CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > leaf.sourceforge.net (MINI DISTRIBUCE PRO CZFREE?)
« 35363738394041424344454647 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

2diablo666 Příspěvek č. 641 

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 22.02.2004 v 12:38
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oron
Newbie

Registrován: 20.08.2003
Příspěvků: 66

Příspěvek č. 642 

alias das velmi jednoducho cez menu kde nastavujes IP pre dane rozhranie zadas napr:
IP1/24 IP2/24 - teda das medzeru a zapises dalsiu IP/maska

save
reboot

a potom das
ip addr
a pri prislusnom rozhrani mas napisane 2 ip adresy, skusis ping IP1 a ping IP2 ....

ad "modprobe" - no ja cez modprobe zavadzam moduli rucne a ide mi to ...

no napada ma a nie je problem v syntaxe zapisu pravidiel pre iptables ... skus
iptables -A INPUT -p TCP -s 10.10.10.10/32 -j DROP

vypis pravidiel iptables je napr.
iptables -L -n -v

Old Post 22.02.2004 v 16:43
oron je offline   Click Here to See the Profile for oron   Find more posts by oron   Click here to Send oron a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

HTB Příspěvek č. 643 

Old Post 23.02.2004 v 13:59
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: HTB Příspěvek č. 644 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 23.02.2004 v 14:31
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Re: Re: HTB Příspěvek č. 645 

Old Post 23.02.2004 v 15:29
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

FTP Příspěvek č. 646 

nemate nekdo zkusenosti s tim FTP ja to delal podle toho navodu tady....a pise mi to porad CANT SET GUEST PRIVILEGS kdyz se chci prihlasit...at jako anonymous nebo jako ftp user

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 25.02.2004 v 20:13
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

FAQ na wisp Příspěvek č. 647 

Old Post 02.03.2004 v 11:09
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: FAQ na wisp Příspěvek č. 648 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 02.03.2004 v 11:20
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

peknyyyy Příspěvek č. 649 

mas to pekny ten FAQ taky jsem nad tim uvazoval...imho par informaci bych tam doplnil snad nekdy ?

No ale prisel jsem se hlavne zeptat...kolik myslite ze utahne wisp s 626kou clientu na WIFI ? Muzete mi napsat treba kolik kdo mate lidi pirpojenych pres wispa ?

A taky by me zajimalo rozjel jsem si to FTP akorat bych chtel aby to nebylo na anonymouse nevite jak to upravit tak aby to melo heslo ? diky...

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 02.03.2004 v 12:02
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Namety Příspěvek č. 650 

klidne mi ty namety zaslete,nebot jsou tam jeste nezodpovedene body a dalsi me napadaji. Zde je zatim uvadeno jen to co jsem si skutecne vyzkousel.
A korad me napada jedna kritika na moji hlavu a to je prave ta zminovana sitovky 3c509 ISA.

Protoze kdyz tohle FAQ vzniklo tak jsem wispa provozoval na COMPAQ DESKPRO 2000 (166MHz/32MB RAM)s WIFI PCMCIA AVAYA v ISA redukci a sitovkou ISA 3c509 a distribuci WISPu 2624

A v soucasnosti ho provozuji na noname PC - deska je abit (100MHz/32MB RAM) s XI626 a sitovkou realtek8139 a distribuci WIPSu 2634.
No a bohuzel se mi u teto distribuce nepodarilo ty ISA sitovky rozbehat.Vzdy kdyz jsem je tam dal a udelal vse dle meho navodu (coz predtim 100% fungovalo) tak jsem vzdy skoncil ve strasne hromade chyb,ktere nebyly ani logovane takze ani nevim,kde byla chyba.Mozna,ze podil na tom nese i ta XI626.
Ale to uz bohuzel nezjistim nebot jsem tu AVAYU prodal.
Nicmene nutno podotknoutze v distribuci 2634 chodi XI626 v klient modu bezproblemu a ten realtek jede taky ,ale vykazuje znamou chybu s autonegotation. Ale s tim se da na male siti jako mam ja zcela obstojne zit.

Tak to jen tak na doplneni.

Old Post 02.03.2004 v 12:55
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Re: Re: FAQ na wisp Příspěvek č. 651 

Old Post 02.03.2004 v 12:59
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: peknyyyy Příspěvek č. 652 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 02.03.2004 v 13:33
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vic
Junior Member

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 123

Pocet klientu Příspěvek č. 653 

Jako optimalni se jevi opravdu neco kolem 15 na APcko.
Na jednom z nasich AP (P120, 32 RAM, 2x XI-626) mame az 25 klientu a pri poctech nad 20 to zacina obcas zlobit. Zrejme je problem v hostap, ktere to pak uz asi nezvladne a odpadne, ze pomuze jen reboot ...
Mam pocit, ze jadro a drivery jsou ve WISPu uz hodne dlouho porad stejne :( Nejak se tam zastavil cas ...

Old Post 02.03.2004 v 21:30
Vic je offline   Click Here to See the Profile for Vic   Find more posts by Vic   Click here to Send Vic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Pocet klientu Příspěvek č. 654 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 02.03.2004 v 21:37
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

Re: Re: Pocet klientu Příspěvek č. 655 

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 02.03.2004 v 22:00
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

ISO Příspěvek č. 656 

je někde ke stažení ISo na cd ?????
nejdou mi nějak diskety.......

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 02.03.2004 v 22:41
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 35363738394041424344454647 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz