CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Střední Čechy > Mladá Boleslav
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
majkal
Newbie

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 9

To manoo: Příspěvek č. 81 

Ta mikrovlna na Stefanikova 548 je moje, v dohledny dobe tam bude este jedno AP pro ostatni klienty.

Old Post 30.05.2003 v 15:32
majkal je offline   Click Here to See the Profile for majkal   Find more posts by majkal   Click here to Send majkal a Private Message   Click Here to Email majkal   Visit majkal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyled
Newbie

Registrován: 21.12.2002
Příspěvků: 68

Konektivita Příspěvek č. 82 

2majkal:
Takový malý dotaz:
Viděl's nový ceník od toho vydřiducha Dragona? (tvá fráze)
Nemá stejné ceny jako někdo ...? 1024/1536 za 24980,
to je jako 2MBit linka po 500,- pro 100 lidí, ne?

Old Post 03.06.2003 v 17:03
kyled je offline   Click Here to See the Profile for kyled   Find more posts by kyled   Click here to Send kyled a Private Message   Click Here to Email kyled     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyled
Newbie

Registrován: 21.12.2002
Příspěvků: 68

Konektivita Příspěvek č. 83 

Podařilo se mi dohodnout se s firmou INWAY, že by byla ochotná nám dodávat portovou konektivitu 2MBps za cca 14000,-
- Museli bychom si to odvést z Chlumu
+ Super cena
- Musíme sehnat lidi, máte-li zájem, napište

Old Post 14.06.2003 v 19:47
kyled je offline   Click Here to See the Profile for kyled   Find more posts by kyled   Click here to Send kyled a Private Message   Click Here to Email kyled     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Manoo
Newbie

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 84 

ok, pozdě, ale lepší než nikdy :) ...jak to tedy vypadá teď?

Old Post 09.07.2003 v 20:35
Manoo je offline   Click Here to See the Profile for Manoo   Find more posts by Manoo   Click here to Send Manoo a Private Message   Click Here to Email Manoo   Visit Manoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny256
Newbie

Registrován: 25.07.2003
Příspěvků: 5

Thumbs up paneláky U Stadionu Příspěvek č. 85 

Jdu do toho. Mám možnost pokrýt ulici U stadionu, je tam dost paneláků. Nabízím kus železa, který mi leží ladem (chybí jen procesor, ale ten koupím) a přístup na střechu, anténu bude třeba koupit. Ozvěte se mi s návrhem struktury propojení. Hlavně by mě zajímali ti Vaši mecenáši, co jsou tolik "JINÍ" než chamtilové z DRAGONu. To je podle mě slabé místečko projektu.

Old Post 25.07.2003 v 17:53
Johnny256 je offline   Click Here to See the Profile for Johnny256   Find more posts by Johnny256   Click here to Send Johnny256 a Private Message   Click Here to Email Johnny256     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny256
Newbie

Registrován: 25.07.2003
Příspěvků: 5

Mladá Boleslav Příspěvek č. 86 

ulice U Stadionu, nejvyšší patro paneláku, rozhled všude kolem. Myslím, že mám optimální podmínky to rozjet. Ozvěte se všichni, kteří jste to už téměř vzdali i ti, kteří máte ještě optimismus a spoustu nápadů.

Old Post 25.07.2003 v 18:20
Johnny256 je offline   Click Here to See the Profile for Johnny256   Find more posts by Johnny256   Click here to Send Johnny256 a Private Message   Click Here to Email Johnny256     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iras24
Newbie

Registrován: 10.03.2003
Příspěvků: 9

Vitej do klubu Příspěvek č. 87 

__________________

Vena

Old Post 25.07.2003 v 22:46
iras24 je offline   Click Here to See the Profile for iras24   Find more posts by iras24   Click here to Send iras24 a Private Message   Click Here to Email iras24     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alien
Newbie

Registrován: 10.05.2003
Příspěvků: 14

Funkcni wi-fi NOD Příspěvek č. 88 

Old Post 31.07.2003 v 00:21
Alien je offline   Click Here to See the Profile for Alien   Find more posts by Alien   Click here to Send Alien a Private Message     Visit Alien's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alien
Newbie

Registrován: 10.05.2003
Příspěvků: 14

Funkcni wi-fi NOD Příspěvek č. 89 

Old Post 31.07.2003 v 00:31
Alien je offline   Click Here to See the Profile for Alien   Find more posts by Alien   Click here to Send Alien a Private Message     Visit Alien's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny256
Newbie

Registrován: 25.07.2003
Příspěvků: 5

Dík za uvítání. Příspěvek č. 90 

Na Pancake jsem byl včera. Poslal jesm i nějaký mail. Vrtá mi hlavou, zda mají uživatelé Pancake možnost připojení do internetu zdarma při 32kbps podobně, jako je tomu na CZFree. Potom jsem přemýšlel, jak to udělat, aby se MB (do budoucna)napojila na Prahu. Možná jsem jako typyckej newbie příliš optimistický. Jo s tím svým zneužitím počítám. Rád bych taky udělal nějakou osvětu v barácích okolo. Pojďme se domluvit..
J.

Old Post 01.08.2003 v 16:19
Johnny256 je offline   Click Here to See the Profile for Johnny256   Find more posts by Johnny256   Click here to Send Johnny256 a Private Message   Click Here to Email Johnny256     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyled
Newbie

Registrován: 21.12.2002
Příspěvků: 68

Realita Příspěvek č. 91 

Ahoj,
nejprve bych mel jizlivy dotaz, proc vzdycky lidi zalozej dalsi thread, nez zapatraj, jestli uz to nekdo neudelal. Ono je to pak jaksi prehlednejsi. Na dalsi diskuzi bych proto pouzival centralni diskuzi.
Jinak pokud vim, Pancake zadnou konektivitu zdarma nenabizi, tady jsme v MB.
Napojeni na Prahu by se muselo domluvit s nejakym Providerem - mam kontakt na INWAY, ktery nabid 2MBps za 13kkc asi bez DPH, je to portova , ale za Chloumku, museli bychom si pronajmout stozar od Delta media.
No, my budeme snad mit AP na tom zelenym panelaku, kde jiz maj lokalni sit a platej asi 330 za mesic.
Zdar

Naposledy upravil kyled 01.08.2003 v 19:57

Old Post 01.08.2003 v 19:45
kyled je offline   Click Here to See the Profile for kyled   Find more posts by kyled   Click here to Send kyled a Private Message   Click Here to Email kyled     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyled
Newbie

Registrován: 21.12.2002
Příspěvků: 68

Novinky Příspěvek č. 92 

Ted budeme snad stavet AP na zelenym panelaku na Slovance. Cekame na povoleni tamnich najemniku. Maji tam jiz fungujici mikrovlnu od Dragona.- Ale nejsem si jist, zda-li na tebe uvidi primo, spise ne.

Old Post 01.08.2003 v 19:52
kyled je offline   Click Here to See the Profile for kyled   Find more posts by kyled   Click here to Send kyled a Private Message   Click Here to Email kyled     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alien
Newbie

Registrován: 10.05.2003
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 93 

Old Post 05.08.2003 v 11:49
Alien je offline   Click Here to See the Profile for Alien   Find more posts by Alien   Click here to Send Alien a Private Message     Visit Alien's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rejnss
Newbie

Registrován: 08.05.2003
Příspěvků: 15

Smile wifi od awbgroup Příspěvek č. 94 

Kdo má možnost určitě do toho jděte já mám připojení tady od awb group(majkal) a jsem opravdu spokojený a od zaří budu ještě vice...

Old Post 16.08.2003 v 07:13
rejnss je offline   Click Here to See the Profile for rejnss   Find more posts by rejnss   Click here to Send rejnss a Private Message   Click Here to Email rejnss   Visit rejnss's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Manoo
Newbie

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 16

mikrovlna Příspěvek č. 95 

2 majkal -> mno, trochu času uplynulo, tak se ptam, jak to vypadá s tim AP na tu mikrovlnu ve Štefánikově? respektive, jesi bych se moh' jakkoliv k vám připojit... díky

Old Post 18.08.2003 v 19:09
Manoo je offline   Click Here to See the Profile for Manoo   Find more posts by Manoo   Click here to Send Manoo a Private Message   Click Here to Email Manoo   Visit Manoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josef_mb
Newbie

Registrován: 29.07.2003
Příspěvků: 9

Thumbs up Mladá Boleslav Čejetice Příspěvek č. 96 

Old Post 23.08.2003 v 21:04
josef_mb je offline   Click Here to See the Profile for josef_mb   Find more posts by josef_mb       Visit josef_mb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz