CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Bohužel, musel jsem se vrátit k TELECOMU
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Bohužel, musel jsem se vrátit k TELECOMU Příspěvek č. 1 

Velice mě mrzí, že se musím opět vrátít k telecomu,
ale neochota některých lidí udržovat sí? v provozu mě bohužel
k tomu donutila.

V trapu je několik tisíc za vybudování připojení a následně i již funkčního AP,
když si nejsem schopen stáhnout ani blbou poštu.

Již několik týdnu se nechávám chlácholit p.Sedlákem z i4 že bude líp, když mi prodává zařízení za několik tisíc a to nemám vůbec k internetové bráně daleko mezi mnou a bránou jsou prosím jen dvě AP to první i4-port a to druhé K2.

Takže pokud se nestane zázrak tak s tím definitivně končím k 17.listopadu.

A vše nabízím k prodeji s 50% slevou.

Už to doma nechci a o CZFREE nechci slyšet, za ty peníze co jsem do to vrazil, jsem mohl mít zaplacenou kabelovku minimálně na tři roky.

Old Post 13.11.2003 v 21:35
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Little pea
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 76

Příspěvek č. 2 

Trpelivost prinasi ovoce. Bohuzel ale nevim jak dlouho si trpel. Ale jsem si jist ze vsechny problemy jsou resitelne. Nevim proc jsi take kupoval rovnou AP. Mel sis nejdrive vyskouset vse jako koncovy bod a pote se pustit do neceho vetsiho. Jinak "za blbost se plati, a o to vice to potom mrzi" (tim te nechce napadat ale vzdy plati dvakrat mer jednou rez zvlast v CZFree)
Jinak ti preji abys to rozchodil

__________________

Old Post 13.11.2003 v 22:28
Little pea je offline   Click Here to See the Profile for Little pea   Find more posts by Little pea   Click here to Send Little pea a Private Message   Click Here to Email Little pea     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gato
Newbie

Registrován: 12.09.2003
Příspěvků: 25

telekom Příspěvek č. 3 

Nevim, nevim, ale telekom neni vubec zadna slava, snad jeste trochu trpelivosti.Gato.

Old Post 13.11.2003 v 23:49
Gato je offline   Click Here to See the Profile for Gato   Find more posts by Gato   Click here to Send Gato a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Příspěvek č. 4 

Jasne, jako vzdycky. Vsichni si mysli, ze CZFree pro ne znamena spickove stabilni neskutecne rychle pripojeni k netu skoro zadarmo...

Old Post 14.11.2003 v 06:38
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 5 

Mrknuliz na datum tve registrace, zbudovani kvalitniho spoje za mesic a pul? pres nekolik skoku, navic se vznikajici cloudem K2? Timhle stylem by se toho moc neudelalo :-)

A pokud ti jde jen o kvalitni (rozumnej spickovy) internet, obrat se jinam, mileradi ti pomohou.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 14.11.2003 v 08:29
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Příspěvek č. 6 

Old Post 14.11.2003 v 09:57
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Re: Bohužel, musel jsem se vrátit k TELECOMU Příspěvek č. 7 

Obávám se, že Maxinoha má v mnohém pravdu. CZFree je i po roce reálného boomu, alespoň tady v Praze, v první řadě o svatém nadšení (svatý = čistý ), v mnoha dalších řadách o nepřetržitém investování peněz a času a až v poslední řadě, s výpadky o radosti ze spojení.

Něco je špatně a já si myslím, že je to živelnost, která byla CZFree na bázi wi-fi vložena do vínku. To už se ale nezmění. Kromě nových nezávislých iGW's přinese (možná) řád a spolehlivost až pomalu nastupující CZ"Free"-Crusader. Ubude však nadšení , přibude komerce , celé to asi tak nějak kapitalisticky, s nalíčeným úsměvem zešediví .

Pojem CZFree chápu spíše jako sen, jako výzvu pro klopotné, never ending hledání třetí cesty. Jako mámivý sen o cool a free a současně efektivní spolupráci všech lidí s blízkými zájmy, ale různými možnostmi a schopnostmi. Ten bohužel prozatím žádná společnost nedokázala naplnit. A vo tom to je .

Standa, owner of CZFree node Ujezd

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Naposledy upravil StB 14.11.2003 v 12:02

Old Post 14.11.2003 v 09:58
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Trpelivost je vysadou freenetaku.... Příspěvek č. 8 

__________________

Old Post 14.11.2003 v 13:47
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 9 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 14.11.2003 v 14:06
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Bohužel, musel jsem se vrátit k TELECOMU Příspěvek č. 10 

Old Post 14.11.2003 v 14:06
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza V.
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 11 

__________________

Co shoří, neshnije. hell.jspoj.czf

Old Post 14.11.2003 v 14:09
Honza V. je offline   Click Here to See the Profile for Honza V.   Find more posts by Honza V.   Click here to Send Honza V. a Private Message   Click Here to Email Honza V.   Visit Honza V.'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 12 

To je docela blby(nestahnout si postu):( Nejak jsem z tveho textu nepochopil,jest-li mas tu konektivitu od nekoho zaplacenou a nebo ses pripojenej na freeinet bod. Pokud to mas od nekoho zaplaceny,tak na nej pritlac a nebo si najdi nekoho jinyho(pokud je to mozny).Co se tyce free gateway tak na to bych predem zapomel(je to uz nejaky mesic,co jsem pochopil,ze inet zadarmo nebude )

Old Post 14.11.2003 v 14:36
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Příspěvek č. 13 

Old Post 14.11.2003 v 14:51
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 14 

Old Post 14.11.2003 v 15:08
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 15 

__________________

Old Post 14.11.2003 v 19:50
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Příspěvek č. 16 

Old Post 15.11.2003 v 08:39
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz