CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 24252627282930313233343536 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

wifimapa Příspěvek č. 465 

wifimapa engine upgradet

oddelil sem user online interesant a AP online
ap interesant nebudou pac je to zbytecny
takze 3 stavy nodes
kdo by chtel updatnout stav necht se ozve
jinak to bude porad offline vsecko.

porad je mne difny, ze MRxx111 neva ze jeho node je offline !.
dohaje

Old Post 04.02.2003 v 14:28
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trestidlo
Newbie

Registrován: 04.02.2003
Příspěvků: 3

Peret Příspěvek č. 466 

Jeste bych se chtela zeptat k te firme Peret. Proc se nevyuziva toto pripojeni, je to cenove vyhodne? Je v tom nejaky problem?
trestidlo

Old Post 04.02.2003 v 14:37
trestidlo je offline   Click Here to See the Profile for trestidlo   Find more posts by trestidlo   Click here to Send trestidlo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

Re: Jenik, Re: Trestidlo Příspěvek č. 467 

Jenik: zrovna trestidlo mne vyzpovidalo nejakymi zakladnimi otazkami ohledne pripojeni,
mohl bych z tohu udelat FAQ, vidim to tak na tento vikend, do te doby busy.

Trestidlo: Nabidka Peretu nam v porovnani s konkurenci nevyhovovala. To, co nabizeji, nam jednoduse nestaci, i kdyz je to levne.

Old Post 04.02.2003 v 17:54
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re milank Příspěvek č. 468 

jojo , je to tak
taky sem si s trestidlem psal, maly faq by ztoho mohl byt ))
tech otazek je opravdu mnoho
du taky busy.

Old Post 04.02.2003 v 18:43
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trestidlo
Newbie

Registrován: 04.02.2003
Příspěvků: 3

FAQ Příspěvek č. 469 

jojo, jsem zvedavej clovek a chci vsechno vedet a vsechno znat

Old Post 05.02.2003 v 07:39
trestidlo je offline   Click Here to See the Profile for trestidlo   Find more posts by trestidlo   Click here to Send trestidlo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re trestidlo Příspěvek č. 470 

bezva, uz ses na mape,
co sem koukal, tak tobe nezbyde nic jinyho nez pockat az kuci tam u vas spachaji AP

tak jim drzim palce, je teda faket ze tady se o tom clovek nic nedozvy, jeste ze mame ty telefony :(

Old Post 05.02.2003 v 07:44
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Upozorneni Příspěvek č. 471 

Old Post 05.02.2003 v 20:30
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

to all !!! SROUB Příspěvek č. 472 

shanim kontakt na srouba, kdo ho zna je prej z kacic, a mne se tu rysuje, kladno kacice stochov
se tam potrebujeme dostat.

jak ste na tom ?

diky

Old Post 06.02.2003 v 12:26
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryK
Newbie

Registrován: 11.01.2003
Příspěvků: 3

Jsem online Příspěvek č. 473 

Jsem připojen. Nic víc. Pokud budete prohledávat mé sdílené prostředky, pak určitě budete muset být přihlášeni na uživatele Netuser psw kolovrat. Též anonymní ftp. Zdravím a pozdravuji

Old Post 07.02.2003 v 19:52
JerryK je offline   Click Here to See the Profile for JerryK   Find more posts by JerryK   Click here to Send JerryK a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

To Jerry Příspěvek č. 474 

Hm to je hezke, ale kdo jsi, na koho jsi napojen, kde bydlis to jsi nenapsal. jen prohodis jsem On line.

Old Post 07.02.2003 v 21:59
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JerryK
Newbie

Registrován: 11.01.2003
Příspěvků: 3

Re: To Jerry Příspěvek č. 475 

Old Post 07.02.2003 v 22:57
JerryK je offline   Click Here to See the Profile for JerryK   Find more posts by JerryK   Click here to Send JerryK a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Buštěhrad Příspěvek č. 476 

Lidi prosím, napište jestli je nějaká šance dostříknout z Buštěhradu na Kročehlavy. Nebo se prosím někdo nabídněte, že zapůjčíte anténu a já bych si projel spektrákem výhled ze své střechy.

Old Post 07.02.2003 v 23:26
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

Buštěhrad Příspěvek č. 477 

Šanci podle mne máš slušnou (soudím podle údajných realizovaných spojů).

Problém je v tom, že Tvým směrem zrovna nikdo nevysílá. Asi by bylo ideální dohodnout dvoubodovej spoj a k tomu AP na pokrytí Buštěhradu.

Někdo tady psal o přístupu na sila, asi jsi to nebyl Ty, teď jsem línej to zpětně hledat. Domluvte se společně.

Teoretická šance je odebírat to od Cooka, když to dodělá a když ti tam dá směrovku. Druhá možnost je ještě někdo bližší, jako Waskko, ale ten je o něco níž a podmínky mít (podle mne) lepší nebude.

Milan

Old Post 08.02.2003 v 00:06
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

AP Buštěhrad Příspěvek č. 478 

Pokud ověřím spojení na Kladno, tak si představuji AP (zaujal mne Edimax 7205AP, ale rád si nechám až to bude aktuální poradit), na který se připojím přes RJ45 a ze střechy vidím skoro celý Buštěhrad (jediný dům hned vedle nás je vyšší, ale ten mi zakrývá jen výhled na stadión a na některé rozestavěné domy). Také by byl zajímavý bod v Poldovce, kterou tady taky před okny mám (bohužel).

Old Post 08.02.2003 v 06:54
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

To Jerry Příspěvek č. 479 

No vidis, aspon uz o tobe neco vime. Jsi na pojenej na Mrx111, ale konektivitu mas moji. Aspon zjkistime, kolik unese useru.

To Jetson: bylo by dobre sehnat par lidicek v Bustehrade, aby se smerovka na vas vyplatila. Pokus se zkontaktovat Mrx111 nebo Cooka, myslim ze se do toho pujde, az bude konekt. od Radiokomunikaci.

Old Post 08.02.2003 v 08:07
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

2 Beny Příspěvek č. 480 

Když jsem to tady celé před týdnem pročítal, tak jsem minimálně 2 příspěvky z Buštěhradu zahlédl. Doufám, že sem občas dotyční zabloudí a ozvou se. Bohužel jsem v Buštěhradu koupil byt loni a pro samou rekonstrukci zatím nebyl čas se porozhlédnout a seznámit.

Old Post 08.02.2003 v 08:16
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 24252627282930313233343536 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz