CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 18192021222324252627282930 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

re Beny(MilanK) Příspěvek č. 369 

něco mi uniklo? Jak je na tom MilanK s APčkem

Old Post 15.01.2003 v 14:02
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

APčko Příspěvek č. 370 

Zatím nic, ale chystá se to v termínu řádově několika dní. Až to bude jistější, sám to tu oznámím.

Jako první krok je moje přípojka na Inet, ta by mohla být možná dneska.

Milan

Old Post 15.01.2003 v 14:04
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 371 

myslim ze na to shani HW.
mam mu ho dodat, ale nejsem casove schopen,
delam co muzu.

papa

Old Post 15.01.2003 v 14:07
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

HW Příspěvek č. 372 

Old Post 15.01.2003 v 15:01
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavlii
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 16

Exclamation super!!! Příspěvek č. 373 

jeníku - paráda! nezapomeň hlavně na mě :-)))

P.

__________________

MIDI Dream MUSIC
732-675 975
ICQ# 38655535

Old Post 15.01.2003 v 15:10
pavlii je offline   Click Here to See the Profile for pavlii   Find more posts by pavlii   Click here to Send pavlii a Private Message   Click Here to Email pavlii   Visit pavlii's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Hurááááááááááááá!!!!!!!!! Příspěvek č. 374 

Skvely, skvely, skvely. Co vice k tomu dodat. Proste parada. Dam vsem vedet az to pojede.
Jenicku dekuju!!!!!!!

Old Post 15.01.2003 v 15:30
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

Jedem do Slanýho Příspěvek č. 375 

Prosím Tě, Jeníku, než vyrazíš, dej mi vědět. Možná budu něco potřebovat (třeba kabel nebo konektory, kdybych jich měl málo).

Old Post 15.01.2003 v 15:31
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LZJ
Newbie

Registrován: 17.12.2002
Příspěvků: 8

Další adept na připojení k AP MilanaK Příspěvek č. 376 

Ahoj,
já bych se také rád připojil ke Kladenskému CZFree. Ale až teď jsem dostal k tomu, aby sem napsal.

Takze moje situace technicky:
Bydlim v Kročehlavech, v Havanské ve druhém patře ze čtyř. Pokud jsem podle Alnagonovy mapy dobře identifikoval panelák MilanaK, tak z jednoho okna obýváku vidím horní patro a většinu střechy z druhého (blíž ke compu) jen JV roh střechy. Taky záleží na anténě u MilanaK. Pokud vím, zatím plánuje jen směr západ, to bych se asi nechytil. Jsem na SSV.

Finančně: to je horší, nějaký příspěvek na AP bych dal dohromady a kartu do PC bych taky nějakou pořídil, anténu třeba z plechovky ;-) Zatím mám od Alnagona půjčenou Krakonošovu kartu. Připojení na Inet bych potřeboval tak do 500Kč za měsíc. Teď doma používám dial-up a hlídám se, abych moc neprovolal. Na druhou stranu zase na jiné připojení nemusím pospíchat. Nepotřebuji rychlou linku (hlavně mail, www), ale možnost dlouhého připojení.

Co můžu nabídnout?: nic moc, kromě přiměřených finančních příspěvků nějaké IT zkušenosti - už jsem jedno AP rozchodil (to Krakonošovo). Nějaké další připojení přese mě asi nemá smysl, jsem moc na kraji Kročehlav, náš barák je celkem nízký a další zájemci jsou v Litevské a Hřebečské. Na půjčení mám akorát námořnický dalekohled, kdyby bylo třeba zkoumat viditelnost někde v okolí.

V Alnagonově mapě jsem, do Pavliiho databáze jsem se přihlásil.
L.Z.J.

Old Post 15.01.2003 v 15:44
LZJ je offline   Click Here to See the Profile for LZJ   Find more posts by LZJ   Click here to Send LZJ a Private Message   Click Here to Email LZJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Re: Další adept na připojení k AP MilanaK Příspěvek č. 377 

Old Post 15.01.2003 v 15:48
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

uff Příspěvek č. 378 

dneska jedu pro HW, o vekendu zprovoznime

jenik - beny - milanK

AP-BENY
klienti: jenik

AP-MILANK je ve vystavbe,
snad otestujeme konektivitu :p))

burt

Old Post 16.01.2003 v 08:17
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

AP a Inet u Milana Příspěvek č. 379 

Včera proběhlo další jednání mezi mnou a lidmi kolem rozdělovského AP a vypadá to, že jsem udělal dobře, když jsem zachoval informační klid kolem AP u mne: anténa, tedy AP, bude pravděpodobně poblíž Cooka. Teoreticky by měl pokrýt větší počet lidí...

A jedna malá zpráva na konec: v noci ze včerejška na dnešek jsem změnil svůj stav. Jsem online (přímo na providera).

Old Post 16.01.2003 v 09:14
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

MilanK Příspěvek č. 380 

Takže u tebe AP nebude? :-(

Old Post 16.01.2003 v 09:38
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

Re: Alnagon: U mne AP nebude Příspěvek č. 381 

Asi u mne AP nebude, ale Ty budeš v jeho pokrytí tak jako tak.

Old Post 16.01.2003 v 09:42
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Re: Re: Alnagon: U mne AP nebude Příspěvek č. 382 

Old Post 16.01.2003 v 09:48
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

AP MilanK Příspěvek č. 383 

Mno to me tedy dosti prekvapilo. Uvedomujete si, ze timto nepropojime Centrum s Sidlistem a na Rozdelov?
Uvaha byla takova, ze MilanK bude mit AP smer ke mne, dalsi smer Mrx a pak pokryvat okoli pro klienty.
Nebo to Milane prorutujes u sebe?
Dejte vedet, jakou topoplogii jste zvolili.
Jinak ja jsem pripraven, elektrika zavedena, stozar slozen na nejmensi velikost pro montaz vsesmerovky. Jenik jede dnes pro HW, takze montaz pravdepodobne pres sobotu a nedeli. Mam rani, takze odpoledne.
Zatim cusec, Beny.

Old Post 16.01.2003 v 14:14
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viperx
Newbie

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 384 

Old Post 16.01.2003 v 19:10
viperx je offline   Click Here to See the Profile for viperx   Find more posts by viperx   Click here to Send viperx a Private Message   Click Here to Email viperx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 18192021222324252627282930 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz