CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Jižní Čechy > Pelhřimov a okolí
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
RADEK HAJDA
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 15

Smile Příspěvek č. 1 

Kdo by byl schopen iniciovat připojení v Pelhřimově a okolí. Mám v této lokalitě chalupu a chtěl bych být trvale připojen i na ní.

Radek Hajda

__________________

Radek Hajda
radek.hajda@seznam.cz

Old Post 14.10.2002 v 12:41
RADEK HAJDA je offline   Click Here to See the Profile for RADEK HAJDA   Find more posts by RADEK HAJDA   Click here to Send RADEK HAJDA a Private Message   Click Here to Email RADEK HAJDA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Talking Příspěvek č. 2 

no to je ale velice zajimave,ja mam v teto lokalite pomerne rozsahle pribuzenstvo. No jak je ten svet maly.
Pratel tam mam skoro vic nez v Praze, ale nevim nevim.
Nezapomen, ze jsou to jizni cechy vsude samy les a nevic Pelhrimov je v doliku. Takze by jsi to musel strilet na kopec a pak zase dolu. Ale proc ne jde vsechno.

Old Post 14.10.2002 v 15:06
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marvin300
Newbie

Registrován: 01.04.2004
Příspěvků: 1

Pelhřmov Příspěvek č. 3 

Jak to vypadá s naší krásnou Vysočinou?

Je někdo v u nás, kdo je připojený (podle mapy jsem bohužel nikoho nenašel, ale třeba někdo...) případně jsou tu nadšenci, kteři by měli zájem rozjet WiFi v Pelhřimově??

Old Post 01.04.2004 v 18:46
marvin300 je offline   Click Here to See the Profile for marvin300   Find more posts by marvin300   Click here to Send marvin300 a Private Message   Click Here to Email marvin300     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garfeld
Newbie

Registrován: 19.06.2003
Příspěvků: 5

sit Příspěvek č. 4 

V okolních vesnicich tam nekdo nejede? Bratranek rikal ze tam kamos delal nejakou sit. Chtel jsem rozjet sit ve Ždirci nad Doubravou ale nikdo se neozval. I kdyz tady jsou 3 Poskytovatel Wifi . Kdo by to rekl v takove dire. Tak jsem se pripojil k jednomu.
Ale sit bych chtel vytvorit takovo domaci bez netu. Ono tady sehnat net po kabelu neni zadna sradna. Mozna satelit (ale malo lidi na net). A proc vcechno stahovat s internetu kdyz by mohlo ji po lokalni siti? zadne poplatky to asi nikdo nevidi. No nic at nekoho najdes

Old Post 21.04.2004 v 19:31
Garfeld je offline   Click Here to See the Profile for Garfeld   Find more posts by Garfeld   Click here to Send Garfeld a Private Message   Click Here to Email Garfeld   Visit Garfeld's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snop
Newbie

Registrován: 07.08.2009
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 5 

no ja bych byl jedine pro ted jsem si koupil mikrotik domu, tak bych mohl poslat pripojeni na vezak v pelhrimove a odsud by to slo dal rozesilat vsude po pelhrimove a par vesnicek okolo

Old Post 07.03.2010 v 22:59
snop je offline   Click Here to See the Profile for snop   Find more posts by snop   Click here to Send snop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edward745
Newbie

Registrován: 21.10.2014
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 6 

Čuste všichni. Chtěl bych se taky připojit do sítě, ale dřív bych chtěl znát co by mi mohla nabídnout. Tedy:

Jaké mám možnosti se přes CZFree připojit k netu, koho byste mi doporučili a tak. Pak bych chtěl vědět, jaké všechny programy či nástroje budu potřebovat, abych mohl tahat data od jiných uživatelů nebo jestli existuje nějaký návod nebo něco takového. Moc díky za rady....

__________________

Old Post 21.10.2014 v 09:47
edward745 je offline   Click Here to See the Profile for edward745   Find more posts by edward745   Click here to Send edward745 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz