CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Olomouc > Olomouc
« 19202122232425262728293031 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

parabola Příspěvek č. 385 

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Naposledy upravil tiliko 09.08.2003 v 09:21

Old Post 09.08.2003 v 07:22
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Co se stane, když půjčíš kleště ... Příspěvek č. 386 

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Naposledy upravil tiliko 09.08.2003 v 17:28

Old Post 09.08.2003 v 10:31
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

Re: Co se stane, když půjčíš kleště ... Příspěvek č. 387 

Old Post 09.08.2003 v 13:37
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

vaclavky Příspěvek č. 388 

šlo o původní nastavení

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Old Post 09.08.2003 v 17:17
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Drátová parabola z jardak dílny Příspěvek č. 389 

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Old Post 10.08.2003 v 16:42
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatthewS
Newbie

Registrován: 11.08.2003
Příspěvků: 3

Cool Pripojne bod?? Příspěvek č. 390 

Zdarec nenasel jsem v tomto foru jediny odkyz ktery by jel s pripojnymi body v Ol - jsem z VelkeBystrice a chtel bych se pripojit jenze nevim kde jsou pripojne body :( jo jinak kartu mam Orinoco Silver WORLD a na antene se pracuje . Slo by nas do toho vice - potrebuji ale nejake specifikace. Diky a kdyztak mi odpiste na email - nevim kdy se tu zase zejvim

Old Post 11.08.2003 v 18:32
MatthewS je offline   Click Here to See the Profile for MatthewS   Find more posts by MatthewS   Click here to Send MatthewS a Private Message   Click Here to Email MatthewS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Test rparaboly Příspěvek č. 391 

Vcera jsme s Tilikem otestovali prototyp anteny /viz prispevek Tilika/. Zjistil jsem ze zavislost zisku na presnosti tvaru paraboly a umisteni ohniska je docela velika. Vyrobil jsem tyto antenky dve. Prvni pridala +8dB (trochu mi ujela ruka), u druhe jsem dosahl +11dB pridaneho zisku (tato se mi docela povedla). Nejvetsi problem jsem mel s dodrzenim kolmosti rezu a sablony.

Naposledy upravil JardaK 13.08.2003 v 08:48

Old Post 13.08.2003 v 06:51
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milarb
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 392 

Old Post 13.08.2003 v 10:33
milarb je offline   Click Here to See the Profile for milarb   Find more posts by milarb   Click here to Send milarb a Private Message   Click Here to Email milarb   Visit milarb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 393 

hoj hoj,
super prace jardo.

2milarb: sem ti volal, kdyztak bych ti to prisel zmerit, nebo treba jarda esli bude met cas. ja toho casu nejak moc nemam.

2oldaa: jasne ze mam levny apcka, ale nejdriv bys mel neco rozchodit a ujasnit co vlastne chces...

Old Post 13.08.2003 v 16:58
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milarb
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 394 

Dneska jsem se trochu zdrzel v praci procitajic freenet stranky. Tady (TC) bych to ostatne taky potreboval promerit. Byvam tu pres den a je sem cislo 585 423 737. Ted se vydavam domu, takze muzete-li nekdo, ozvete se mi prosim po 19:00 na 585 432 706.

Diky,

Bohdan

Old Post 13.08.2003 v 17:33
milarb je offline   Click Here to See the Profile for milarb   Find more posts by milarb   Click here to Send milarb a Private Message   Click Here to Email milarb   Visit milarb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Question 2jaaja Příspěvek č. 395 

jardo, myslis ze bys mohl vyrobit jeste nejaky to ucho pro me?? u klienta by se zvedl signal a rychlost - je to docela dulezity spojenicko. zatim ahojda

Old Post 14.08.2003 v 18:12
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Antena "ucho" :-) Příspěvek č. 396 

Antenu pro tebe udelam, podminky budu mit az se zase dostanu k rodicum ve Zline. Jeste musim nejak vyresit jeji uchyt.

Old Post 14.08.2003 v 21:02
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyberx
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 397 

Zdarec,tak jsem po dovolene zpet :( Douby by mnel pro mne mit hotovu antenu, tak si ji zitra vyzvednu a muzu zacit testovat spojeni s JardaK.Teda jeste musim sehnat TNC konektor,jenz je na karte.Nevite nekdo o necem?

__________________

Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.

Old Post 15.08.2003 v 08:49
Cyberx je offline   Click Here to See the Profile for Cyberx   Find more posts by Cyberx   Click here to Send Cyberx a Private Message   Click Here to Email Cyberx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

TNC konektor Příspěvek č. 398 

Ja bych skusil navstivit prodejnu elektro Kvapil na Roznavske ulici.

Old Post 15.08.2003 v 10:06
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyberx
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 42

Re: TNC konektor Příspěvek č. 399 

__________________

Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.

Old Post 15.08.2003 v 11:24
Cyberx je offline   Click Here to See the Profile for Cyberx   Find more posts by Cyberx   Click here to Send Cyberx a Private Message   Click Here to Email Cyberx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milarb
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 400 

Old Post 18.08.2003 v 14:55
milarb je offline   Click Here to See the Profile for milarb   Find more posts by milarb   Click here to Send milarb a Private Message   Click Here to Email milarb   Visit milarb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 19202122232425262728293031 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz