CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Strašnice, Malešice
« 9101112131415161718192021 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mfa
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 225 

jezismarja nepil

klip je az v kraji Ostravskem
to do Ne. nestihnu

Old Post 18.03.2003 v 19:06
mfa je offline   Click Here to See the Profile for mfa   Find more posts by mfa   Click here to Send mfa a Private Message   Click Here to Email mfa   Visit mfa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
profix
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 191

Příspěvek č. 226 

Keiss: No, mozna bude od krekra videt na tebe nebo na Dzuse, bohuzel antena je planovana na balkon, k MFa je vyhled asi jen ze strechy. A posledni rana - u krekra zatim bude jen WinXP klient. Bohuzel mam momentalne velice omezene financni zdroje (dluhy kde se da) a primarnim cilem je pro me propojeni bodu krekro-klobasa, coz mi prinese mensi naklady. Ale uvidime do budoucna...

Old Post 18.03.2003 v 19:07
profix je offline   Click Here to See the Profile for profix   Find more posts by profix   Click here to Send profix a Private Message   Click Here to Email profix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Příspěvek č. 227 

mfa:
klip? jaky klip? Asi uz blbnu nebo je to preklep?
Muzes teda v tu nedeli nebo ne?

Co se tyce anteny, tak 21dB je az dost, ale na AP se z pochopitelnych duvodu nehodi (maly vyzarovaci uhel). Takze jestli se chces jen pripojit na Keisse, tak je to vic nez idealni, ale pokud chces pripojit i Radka tak to bude chtit dalsi antenu (a dalsi kartu samozrejme).

Old Post 18.03.2003 v 19:15
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mfa
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 228 

Old Post 18.03.2003 v 19:21
mfa je offline   Click Here to See the Profile for mfa   Find more posts by mfa   Click here to Send mfa a Private Message   Click Here to Email mfa   Visit mfa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Příspěvek č. 229 

No myslim, ze 16dB by na Keisse melo taky stacit, ale na Sigiho nevim. Ja pouzivam 14dBi (jak jsem tu uz nekolikrat psal) a je to v pohode, ale je fakt, ze jsem bliz.

Co se tyce Radka, tak pokud vim, tak vidi jen na tebe. Takze se vy dva budete muset nejak domluvit (nebo nedomluvit ...)

BTW. dival jsem se dnes dalekohledem a mam dojem, ze na tebe vidim taky, ale nejsem si jisty.

Old Post 18.03.2003 v 19:52
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimxx
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 230 

Old Post 18.03.2003 v 20:57
jimxx je offline   Click Here to See the Profile for jimxx   Find more posts by jimxx   Click here to Send jimxx a Private Message   Click Here to Email jimxx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radek.lucan
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 231 

Old Post 18.03.2003 v 21:22
radek.lucan je offline   Click Here to See the Profile for radek.lucan   Find more posts by radek.lucan   Click here to Send radek.lucan a Private Message   Click Here to Email radek.lucan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radon
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 43

Post Příspěvek č. 232 

Old Post 19.03.2003 v 11:09
radon je offline   Click Here to See the Profile for radon   Find more posts by radon   Click here to Send radon a Private Message   Click Here to Email radon   Visit radon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Wink RADON - BOMBA Příspěvek č. 233 

__________________

Old Post 19.03.2003 v 11:43
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Příspěvek č. 234 

radon:
Takovou aktivitu urcice vsichni uvitame (taky me tesi, ze jsi nas oznacil za aktivni skupinu
Vypada to, ze by od tebe mohla byt viditelnost na Keisse, ale z tech fotek to nepoznam.

Old Post 19.03.2003 v 14:07
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tatonka
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 7

Sítím zdar Příspěvek č. 235 

Ahoj,
tak jsem se po delší době zase dostal k vašemu fóru. Nejprve jsem si ho snad celé pozorně přečetl, abych byl trochu více v obraze a teď tedy přemýšlím, co přesně mám udělat abych se k vám mohl připojit. Dle posledních diskuzích jsem vyrozuměl, že plánujete na neděli nějaký sraz. Rád bych se také přidal, jenom nevím, jestli to stihnu nějak rozumě se vrátit s chaty. Nicméně pro začátek by asi bylo fajn, kdyby byl někdo tak ochotný a mohl u mě změřit signál. Jelikož bydlím v 9. patře hned pod střechou (s volným přístupem), tak doufám, že něco by se u mě chytnout dalo. S koupí wi-fi karty do PC a kutěním antény stále tak trochu váhám, nebo? zas tak mnoho peněz jako student nemám. Rád bych vám i nějak pomohl, ale zatím mi trošku není jasné jak. Kdybyste mě někdo mohl "nakopnout" tím správným směrem, byl bych vám za to moc vděčen. Ještě jedna už asi trapná otázka, jakou rychlostí a za kolik měsíčně by to asi běželo? Vím, že mi asi odpovíte, že to závisí na kvalitě signálu a na dohodě, ale mohli byste to říct jen tak orientačně? Abych věděl, o kolik bude můj rozpočet chudčí
Zdar všem
Tatonka

Old Post 19.03.2003 v 16:16
Tatonka je offline   Click Here to See the Profile for Tatonka   Find more posts by Tatonka   Click here to Send Tatonka a Private Message   Click Here to Email Tatonka   Visit Tatonka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Smile Tatonka - Vidim :) Příspěvek č. 236 

Super Vidim na tebe, i kdyz jenom tu strechu Ale jestli tam muzes, tak to je OK. Co se tyce startovnich nakladu pocitej asi 8000 na full apcko, nebo okolo 4000 na node - lze poridit i levneji, uvadim drsnejsi variantu . Potom pocitej nejaky mesicni pausal, ktery nevim, kolik presne je, ale hadam tak od 300 do 800 set, v zavislosti na typu pripojeni. Pokud si vystacis s 32 kbps, tak by ti tu konektivitu nekdo mohl venovat, treba ja .

Zatim, Sigi

__________________

Old Post 19.03.2003 v 16:45
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tatonka
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 7

Připojení Příspěvek č. 237 

2 Sigi:
Tak ti je fajn. Na full AP bych sice asi neměl, ale na node bych snad penize dohromady dal. Co se týká toho měsíčního poplatku, tak do těch 500 ,- bych to bral určitě, když by to ale byla nějaká dobrá rychlost, tak bych snad i něco připlatil. S těma 32 kbps bych teda určitě spokojenej nebyl, to je tak na odeslání mailu (a to ještě bez přílohy a to zrovna není můj případ. Nicméně, když by nebylo nic jiného... No tisícikráté za informace.
Měj se
Tatonka

Old Post 19.03.2003 v 17:02
Tatonka je offline   Click Here to See the Profile for Tatonka   Find more posts by Tatonka   Click here to Send Tatonka a Private Message   Click Here to Email Tatonka   Visit Tatonka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Příspěvek č. 238 

sigi:
Kdyz uz jsi to tu nakousl - tak jak to teda planujes s tou konektivitou? (pocitam, ze kdyz uz rikas, ze muzes nekomu venovat 32kbps, tak nejaky zamer mas)

Old Post 19.03.2003 v 17:03
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Zamer Příspěvek č. 239 

Bohuzel jeste zadny zamer presne nemam, jenom mi bylo lito chudeho studenta. Jak sleduji deni na jarove, tak tam cystaji pripojeni ke komercnimu providerovi, za udajne slusnych podminek - jit do toho nemusime... potom by tady mela byt take viditelnost na heaven - ale to byl puvodni zamer CZFree.NET 32 kbps zdarma kazdemu . Zkratka tady nejdriv musi stat infrastruktura, pak se muze rozdavat, planovat a provadet zamery.

__________________

Old Post 19.03.2003 v 17:09
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Příspěvek č. 240 

Old Post 19.03.2003 v 17:14
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 9101112131415161718192021 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz