CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Vršovice
« 24252627282930313233343536 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ka*
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 8

Thumbs down Re: Re: Re: Smysl CZFree Příspěvek č. 465 

Ale jo, ja ctu, panove... jenom jsem si to chtela krapanek ulehcit - nevyslo....! 8.)

Old Post 17.01.2003 v 20:54
Ka* je offline   Click Here to See the Profile for Ka*   Find more posts by Ka*   Click here to Send Ka* a Private Message   Click Here to Email Ka*     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klex
Newbie

Registrován: 18.10.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 466 

2 kozanek & V-T Musim vam rict ze ani ja z toho kostela na Tone nevidim :((.Prekazej mi tam ty baraky v kopci....jo a kozanku co paris za hry?

Old Post 17.01.2003 v 22:20
Klex je offline   Click Here to See the Profile for Klex   Find more posts by Klex   Click here to Send Klex a Private Message   Click Here to Email Klex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozanek
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 125

Příspěvek č. 467 

Old Post 17.01.2003 v 23:08
kozanek je offline   Click Here to See the Profile for kozanek   Find more posts by kozanek   Click here to Send kozanek a Private Message   Click Here to Email kozanek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozanek
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 125

Re: Re: Re: Re: Smysl CZFree Příspěvek č. 468 

Old Post 17.01.2003 v 23:09
kozanek je offline   Click Here to See the Profile for kozanek   Find more posts by kozanek   Click here to Send kozanek a Private Message   Click Here to Email kozanek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka*
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 8

Re: Re: Re: Re: Re: Smysl CZFree Příspěvek č. 469 

Nevadí, to se časem poddá... A brzy budu mít taky anténu..!

Old Post 18.01.2003 v 10:36
Ka* je offline   Click Here to See the Profile for Ka*   Find more posts by Ka*   Click here to Send Ka* a Private Message   Click Here to Email Ka*     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozanek
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 125

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Smysl CZFree Příspěvek č. 470 

Old Post 18.01.2003 v 11:26
kozanek je offline   Click Here to See the Profile for kozanek   Find more posts by kozanek   Click here to Send kozanek a Private Message   Click Here to Email kozanek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka*
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 8

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Smysl CZFree Příspěvek č. 471 

Old Post 18.01.2003 v 12:30
Ka* je offline   Click Here to See the Profile for Ka*   Find more posts by Ka*   Click here to Send Ka* a Private Message   Click Here to Email Ka*     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noza
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 472 

Tak splasil jsem notas a kartu PCMCIA D-Link DWL-650, bohuzel narychlo a jen na dnesek, takze nemuzu promerit nejake dalsi zajemce. Mam ale par dotazu, zda nedelam neco spatne.
K ty karte mam disketu a na ni ovladace a nejakej jednoduchej programek na konfiguraci. Jako ESS ID jsem zadal CZFree.Net
jako mod jsem zvolil Infrastructure, jako zapouzdreni jsem vyzkousel obe moznosti RFC1042, a 802.1h, kanaly jsem zkousel 2,7,9, TX Rate jsem nastavil na Full Auto, na notebooku jsem nastavil IP gatewaye AP Tone, vylezl na strechu. Celou dobu jsem neco prijmal tak 500 az 700 bytu za sekundu, sila signalu byla dost slaba a link kvalita zadna. Asi dvakrat tam na chvili naskocil status connected ale zase zmizel. Je to tedy tak jak jsem cekal, tedy ze nemam signal, nebo jsem neco udelal spatne a tim padem nic nechytil. Pokud mi nekdo muze poradit, rad to uvitam.

Zkousel jsem taky najit nejakej jinej soft - Network Stumbler asi tuhle kartu nepodporuje. Na notasu jsou 98 SE, bohuzel ne Tucnak :( , zkousel jsem totiz ucd-snmp 4.2.3 binarku pro wokna a nebyl jsem z toho moudrej.

Noza

Old Post 18.01.2003 v 16:18
noza je offline   Click Here to See the Profile for noza   Find more posts by noza   Click here to Send noza a Private Message   Click Here to Email noza     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozanek
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 125

Příspěvek č. 473 

Old Post 18.01.2003 v 17:17
kozanek je offline   Click Here to See the Profile for kozanek   Find more posts by kozanek   Click here to Send kozanek a Private Message   Click Here to Email kozanek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noza
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 474 

OK tak ted jsem se vratil z nocni obchuzky po Bronxu , sel jsem vyzkouset jestli chytnu signal nekde na zemi. V parciku Mexicka, Bulharska jsem se na Tone pripojil, takze v nastaveni a konfiguraci karty problem ocividne nebyl. Predpokladam, ze ta karta ma slabou antenu, v navodu je pouzitelnost 100-300 m.

Existuje PCMCIA karta do notasa k niz se da pripojit externi antena ?

Noza

Old Post 18.01.2003 v 18:12
noza je offline   Click Here to See the Profile for noza   Find more posts by noza   Click here to Send noza a Private Message   Click Here to Email noza     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BazMyslik
Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 347

Zatraceny Vrsovice Příspěvek č. 475 

__________________

BazMyslik

Old Post 18.01.2003 v 18:16
BazMyslik je offline   Click Here to See the Profile for BazMyslik   Find more posts by BazMyslik   Click here to Send BazMyslik a Private Message   Click Here to Email BazMyslik   Visit BazMyslik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BazMyslik
Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 347

Příspěvek č. 476 

__________________

BazMyslik

Old Post 18.01.2003 v 18:17
BazMyslik je offline   Click Here to See the Profile for BazMyslik   Find more posts by BazMyslik   Click here to Send BazMyslik a Private Message   Click Here to Email BazMyslik   Visit BazMyslik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noza
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 477 

No ja myslim ze na Tone uvidim ale potrebuju to potvrdit, dnes se mi to nezdarilo. Co se tyce AP u te cinske restaurace, tak to je snad pro me jeste horsi, neb je to s mym barakem v podstate v rovine :(

Noza

Old Post 18.01.2003 v 18:19
noza je offline   Click Here to See the Profile for noza   Find more posts by noza   Click here to Send noza a Private Message   Click Here to Email noza     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noza
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 478 

Old Post 18.01.2003 v 18:20
noza je offline   Click Here to See the Profile for noza   Find more posts by noza   Click here to Send noza a Private Message   Click Here to Email noza     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noza
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 479 

Jak to tak sleduju pocet moznosti technicky realizovat funkcni node je antena - drat - komp s PCI WiFi kartou - drat - koncova stanice, ci
antena klient - ethernet kabel do koncovy stanice.
Uz jsem se jednou ptal na dylku kabelu od anteny do PCI WiFi karty aby to nemelo dramatickej utlum. Odpovedi byly 10-15 metru a tak se ptam jeste jednou:
Nejde od anteny natahnout kabel az do koncovy stanice cca 30-40 metru a pouzit antenni zesilovac ????

Noza

Old Post 18.01.2003 v 18:25
noza je offline   Click Here to See the Profile for noza   Find more posts by noza   Click here to Send noza a Private Message   Click Here to Email noza     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BazMyslik
Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 347

Příspěvek č. 480 

__________________

BazMyslik

Old Post 18.01.2003 v 18:27
BazMyslik je offline   Click Here to See the Profile for BazMyslik   Find more posts by BazMyslik   Click here to Send BazMyslik a Private Message   Click Here to Email BazMyslik   Visit BazMyslik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 24252627282930313233343536 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz