CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > XI-626 vs MNW2BPCI alias SMC od wifishop.cz (z Invexu)
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

XI-626 vs MNW2BPCI alias SMC od wifishop.cz (z Invexu) Příspěvek č. 1 

Old Post 08.10.2003 v 20:57
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: XI-626 vs MNW2BPCI alias SMC od wifishop.cz (z Invexu) Příspěvek č. 2 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 09.10.2003 v 07:43
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

Talking Sorry Příspěvek č. 3 

Old Post 12.10.2003 v 09:37
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

ještě něco ! Příspěvek č. 4 

Naposledy upravil Steebe 12.10.2003 v 09:59

Old Post 12.10.2003 v 09:43
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

Pod Linuxem - ale jak ? Příspěvek č. 5 

Naposledy upravil Steebe 12.10.2003 v 10:00

Old Post 12.10.2003 v 09:54
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standa99
Junior Member

Registrován: 01.10.2003
Příspěvků: 127

Příspěvek č. 6 

Old Post 14.10.2003 v 18:38
standa99 je offline   Click Here to See the Profile for standa99   Find more posts by standa99   Click here to Send standa99 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

POzor pozor :-) Příspěvek č. 7 

To s tim prism mislim važně - byli jsme tam u stanku a ptal sem se na podporu linuxu - oni mi s klidným srdcem a usměvem na tváři řekli že to má prism 2,5 tak drivery jistě sou !
No tak sem si řek - asi vědí co prodávají a kdyžtak jim to vomlatím vo hlavu - kartu sem ještě neskoušel ale vim že když sem si pustil live distrošku Knoppixu tak 626 chodila v pohodě a tahle katra se nedetekovala - drivery sem neinstaloval !

asi tě mate to SMC alias MNW2BPCI - to proto že u stanku sem se ptal na tu SMCčkovou a oni mi řekli že tam mají to samé ale od jiného výrobce ! no moc stejné mi to nepřipadá !! a tak mi nabidnuli tuhle MNW2BPCI a ze tahle ma podporu na linux s prism 2.5 !
Uf to? vše

Naposledy upravil Steebe 14.10.2003 v 18:55

Old Post 14.10.2003 v 18:51
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8 

Ta karta NEMA prismu.
Se koukni do driveru co to je. Je to ten Ralink, at uz je to co chce.
Bych rek ze to bude realtek.
Radsi priste kdyz budes neco prohlasovat tak si to over a prodejcum never. Kecaj, ani nevi co je to prism.

Old Post 15.10.2003 v 00:20
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

Maley dotazeček Příspěvek č. 9 

Maley dotaz : a skoušel někdo ty drivery ? Jak mu fachá atd. ?
jestli to umi SW AP (ale to pochybuju) a jestli je to stabilni pod linuxem ?
Prodejcum uz ted neveřím !!
Díky za info - sem zas o něco chytřejší :-)

Old Post 15.10.2003 v 00:37
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viktor
Newbie

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 34

Re: POzor pozor :-) Příspěvek č. 10 

Old Post 15.10.2003 v 10:37
viktor je offline   Click Here to See the Profile for viktor   Find more posts by viktor   Click here to Send viktor a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Maley dotazeček Příspěvek č. 11 

Old Post 15.10.2003 v 16:44
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

MNW2BPCI Příspěvek č. 12 

Tak jsem si tu kartu na INVEXu taky koupil jede dobre. Testoval jsem ji pod W98 a XP a taky castecne pod linuxem. Dle meho nazoru je srovnatelna s IX-626. S hostap mi to ale nejelo! Tudis
to asi mit prism chipsem mit nebude a ma to, jak je videt z popisek
na chipu ralink(nebo ralan, ted jsi nejsem jist, nemam to pred sebou). Pod linuxem jsem zkompiloval ovladace ktere jsem stahnul nekde na inetu vcetne nejakeho nastavovaciho programku, ktery
je pro Xka na nachlup stejny jako ten pod WIN.(pozn. dodane
ovladace z CD se mi pod Mandrake 9.0 nepovedli rozchodit). AP
se 626 a hostapem mi to naslo a asociovalose to tam. Tim jsem
zkoncil, neb na APcku mam DHCP a na tom linuxu co jsem to testoval nemam DHCP klienta, tak jsem ping netestnul, ale podle vseho by to uz problem nebyl.

Ale ping pod WINama to ma mensi jako 626ka! V nejblisich dnech
ji dam jako klienta proti hostap do nonstop provozu, tak se uvidi.


Mirek

Old Post 16.10.2003 v 08:38
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaD
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 26

Question Re: XI-626 vs MNW2BPCI alias SMC od wifishop.cz (z Invexu) Příspěvek č. 13 

Jak je to s regulací výkonu ?

Old Post 20.10.2003 v 12:18
MaD je offline   Click Here to See the Profile for MaD   Find more posts by MaD   Click here to Send MaD a Private Message   Click Here to Email MaD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

jj Příspěvek č. 14 

Ten ping mužu potvrdit !! skače mi tam dost často 1ms a to s XI-626 sem nikdy nemel !

Regulace výkonu asi neni možna - neb se na ni zatim nepřišel !
ani pod Winama a ani pod Linuchem !!

Old Post 21.10.2003 v 00:36
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

ad prism 2.5 Příspěvek č. 15 

Dnes jsem koupil taky tudle kartu primo ve Vanconetu a ten clovek mi rikal ze je plne srovnatelna s prism 2.5 nikoli ze je to prism 2.5 coz je ostatne zjevne uz z pohledu na chip ale mozna ze na invexu byl jiny prodavac ktery tomu nerozumel ale i to se stane kazdopadne ovladace pod linux jsou a primo od vyrobce takze by se i stabilita mohla konat i kdyz ...

Old Post 23.10.2003 v 00:56
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrane
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 21

problem ve win98 Příspěvek č. 16 

Tak jsem zkousel:
mnw2bpci ve win 98 infrastructure proti
-> xi626 linux Master

navazaly vzdy spojeni v pohode, spojeni stabilni, vsechno vypadalo ok.
kdyz sem ale zkousel kopirovat (pres ftp) vetsi objemy dat, objevil se problem.

win 98 s mnw2b vzdycky totalne vytuhly.
zkousel jsem to s rate 11Mbps a 2Mbps a stejny vysledek.
Vzdy se preneslo tak 1-3 MB dat a konec

ovladace ty mnw2b mam jen ty originalni z toho CD.

setkal ste se nekdo s podobnym problemem?

Old Post 06.12.2003 v 13:10
vrane je offline   Click Here to See the Profile for vrane   Find more posts by vrane   Click here to Send vrane a Private Message   Click Here to Email vrane     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz