78

Re: Kukam Příspěvek č. 112 

Old Post 26.05.2003 v 17:48
danohnesorg je offline   Click Here to See the Profile for danohnesorg   Find more posts by danohnesorg   Click here to Send danohnesorg a Private Message   Click Here to Email danohnesorg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz