CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Trička CZFree.Net
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 97 

__________________

Old Post 07.03.2004 v 12:11
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 98 

Kurnik dejte nekam na web seznam tricek s ruznymi variacemi postisku, login dialogem, a ja si tam hned vyberu a 9.4. hned po vyplate zplatim. Jedno chci urcite, a ne se tu procitat tim jak se tu lidi hadaj.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 04.04.2004 v 12:44
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 99 

Mam stejny nazor jako Virnik, taky bych to ocenil.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 04.04.2004 v 12:50
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 100 

Hlavne ze se neco jiz pohne. Nejaka mapa je mi u prdele, jde mi o to abych uz mel triko, staci jen blby logo, hlavne aby dobre vypadalo (a to co sem videl bylo super). Je skoda ze tu vse stoji a pada na verejnych hadkach, kdy se nekolik lidi nemuze dohodnout a tim se cely vyvoj znacne zpomaluje.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 04.04.2004 v 13:16
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 101 

__________________

Old Post 04.04.2004 v 16:48
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Wink Příspěvek č. 102 

No, o co mi jde...spis se zeptej o co mi nejde. Nejde mi o to abych tu nekoho drazdil, jsem jen nedockavy. Nemusis se hned certit. Driv kdyz se tricka prodavaly, tak jsem jeste nebyl on-line, a kdyz jsem se pripojil, tak chvili trvalo nez jsem se "aklimatizoval." Na vyrobu si pockam, diky za odkazy.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 05.04.2004 v 15:01
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 103 

__________________

Old Post 20.04.2004 v 17:51
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 104 

ok. kdyz prijdu na to jak se zapsat a objednat, udelam to

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 27.04.2004 v 21:48
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaia
Newbie

Registrován: 07.05.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 105 

Ahoj všem,
pročítála jsem siVaši diskuzi k trikům jednak mě zajíma technologie Wi-fi a jednak m to jaksi nedá reagovat na diskuzi k tričkám.
Jsem majitelka tiskárny se specializací na textil.
Zastupuji několik firem importující trika do Čr a děláme na ně sítotisk, výšivku nebo flock.

Pokud máte zájem ráda Vám nabídnu svoje znalosti a za svou 8 letou praxi mi nějaká ta košile či triko prošlo rukama.

Pokud chcete mohu poradit či pomoci s realizací.

__________________

:wink

Naposledy upravil Kaia 10.05.2004 v 10:20

Old Post 09.05.2004 v 10:40
Kaia je offline   Click Here to See the Profile for Kaia   Find more posts by Kaia   Click here to Send Kaia a Private Message   Click Here to Email Kaia   Visit Kaia's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 106 

Old Post 05.06.2004 v 16:27
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
repy_dedo
Newbie

Registrován: 25.05.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 107 

Old Post 06.06.2004 v 11:02
repy_dedo je offline   Click Here to See the Profile for repy_dedo   Find more posts by repy_dedo   Click here to Send repy_dedo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Klíčenky a trička s logem CZFree.Net Příspěvek č. 108 

Naposledy upravil Maxinoha 06.04.2005 v 10:19

Old Post 02.09.2004 v 14:24
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Výpis zbývajících triček Příspěvek č. 109 

Zbývájí tyto trička :

černá polokošile L logo malé vpředu 210,00 Kč - 1ks
šedá polokošile L logo malé vpředu 210,00 Kč - 1ks

Naposledy upravil Maxinoha 12.05.2005 v 12:58

Old Post 03.09.2004 v 09:08
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz