CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Horní Měcholupy (Praha 15)
« 45678910111213141516 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Re: Re: zadost a Ronja atd. Příspěvek č. 145 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 15.12.2002 v 19:02
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minutus
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 31

RONJA Příspěvek č. 146 

Hmm tak se koukam ze jsem rozjel docela zajimavou diskusi Takze je to realny? A da se vyrobyt/sehnat UTP rozhrani? Jestli jo tak super, kde se to da nsenat? (web...)

Old Post 15.12.2002 v 19:28
Minutus je offline   Click Here to See the Profile for Minutus   Find more posts by Minutus   Click here to Send Minutus a Private Message   Click Here to Email Minutus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 147 

Old Post 16.12.2002 v 01:25
P je offline   Click Here to See the Profile for P   Find more posts by P   Click here to Send P a Private Message     Visit P's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawkey
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 29

Příspěvek č. 148 

Old Post 16.12.2002 v 18:29
Hawkey je offline   Click Here to See the Profile for Hawkey   Find more posts by Hawkey   Click here to Send Hawkey a Private Message   Click Here to Email Hawkey     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minutus
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 149 

Ahoj Clock, chtel bych se jeste zeptat jaky je problem u RONJI pouzit transceivery AUI/TP chodilo by to s nim? (mozna bych mohl nejakej srtarsi mit ale neni to nic jistyho)

Old Post 16.12.2002 v 20:35
Minutus je offline   Click Here to See the Profile for Minutus   Find more posts by Minutus   Click here to Send Minutus a Private Message   Click Here to Email Minutus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

transceiver Příspěvek č. 150 

Musel by to byt transceiver ktery ma TP samce a AUI samici (tedy by musel obsahovat zejmena zdroj +12V, protoze na TP, jak znamo, +12V neni). Opacne transceivery jsou tam schopny fungovat pouze v pripade, ze se jim da vysvetlit, aby byly fullduplex, a clovek si do nich dobastli to napajeni +12V
a sezene prislusne konektorove redukce..

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 16.12.2002 v 21:25
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

jeste Ronja Příspěvek č. 151 

Clock: na mailing list ronji jsem se uz prihlasil a procetl jsem si archivy... presto jsem tam zadne uspokojujici informace o tistacich nenalezl. jen prispevky dvojiho typu:

a) tistaky jsou na p..d, navic pokud se to s nima povede rozchodit tak s nizsim dosahem atd.
b) tistaky povazuji za lepsi / pro mne prijatelnejsi variantu, bez problemu to funguje...

me by ale zajimalo oduvodneni toho 'oficialniho nazoru', ze tistaky jsou k nicemu... je to tak jak jsem psal drive?... co se k tomu da dodat? dik za odpoved..

Old Post 16.12.2002 v 22:20
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmec
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 38

Ziadost o umiestnenie Příspěvek č. 152 

Cafte,
takze som vcera dorucil tu ziadost na druzstvo. Akurat vcera trocha zmenili nazor v prerokovavani tejto ziadosti.

Minule mi vraveli ze sa to prerokuje na schodzi druzstva dnes, t.j. 17.12. Vcera ked som to tam doniesol, vraveli ze to bude stacit prerokovat v predstavenstve druzstva, a vysledok mi daju vediet po sviatkoch.

Takze verim ze po sviatkoch to bude schvalene a pohne sa s tym.

Old Post 17.12.2002 v 08:43
kmec je offline   Click Here to See the Profile for kmec   Find more posts by kmec   Click here to Send kmec a Private Message   Click Here to Email kmec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 43

Exclamation Ceny za pripojeni Příspěvek č. 153 

Pratele, tak konecne mam slibovane ceny od providera, ktere jsem slibil zjistit. Je to o zdibec vyse, nez jsem predpokladal; nutno podotknout ze i tak je to velmi slusne a navic za to muzu ja, protoze jsem zivotni optimista ;-)

Ceny za pocitanou megovou linku ani uvadet nebudu, protoze pro nase potreby ma smysl spis pomalejsi ale nepocitana linka. Nuze tedy:

256kbps - 4 500,00 Kč
512kbps - 11 250,00 Kč
1024kbps - 28 125,00 Kč

Jedna se o ceny pro NEKOMERCNI sit, vysvetlil jsem jim podrobne co planujeme. Ceny za bezne komercni pripojeni jsou pochopitele mnohem vys.

Pocitat umite sami. Kdyz se to vhodne nastavi k poctu lidi, tak cena pro jednoho by mela byt +- na urovni 500 Kc s rychlosti podle aktualniho vytizeni linky.

Dle jejich slov by se s cenou dalo jeste v urcitych mezich hybat smerem dolu, pokud by napr. nekdo z nas jim nejak vypomahal s budovanim komercni site, atp. Ja osobne si myslim, ze pokud by bychom na to nepotrebovali doklad tak muze dojit k dalsimu posunu niz.

Tak co vy na to?

Old Post 18.12.2002 v 01:56
P je offline   Click Here to See the Profile for P   Find more posts by P   Click here to Send P a Private Message     Visit P's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPX
Junior Member

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 138

Re: Ceny za pripojeni Příspěvek č. 154 

Old Post 18.12.2002 v 07:48
ZPX je offline   Click Here to See the Profile for ZPX   Find more posts by ZPX   Click here to Send ZPX a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 43

Re: Re: Ceny za pripojeni Příspěvek č. 155 

Old Post 18.12.2002 v 12:16
P je offline   Click Here to See the Profile for P   Find more posts by P   Click here to Send P a Private Message     Visit P's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minutus
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 31

Pripojeni Příspěvek č. 156 

Old Post 21.12.2002 v 16:59
Minutus je offline   Click Here to See the Profile for Minutus   Find more posts by Minutus   Click here to Send Minutus a Private Message   Click Here to Email Minutus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 43

Re: Pripojeni Příspěvek č. 157 

Old Post 21.12.2002 v 23:22
P je offline   Click Here to See the Profile for P   Find more posts by P   Click here to Send P a Private Message     Visit P's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrK
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 35

Příspěvek č. 158 

Doufam ze vam vsem jezuch alespon nadelil nejakou wifi kartu, aby se pak tady hromadne neplakalo ze jezuch nic neprinesl, ze nic nebude ;-)

Old Post 27.12.2002 v 21:15
PetrK je offline   Click Here to See the Profile for PetrK   Find more posts by PetrK   Click here to Send PetrK a Private Message   Click Here to Email PetrK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacob
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 74

Příspěvek č. 159 

Jezuch na SNAD vsem opozdene nadeli ronju 100 nativne na tistacich. Prej se zrovna vyrabi nulta testovaci serie.

__________________

War is peace, freedom is slavery, ignorance is strenght

Old Post 28.12.2002 v 10:49
Jacob je offline   Click Here to See the Profile for Jacob   Find more posts by Jacob   Click here to Send Jacob a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrK
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 35

Příspěvek č. 160 

Tak tu mame Novy rok,....jestlipak nam prinese i Nova pripojeni?

- Vsem preji mnoho uspechu v Novem roce a zvlast preji nasi spolecne siti v Mecholupech, aby se jiz zacala rozvijet. Doufam, ze se jiz brzy zacne neco dit a povede to k uspesne realizaci site. Ahoj ALL PetrK.

Old Post 03.01.2003 v 09:04
PetrK je offline   Click Here to See the Profile for PetrK   Find more posts by PetrK   Click here to Send PetrK a Private Message   Click Here to Email PetrK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213141516 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz