CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Nusle, Kloboučnická
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Re: Vypadek??? Příspěvek č. 97 

__________________

Old Post 25.12.2003 v 19:38
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Příspěvek č. 98 

Bod T-Sys byl na mape bily, ale 30.11. jsem status zmenil na "under construction", aby to lip odrazelo stav site. Ono totiz AP spustene sice je, ale se zbytkem czfree bod zatim propojeny neni.

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 26.12.2003 v 13:54
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Obsluha AP T-sys Příspěvek č. 99 

Zkousel jsem se s plechovkou pripojit k AP T-sys Kloboucnika. System vubec tento Ap nenasel. Zkousel jsem tedy volat do T-systems abych se dozvedel, jestli nahodou neni chyba na AP (abych zbytecne nehledat chybu u sebe).

Nejaky velice "prijemny" zamestnanec rekl, ze nevi kdo se o to stara, a tak jsem se nic nedozvedel.

Nevi nahodou nekdo, kdo je pripojen k AP T-sys, zda tento AP bezi jak ma??? Diky

Old Post 02.01.2004 v 12:20
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pegas Nusle
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 100 

Mam takovy pocit, ze tam neni pripojeny nikdo, alespon o nikom takovym v okoli nevim...

__________________

Alex, node Pegas v Nuslich

Old Post 02.01.2004 v 12:56
pegas Nusle je offline   Click Here to See the Profile for pegas Nusle   Find more posts by pegas Nusle   Click here to Send pegas Nusle a Private Message   Click Here to Email pegas Nusle   Visit pegas Nusle's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

AP p3t Příspěvek č. 101 

__________________

Old Post 02.01.2004 v 16:32
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Re: Zarušení Pankrác/Nusle Příspěvek č. 102 

__________________

Old Post 02.01.2004 v 16:39
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Signal? Příspěvek č. 103 

Je to nejaky divny. Zkousel jsem se pripojit. Nenaslo to zadnou sit (a melo by jich tu byt pozehnane) ani s 21dB antenou. Zkousel jsem jen neco najit. Karta ani kabel by poskozeny byt nemely. V obchode to predemnou zkouseli. Tak teda fakt nevim.

Old Post 08.01.2004 v 14:21
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pegas Nusle
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 104 

Kde je tvuj node a kam si se snazil pripojit?

__________________

Alex, node Pegas v Nuslich

Old Post 08.01.2004 v 14:34
pegas Nusle je offline   Click Here to See the Profile for pegas Nusle   Find more posts by pegas Nusle   Click here to Send pegas Nusle a Private Message   Click Here to Email pegas Nusle   Visit pegas Nusle's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Re: Příspěvek č. 105 

Jsem na mapě jako Damir Špoljarič a jsem asi 30m od AP T-sys. Nevim proc to nejde. Koukam na ne z okna. Akorad jsem z prvniho patra a oni maj antenu na baraku naproti. Vertikalni uhel je v tomto pripade asi 40°.Ale nezda se mi, ze by to bylo tim. Zkousel jsem i velkou antenu.

Old Post 08.01.2004 v 17:24
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pegas Nusle
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 106 

ja mam takovej pocit, ze t-sys neni v provozu, takze na nej muzes zapomenout... bohuzel... zkus se pripojit nekam jinam....

__________________

Alex, node Pegas v Nuslich

Old Post 08.01.2004 v 22:57
pegas Nusle je offline   Click Here to See the Profile for pegas Nusle   Find more posts by pegas Nusle   Click here to Send pegas Nusle a Private Message   Click Here to Email pegas Nusle   Visit pegas Nusle's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Příspěvek č. 107 

Old Post 09.01.2004 v 17:30
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Prosim HELP!!! Příspěvek č. 108 

Prosim o nutnou radu. Koupil jsem si PCI adapter WiFi (Minitar). Vse se zdalo, ze pracuje OK. Jen mi to hlasilo, ze nemam signal. Zkousel jsem i 21dB antenu. Zkousel jsem vse nastavit a ono nic. Nevite cim to muze byt? Nemohl by to u nas nekdo rozchodit?

!!!!
Dneska jsem si pujcil PDA s WIFi a plechovkou a chytil signal i v predsini v panelaku!!! U pC ci z okna byl signal zcela vynikajici a ten PC nic nenasel. Prosim radu.

Kartu v obchode predemnou zkouseli a kabel je odskouseny. Pocitac se tvari, ze karta pracuje spravne.

Old Post 11.01.2004 v 18:52
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 109 

__________________

Old Post 12.01.2004 v 15:22
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Re: Příspěvek č. 110 

Dneska jsem byl za Petrem v T-systems. Uz jsem se k nemu pripojil

POZOR :
dohodohli jsme se ze antenu presunem k nam na barak. Od nas je pak videt na pater. Pocitam ze do pul roku to zrealizujem,.

Old Post 12.01.2004 v 18:21
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Vyborne!!! Příspěvek č. 111 

Hlasim se jako prvni zajemce o spojeni, lidi pribejvaj a stavajici konektivita do inetu uz prestava stacit.

to neo:

Je od Vas z baraku videk k nam nahoru? Nemas nejaky fotky?

__________________

Old Post 13.01.2004 v 07:42
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Re: Prosim HELP!!! Příspěvek č. 112 

__________________

Old Post 13.01.2004 v 07:45
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz