CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Re: Milionova Infrastruktura
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Thumbs down Re: Milionova Infrastruktura Příspěvek č. 1 

Myslím, že infrastruktůra je mnohem větší než 1 milion, než jak nám bylo nedávno oznámeno. Jen DEU má na tom 1 milióně podíl přes 200.000,-

Problém je v tom, že obyčejnej APčkář nemá v dnešní době možnost cokoliv přidat do této infrastruktůry. Dokud mu někdo z administrátorů connected fóra nepřidá fórum do Local Networks.
Těchto administrátorů je celkem 13 (Deu, macros, simandl, carlos, netdave, fyzik, danny, frodo, yanek, onx, jhorky, Stayd, Lopo) a jsou to převážně lidi, kteří nemají mnoho volného času.
Asi by neškodilo, kdyby tuto činost prováděl třeba někdo jinej, někdo kdo není tak moc vytíženej jako oněch třináct lidí, a všem ostatním by bylo oznámeno kdo je tím oficiálně pověřenej.

Old Post 24.11.2003 v 22:27
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopo
Project Coordinator

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 44

Lightbulb Mnooo Příspěvek č. 2 

Za sebe muzu rict, ze jsem pristupny tomu pridat dalsi soucasti do infrastruktury, pokud budu timto osloven.
Ja osobne to chapu tak, ze tuto spravu maji na starosti spravci jednotlivych cloudu a proto je potreba se obracet na ne. Je mozne ze jich treba dosud neni dost, ale verim ze je to resitelne.
Otazka rovnez zni - zkousel je nekdo kontaktovat s konkretnimi pozadavky, ci projevil nekdo dalsi zajem o administraci?

Lopo

Old Post 25.11.2003 v 11:44
Lopo je offline   Click Here to See the Profile for Lopo   Find more posts by Lopo   Click here to Send Lopo a Private Message   Click Here to Email Lopo   Visit Lopo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Příspěvek č. 3 

Mluvil jsem o tom s OTOu, který se v poslední době výborně stará o mapu, a ten mi říkal že na to nemá oprávnění.
Takže se domnívám, že oprávnění mají jen administrátoři connected fóra (Deu, macros, simandl, carlos, netdave, fyzik, danny, frodo, yanek, onx, jhorky, Stayd, Lopo)

Old Post 25.11.2003 v 13:22
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

nezapojene cloudy Příspěvek č. 4 

take je problem v tom, ze nektere cloudy (napriklad nas 10.11) vubec nejsou uvedeny

Old Post 25.11.2003 v 13:30
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

Naposledy upravil danny 25.11.2003 v 21:30

Old Post 25.11.2003 v 21:24
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 6 

__________________

Old Post 26.11.2003 v 00:19
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Bublifuk Příspěvek č. 7 

Takže asi tak, dřív než Maxinoho něco napíšu sem do VF, tak zkusím někoho kontaktovat, že jo.

danny napsal že si ho nekontaktoval.
Mě si taky nekontoval.
Pravděpodobně asi ani Lopa ne.
Asi ani fyzika a asi ani .... nikoho.

Takže po upozornění Lopa, jsem ti to zařídil v CF, bylo to jednoduché a bez prodlení, Lopo může dosvěčit, že jsem ten úkol přijal okamžitě.

Stačí jen napsat a hlavně když na to carlos napíše jak se to má dělat, tak mi připadá trošku nefér to psát na VF a říkat, že 13 adminů nemá čas, když si se ani nezeptal.

Nechci se navážet, ale fakt pozor, co píšu.
Pokud ti to nebude fungovat, jako, že to má fungovat zatím právě jen tobě, tak mě kontaktuj PMkem, uvidiš celkem bleskovou reákci, kdo mi psal a jako, že na fóru mi napsalo či mě kontaktovalo x set lidí ví, že moje reakce jsou velmi nadstandardní.

Jestli to bylo prudké, tak se omlouvám, ale vidím to trošku jinak.

__________________

Naposledy upravil Stay d 26.11.2003 v 01:31

Old Post 26.11.2003 v 01:26
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: Bublifuk Příspěvek č. 8 

Old Post 26.11.2003 v 10:08
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 9 

Okay, je to hotový.
Díky za námět Maxinoho, přisbůsobím se a v CF to bude zdůrazněno ve FAQu.

Tímto bych tě vybídnul pokud nenamítáš vlákno uzavřít.

Co se týče tvého špatného spojení, očekáváš marně , nic ti vytýkat nebudu, nemám důvod, neznám situaci podrobně.

Naposledy upravil Stay d 26.11.2003 v 10:51

Old Post 26.11.2003 v 10:46
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Re: Bublifuk Příspěvek č. 10 

Old Post 26.11.2003 v 13:04
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
Old Post 26.11.2003 20:53
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 11 
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12 

__________________

Old Post 27.11.2003 v 00:18
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Re: Re: Re: Bublifuk Příspěvek č. 13 

__________________

Old Post 27.11.2003 v 16:27
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Re: Re: Re: Bublifuk Příspěvek č. 14 

Old Post 27.11.2003 v 20:22
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 15 

Old Post 27.11.2003 v 21:48
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Re: Re: Re: Bublifuk Příspěvek č. 16 

Old Post 27.11.2003 v 21:57
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz