CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Kačerov, Spořilov, Michle, Roztyly, Krč a okolí, cloud jspoj
« 45678910111213141516 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tropikhajma
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 145 

Ahoj,

od zari bydlim ve Zvolensky v panelaku, od LSD to asi povede kablem, pred chvili jsem s nim mluvil jak to vypada. Je mi jasny, ze jeste nemate uplně vyresenou konektivitu a tak, ale stejne by me zajimalo, jak to mate:

kolik za mesic jakou rychlosti?
je mozny vetsi bandwidth za vic penez?
je nejak osetreny QoS, tj. ze to 1 clovek s DC++ nevycuca sam?

Co muzu HELL nabidnout :-) :
trochu orientace v linuxu (podle navodu jsem udelal router na UPC, uptime 10 mesicu, kdyz se nepocitaji vypadky proudu), postupne prechazim na Mandrake, ale jde to ztuha.
moji spolubydlici me povazuji za PC guru, ja si to myslim jenom nekdy
mozna budu moct obetovat Pentium 200MMX,192MB/2GB, ISA LAN, SB, VGA, ale nemuzu to slibit.

tak zatim

Hajma

ICQ 151637438 (mejl je spolehlivejsi)

Old Post 31.07.2003 v 15:23
tropikhajma je offline   Click Here to See the Profile for tropikhajma   Find more posts by tropikhajma   Click here to Send tropikhajma a Private Message   Click Here to Email tropikhajma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 146 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 31.07.2003 v 15:34
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
profix
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 191

Příspěvek č. 147 

Dnes jsem telefonicky mluvil s Julianem, ze doslo k havarii prvniho bloku (zahoreni cpu).:(

Old Post 31.07.2003 v 18:19
profix je offline   Click Here to See the Profile for profix   Find more posts by profix   Click here to Send profix a Private Message   Click Here to Email profix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julian
Junior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 220

User is Mapper

Příspěvek č. 148 

ale fungujeme dal, jen se nam zvětšili starosti, ale stim se dalo pocitat

Old Post 31.07.2003 v 18:40
Julian je offline   Click Here to See the Profile for Julian   Find more posts by Julian         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: HELL-RIK internet AP Příspěvek č. 149 

__________________

Naposledy upravil Stay d 31.07.2003 v 23:11

Old Post 31.07.2003 v 23:08
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Pulnocni zpravy Příspěvek č. 150 

Tak jsme s Julianem a LSD namerili krasnej signal na Heaven a zapojili HW na routr. Tak ted je to na Rychtation aby se na to nekdy v pondeli podival a zapojil. Jinak jsme otestovali Street Acces. Jak do netu, tak do nasi vnitrni site. Jen nas trochu rozrusili blesky, nemame totiz jeste zapojeny bleskojistky.

Poznamka na okraj. Telecom ted cosi dela, ADSL sice beha, ale pekne zdechle.

Hmmm, tak sem si zarymoval

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 01.08.2003 v 23:42
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
profix
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 191

Příspěvek č. 151 

Ronjitka 50% OK!, elektronika funguje , teda zkousel jsem to jen na loopback, ale zejtra zkusim ostry sitovy provoz.
Malinka prihodicka: jedna strana fungovala hned po zapnuti, tu druhou jsem ozivoval 8 hodin v kuse - byl prohozenej integrac ve vysilaci a ja jsem si rikal, ze mi jeden chyby a jinej prebejva
No, jeste mi nejaky soucastky zbyly, ale to se stava vzdycky, kdyz neco vyrabim
Vysilaci ledky svitej prekvapive intenzivnim oslnujicim svetlem, pro srovnani asi jako kapesni svitilna s kryptonovou zarovkou

Old Post 05.08.2003 v 22:00
profix je offline   Click Here to See the Profile for profix   Find more posts by profix   Click here to Send profix a Private Message   Click Here to Email profix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 152 

asi vám v pátek otočím polarizaci, tj. na horizontální. lidi na naší všesměrovce mají problémy se signálem a jak jsem zkoumal, tak pokud má hw ap dva vývody, tak by ty polarizace měly být různé.
azzie mě požádal, abych to sem napsal, protože jede někam do pryč.
jinak vám přiděluji ip adresu 10.10.216.119 s C maskou a půjčuji vám rozsah, který nám zbyl 10.10.217.0/255.255.255.0
přístup do czf máte neomezen, na net si choďte po svejch.

Old Post 06.08.2003 v 14:03
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
profix
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 191

Příspěvek č. 153 

Ok, elektronika definitivne chodi, dneska jsem na vzdalenost 1,5m pretahl nejakejch 800 MB. Ta moje karta 3c900 (do PCI s AUI) chodi bez problemu.
Takze je cas na vyrobu mechaniky. Podklady pripravim snad jeste dnes. Bude nejaka session? Potreboval bych proplatit ty bleskojistky

Old Post 06.08.2003 v 18:10
profix je offline   Click Here to See the Profile for profix   Find more posts by profix   Click here to Send profix a Private Message   Click Here to Email profix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

To profix Příspěvek č. 154 

Hele profixi, jak muze bejt dlouhej ten kabel k ronje??? Dnes mi nekdo povidal ze moc ne....

Dnes sem mluvil s clovekem co by byl ochotnej se nam castecne starat o APcka (SW pomoc). Probehne domluva s Rychtation.

Opet zitra frcim pryc a vratim se asi az za tyden ve stredu. Tak se opet mejte hezky. Starejte se o HELL dobre.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 06.08.2003 v 22:30
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
profix
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 191

Re: To profix Příspěvek č. 155 

Old Post 06.08.2003 v 23:38
profix je offline   Click Here to See the Profile for profix   Find more posts by profix   Click here to Send profix a Private Message   Click Here to Email profix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 156 

přetočil jsem polarizaci na horizontální. uvidíme, co to udělá.

Old Post 08.08.2003 v 15:02
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmira
Newbie

Registrován: 06.08.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 157 

ahoj,

jsem ten, s kterym mluvil Azzie ve stredu. nabizel jsem pomoc se zebrou (ospf, mozna i bgp) a linuxem (ale tady je jiny os, jaxem zjistil :-).

ad. kabel k ronje, myslel jsem ten cca 10-zilovy AUI kabel od 10Mbps ethernetky k ronje. jestli se dobre pamatuju, pripojuje se ronja na AUI.
nemam tuseni, odkud kam vede u ronji koax ... neni nahodou ronja rozdelena na dve casti, jedna u routeru a druha na strese? hmmm. kolega mi tu rika, ze tezko, proto pry musi byt router blizko ronji....

Old Post 08.08.2003 v 16:28
kmira je offline   Click Here to See the Profile for kmira   Find more posts by kmira   Click here to Send kmira a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julian
Junior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 220

User is Mapper

Příspěvek č. 158 

Old Post 08.08.2003 v 19:34
Julian je offline   Click Here to See the Profile for Julian   Find more posts by Julian         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 159 

Old Post 12.08.2003 v 16:15
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 160 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 21.08.2003 v 09:31
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213141516 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz